Cookie Consent by Free Privacy Policy website

Zpět

0 Buďte připraveni na situaci, kdy vám doma začne dělat potíže elektřina. Víte, na koho se obrátit?

Your vote is:
0.00 z 0 Hlasů

Když u vás v domácnosti nastane nějaká nenadálá událost, která může ohrozit majetek, ba dokonce v horším případě zdraví vás a dalších obyvatel, je dobré nepanikařit a vědět, co přesně v dané situaci dělat. Typickým příkladem jsou problémy s elektřinou. Poškozené rozvody a řadu dalších momentů je přitom nutné řešit skutečně akutně, jinak můžete být dlouhou dobu bez elektřiny, potažmo hrozí škody na majetku a zdraví osob.

Běžný elektro servis nemusí pomoci včas

V Praze funguje poměrně značné množství firem, které se zabývají elektro opravami. Jenže většina z nich má dosti omezenou pracovní dobu, takže se nezabývají akutními záležitostmi. Na jejich služby můžete čekat klidně až několik týdnů, protože jsou navíc jejich zaměstnanci dosti vytížení. Co tedy dělat, když potřebujete pomoc zajistit opravdu rychle?

Havarijní služba vás nenechá na holičkách ani o víkendu

Řešením je havarijní elektro služba, která v Praze funguje pod názvem Elektro Elefant. Zakládá si na tom, že svým zákazníkům dopřává skutečně rychlou a účinnou pomoc. Běžně se dojezdová doba v Praze a jejím blízkém okolí pohybuje kolem 60 minut, samozřejmě záleží na aktuální dopravní situaci v hlavním městě. Co je však podstatné – tento nonstop elektro servis si lze zavolat ve dne i v noci, a to od pondělí do neděle. Jestliže se vám tedy kupříkladu v pátek odpoledne poškodí elektrické rozvody a hrozí třeba vznik požáru, nemusíte s opravou čekat až do pondělí, ale vše díky havarijní elektro službě vyřešíte nejspíše ještě týž den.

S elektřinou není radno si zahrávat. Když zrovna nejde jen o výměnu žárovek a další triviální záležitosti, je vhodné se vždy obrátit na specialisty, kteří mají potřebné znalosti. Elektro Elefant v tomto ohledu nezklame, její zaměstnanci mají patřičné vzdělání, navíc pravidelně podstupují školení, na nichž si osvojují nové vyhlášky, normy a pracovní postupy.

Copyright © 2013 - 2023 All-bazar.cz s.r.o.