Cookie Consent by Free Privacy Policy website

Zpět

0 Coworkingy v Česku otevřou na den své brány

Your vote is:
0.00 z 0 Hlasů

Pomáhají podnikatelům a volnonožcům. Poskytují pracovní místo každému, kdo o něj projeví zájem. Potkávají se zde profesionálové s klienty. Coworkingy. Sdílená pracovní místa, jejichž počet v Česku v posledních letech narůstá jakou houby po dešti. Jen v Praze je jich k dnešnímu dni přes 70 a nabízí celkovou rozlohu sdílených pracovních míst 26 tisíc metrů čtverečních.

1. června 2018 se uskuteční historicky první Den otevřených dveří coworkingů po celé ČR. Otevřeno bude mít přes 40 coworkingů!

Místo pro práci i setkávání

Coworkingy jsou součástí pracovního života tisíců volnonožců. Tráví zde své pracovní i volné chvíle, setkávají se zde profesionálové z různých oborů a propojují se zde ti, kteří by se jinak nikdy nesetkali. Coworkingy mají zkrátka nepostradatelnou úlohu. A čím více je v Česku podnikatelů, tím více jsou coworkingy nutnější. Pro každého z nich to není totiž jen místo na práci, ale vstupenka mezi lidi. Pokud by totiž takoví lidé nešli pracovat zde, seděli by celý den doma a prakticky by nepotkali živou duši. Avšak kontakt s lidmi je v dnešní době důležitý. Ostatní lidé vás mohou inspirovat, nadchnout k novým projektům, obohatit, pomoci vám s prací nebo jen popostrčit kupředu.

Zkouška pro nerozhodné

Ti, kteří zavření doma pracují nějakou dobu a do coworkingů zatím nezavítali, tak mají skvělou příležitost si to na jeden den v coworku vyzkoušet. Nemusíte se nikde registrovat, nemusíte nikam telefonovat ani psát, stačí zkrátka 1. června 2018 přijít do vybraného coworku a zaujmout zde své strategické pracovní místo.

Většina coworkingů otevírá v 9:00. Nastavte si proto budík na osmou, nachystejte si pracovní věci a můžete vyrazit! Berte to jako zpestření svého pracovního dne a jako zkoušku, zda vám tento způsob práce vůbec bude vyhovovat. Svou návštěvou se ale k ničemu nezavazujete. Navíc si po cestě můžete dát výborné Latté nebo Cappuccino, což doma určitě nemáte!

A přibalte si s sebou také pár vizitek! Co kdybyste náhodou potkali někoho zajímavého, inspirativního nebo třeba potenciálního klienta?!

Coworking jako nový pracovní domov?

Coworking se může stát vaším novým pracovním domovem! I když to není domov vhodný pro každého, jednou za čas je fajn vystoupit ze své komfortní zóny, seznámit se s novými lidmi a třeba se jen projít na čerstvém vzduchu cestou domů. Podnikání není nová forma domácího vězení! A tak se nezavírejme doma a pojďme se potkat 1. června 2018 na Dni otevřených coworkingů! Jak se říká, za zkoušku nic nedáte!

Copyright © 2013 - 2023 All-bazar.cz s.r.o.