Cookie Consent by Free Privacy Policy website

Zpět

0 Byla by pro vás vhodná práce realitního makléře?

Your vote is:
0.00 z 0 Hlasů

Současná situace vzala spoustě lidem příjem. Někteří se snaží zuby nehty přežít současnou situaci, doufají, že karanténa brzy pomine a práce se jim navrátí. Jiní budou muset hledat obživu jinde. Například majitelé cestovních kanceláří nemohou počítat s návratem klientů za měsíc či dva. Nezoufejte však, vezměte tuto situaci jako impuls změnit kariéru!

Věcí, které můžete dělat, je opravdu spousta. Stačí se zamyslet, co od své práce očekáváte. Chtěli byste pracovat sami na sebe, mít možnost organizovat si volný čas dle svých potřeb a mít zaměstnání s pestrou náplní? Pak stojí za úvahu práce realitního makléře.

Realitní makléř se určitě uživí

V současné době je nutné dívat se nejen na to, co by vás bavilo, ale i na finanční stránku daného zaměstnání. Práce v realitách rozhodně patří k těm, které momentálně mají smysl. Bydlení je a bude potřeba pořád. Vzhledem k hospodářské krizi se dá očekávat, že ceny bytů a domů půjdou dolů, což může zvýšit zájem o ně. Podle všeho tedy bude mít realitní makléř práce dost.

Realitním makléřem se můžete stát i vy

Máte pochybnosti, zda byste něco takového zvládli? Nepotřebujete žádnou speciální školu ani vzdělání. Stačí chuť pracovat, schopnost postarat se sám o sebe, dobře si naplánovat čas, komunikovat s lidmi, vcítit se do druhých a obchodní duch. Není toho zrovna málo, protože práce v realitách je pestrá. Budete terénní i kancelářský pracovník, psycholog i obchodník. Můžete se podívat na návod jak se stát realitním makléřem a ujasnit si, co vlastně takový makléř všechno dělá.

Výše odměny se uděluje dle vašich zásluh

Práce v realitách je férová – dostanete tolik peněz, kolik si zasloužíte. Plat realitního makléře je počítán podle toho, kolik toho zvládne odpracovat. Je tedy jenom na vás, jestli budete více pracovat přes školní rok a v létě si uděláte volnější režim, abyste mohli být s dětmi. Někteří makléři pracují i o víkendech, jiní si naopak udělají časový rozvrh tak, aby se mohli věnovat rodině. Všechno je jenom na vás, což je na práci makléře nesmírně lákavé. Na růžích mít ustláno nebudete, makléři musí makat, spoustě z nich to však za všechny ty výhody stojí.

Jdete do toho? Realitní kancelář RE/MAX Anděl aktuálně hledá posily, zkuste to u nich!

Copyright © 2013 - 2023 All-bazar.cz s.r.o.