Cookie Consent by Free Privacy Policy website

Zpět

0 Boho styl v domě i garáži

Your vote is:
0.00 z 0 Hlasů

Slyšeli jste už o boho stylu, který se vyznačuje volností a neotřelými nápady? Tento styl je inspirován bohémstvím a existuje množství dekorací, doplňků a myšlenek, jak jej vnést i do vašeho bydlení. Inspirujte se některými z nich a přetvořte své bydlení ve svobodný a tvůrčí prostor.

 

Duše interiéru

Při plánování bydlení, které má odpovídat boho stylu, myslete na to, že váš dům musí mít duši. Tu mu můžete vytvořit pomocí osobních vzpomínek a upomínkových předmětů. Nejvíce se hodí suvenýry z cest, fotky, staré věci, které jste zdědili po prarodičích. Nemusíte se bát kombinace různých stylů. Bohémství tohoto stylu bydlení je rebelské, pohrává si s myšlenkou hippies doby a nebojí se ani retro kousků. Zařiďte si boho dům od podlah až po garážová vrata.

 

Vhodné materiály

Použijte přírodní materiály, mezi které patří dřevo, sklo nebo kámen. Nebojte se například věšák v domě udělat ze starého uschlého stromu ze zahrady nebo z lesa. Inspirujte se přírodou, její divokostí, volností a také kombinací všech čtyř živlů. Vneste do svého domova něco ze vzduchu, skvěle se hodí zvonkohry. Inspirujte se zemí a nechte ve svém obývacím pokoji ožít neobvyklé květiny v atypických květináčích. Vyzkoušejte energii vody, například pomocí akvária, případně vodní fontány. A nebojte se ani ohně, součástí domu totiž může být krb nebo alespoň originální svícny.

 

Pravidla stranou

Zařiďte si své bydlení od začátku až do konce podle sebe. Nenechte se svázat konvencemi, doporučeními blízkých ani časopisy o bydlení. Jděte svou cestou a buďte to vy, kdo bude inspirovat druhé a udávat trendy. Je na vás, jak si zařídíte ložnici, zda budete spát na posteli z palet, vodní posteli nebo třeba zavěšení v síti. To stejné platí o zařizování dalších částí domů, a to včetně garáže. Nechte si nainstalovat rolovací garážová vrata a ušetřete prostor v garáži nejen pro parkování, ale další obytnou část.

 

Textury a barvy vítány

Stejně tak, jako do boho stylu patří kombinace různých materiálů a stylů nábytku, nemusíte se bát ani barev. Hodí se jak přírodní odstíny, tak kombinace tmavých a světlých barev. V boho stylu si užívejte romantické květiny, ale také geometrické vzory. Nebojte se textur, a to jak na polštářích, přehozech a závěsech. Buďte originální a zajímejte se o i potisk garážových vrat. Váš dům, stejně jako vaše umělecké cítění bude nepřehlédnutelné.

Copyright © 2013 - 2023 All-bazar.cz s.r.o.