Cookie Consent by Free Privacy Policy website

Zpět

0 3D tiskárny rychle mění výrobní technologie. Pořiďte si je

Your vote is:
0.00 z 0 Hlasů

Kvalitní 3D tiskárna je dnes plnohodnotným zařízením hodícím se pro výrobu prototypů, ale i pro sériovou výrobu. Už dávno nejsou jen malým zařízením na stůl pro 3D tisk velikostně omezených výrobků.

3D tisk je rozhodně technologie budoucnosti, na kterou už však nemusíme čekat

Je tady. Stačí po ní sáhnout a začít ji naplno využívat. Ať již jako službu, nebo si rovnou pro své potřeby 3D tiskárnu pořídit. Průmyslové 3D tiskárny se prosazují nejen při prototypování. Jsou skvělé na rychlou výrobu náhradních dílů, které je možné dělat na klíč, nebo pouze v tom množství, jaké zákazníci poptávají. Hodí se i pro přípravky. Skvěle umí zařídit malosériovou výrobu, ale i výrobu jinak jen složitě vyrobitelných komponentů.

3D tiskárna dnes najde uplatněný napříč průmyslovými odvětvími. Mnohé nejspíš překvapí, že 3D tisk se používá nejen k výrobě plastových dílů, ale i kovových. S potřebnými mechanickými vlastnostmi výrobků se počítá a rozhodně se nedělají žádné kompromisy.

Podívejte se na špičku mezi průmyslovými 3D tiskárnami

3Dees Industries, specialista na 3D tisk a dodávku 3D tiskáren, nabízí tři špičkové značky 3D tiskáren: Hewlett Packard, UnionTech a VoxelJet. Co tyto tiskárny umí? 3D tiskárny HP Jet Fusion se hodí pro rychlou výrobu prototypů a sériovou výrobu plně funkčních plastových dílů. 3D tiskárny UnionTech jsou ideální pro výrobu levných prototypů i plastových dílů s hladkým povrchem. Tiskárna umí tisknout i zcela průhledné díly. Pokud potřebujete tisknout kovové díly pro oblast slévárenství, designu či architektury, bude vám vyhovovat 3D tiskárna VoxelJet. Kromě kovového tisku umí vyrábět rovněž funkční díly z plastu.

Průmyslové 3D tiskárny VoxelJet

I když je určitě zajímavé zastavit se při kterékoliv ze zmíněných značek 3D tiskáren, zastavme se alespoň u jedné, u tiskáren značky VoxelJet. V produktovém portfoliu najdete řešení 3D tisku pro kovovýrobu, konkrétně pro levnou výrobu přesných forem a jader technologií pískového lití. Možným je využití 3D tisku pro oblast umění, architektury a průmyslového designu. Vytisknout lze modely staveb, ale i interiérové doplňky, repliky či třeba filmové masky. Oblastí použití se najde skutečně mnoho. Sériová výroba plastových dílů, velkých i malých, to je další oblast, ve které jsou 3D tiskárny VoxelJet profesionálním partnerem.

3D tiskárny jako součást digitalizace výroby

Společnost 3Dees Industries je skvělým partnerem, pokud přemýšlíte nad digitalizací výroby. Nabídne vám nejen vhodné 3D tiskárny, ale i další potřebné součásti celého sytému 3D tisku. Patří tam především 3D skenery a vhodný software. V případě, že tisk realizujete na klíč v 3Dees, poptávat lze rovněž postprocessing, což zahrnuje čištění 3D výtisků, úpravy povrchů 3D výtisků a jejich barvení. Technologie pro postprocessing si lze v podobě hotových zařízení i zakoupit.

3Dees je silným partnerem pro malé, střední i velké společnosti zajímající se o digitalizaci výroby. Ve firmě vám pomohou rovněž s financováním nákupu i provozu 3D tiskáren. Získáte též informace o možnostech evropských dotací. Firma vyřídí leasing 3D tiskáren formou finančního nebo operativního leasingu, či zvýhodněné úvěry v předních českých bankách.

Copyright © 2013 - 2023 All-bazar.cz s.r.o.