Cookie Consent by Free Privacy Policy website

Zpět

0 5 vánočních kosmetických tipů

Your vote is:
0.00 z 0 Hlasů

 

Chcete svým blízkým udělat radost a překvapit je pod vánočním stromkem kosmetikou? Nechte si poradit, jakou kosmetiku vybrat a jak nešlápnout vedle. Připravte svým blízkým i kamarádkám příjemné překvapení. Dopřejte druhým možnost relaxace a rozmazlování se.

 

1) Kosmetický balíček

Vhodným dárkem pro každou ženu, ale i muže, případně děti je kosmetický balíček. Sada pro ženy může obsahovat sprchový gel, šampon, ale také pomůcky k líčení nebo třeba oblíbený parfém. Sada pro muže obsahuje většinou pomůcky k osobní hygieně, případně kosmetické přípravky na holení. U dětských dárkových sad vedou pěny do koupele nebo kosmetika s pohádkovým designem.

 

2) Od každého něco

Pokud chcete vybrat kosmetické produkty sami a nechcete kupovat předem připravený vánoční balíček, kupte jednotlivé produkty a vytvořte si vlastní sadu. Nejdříve si rozmyslete, co daná osoba používá, co má ráda a jakou kosmetiku používá. Následně pořiďte dárkovou tašku nebo třeba košík, do kterého produkty dáte a originálně zabalíte.

 

3) Základní péče

Oblíbenými dárky jsou sprchové gely, mýdla, koupelové soli, pěny, případně šumivé bomby a koule do koupele. Tyto dárky potěší každého, kdo miluje relax ve vaně a rád si dopřeje rozmazlování. Stejně tak se hodí i šampón nebo deodoranty. Pokud však znáte oblíbený parfém obdarovaného, klidně mu jej pořiďte a uvidíte, že jej mile překvapíte.

 

4) Make-up a vše co k němu patří

Dalším tipem na dárek je make-up a také podkladová báze, případně rozjasňovač pleti nebo bronzer. K make-upu můžete pořídit také pudr, případně houbičku nebo štětec na nanášení make-upu. Skvělým vánočním dárkem je sada základního líčení.

 

5) Denní a večerní líčení

Mezi oblíbené pomůcky k líčení patří oční stíny, oční linky, případně tužky na oči. Luxusním dárkem jsou palety očních stínů, které bývají často součástí kosmetického kufříku. K dalším kosmetickým pomocníkům patří i rtěnky, konturovací tužky na rty, případně tužky na obočí.

 

Copyright © 2013 - 2023 All-bazar.cz s.r.o.