Reklama

Aplikace All-bazar.cz pro Android

 

 Aplikace nabízí praktický přehled dostupných kategorií, které jsou systematicky rozděleny dle shodnosti vložených předmětů. Uživatel, který získá přístup k této aplikaci pro Android, má k dispozici řadu sekcí, do kterých může přispívat vlastními inzeráty, případně sledovat inzeráty jiných uživatelů. Přitom mobilní aplikace ke své manipulaci nevyžaduje internetové připojení; klient tedy nemusí být online.

 

 Pokud se klient rozhodne využít služeb aplikace jako prodávající, je mu poskytnuto vkládat neomezené množství inzerátů s vlastními předměty. Každá položka si najde svou vlastní sekci, do které spadá; ať už se jedná o doplňky interiéru nebo potřeby exteriéru, nabídky automobilů, elektroniky včetně sekce nabízející domácí mazlíčky. Klient hledající konkrétní předmět tím pádem ušetří svůj čas, a předejde tak dlouhodobému hledání toho správného produktu.

 

 Instalací této aplikace získá klient přístup k hlavnímu oddělení; zde se uživatel seznámí s položkami jako je domovská stránka mobilní aplikace, možnost upřesnění hledaných předmětů v konkrétních regionech, podle kterých lze snadno dohledat zboží nabízené blízko bydliště uživatele. Klient si může poznamenat publikovaný inzerát přidáním do sekce Oblíbené, kde se mu zobrazí seznam označených položek zboží, které uživatele oslovilo.

 

 Díky této aplikaci je uživateli umožněno průběžně kontrolovat stav nabídky předmětu v sekci Moje inzeráty, díky které má přehled o aktivitě ostatních uživatelů spojených s nabízeným produktem; např. zda jeho inzerát někoho oslovil a pokud má o zboží zájem. V mobilním bazaru je možné narazit na starší příspěvky; uživatel si může v sekci Nejnovější inzeráty nastavit aplikaci tak, aby ukazovala aktuální příspěvky. Díky tomu si klient nenechá ujít jedinou novinku z celého sortimentu uveřejněných nabídek.