Cookie Consent by Free Privacy Policy website

Zpět

0 Cyklisté pozor! Elektrokola Haibike 2019 zdobí nový motor třetí generace!

  • Hobby
  • od Redakce
  • 05-04-2019
Your vote is:
5.00 z 1 Hlasů

 

O tom, že si značka Haibike právem zaslouží titul absolutní evropské špičky na poli elektrokol, není pochyb. Jejich inovativní nápady, revoluční technologie a neustálé zlepšování jsou motivací i příkladem i pro ostatní, a tak se úžasný svět cyklistiky posouvá stále vpřed. Usnutí na vavřínech úspěchu, obdivu a slávy však u značky Haibike rozhodně nehrozí, a tak i pro nastávající rok si tato značka připravila novou modelovou řadu elektrokol Haibike 2019, kterou s nadšením očekáváme i my. Srdce každého cyklisty již brzy zajásá, pojďme si zatím dát malou ochutnávku v podobě představení nového motoru.

 

Elektrokola Haibike 2019 si to posviští s novým motorem YAMAHA PW-TE 2019

 

Nový elektromotor Yamaha PWseries TE pro elektrokola Haibike 2019 doplňuje spolehlivou rodinku motorů Yamaha PW-X, PWseries SE a PWseries 45. Jeho síla a unikátnost však spočívá v tom, že je vybaven novým senzorem a dokáže velmi výrazně zlepšit kvalitu tolik žádané dopomoci při šlapání. Jedná se o motor středový, jehož váha dosahuje příjemných 3.4 kilogramů. Motor Yamaha PW-TE 2019 se pyšní kroutícím momentem 60Nm, kadencí šlapání 100 rpm a výkonem 250 W. Během jízdy můžete vybírat ze čtyř typů asistence a to +ECO, ECO, STD a HIGH a nechybí samozřejmě režim, při kterém asistenci nevyužíváte a dáte si pořádně do těla. Každý z těchto režimů si můžete volit dle aktuální chuti či síly do šlapání, ale také dle terénu – žádný kopec tak nezůstane nepokořen.

 

Motor YAMAHA PW-TE – to je radost z pohybu a pohodlná jízda

 

A tu si určitě zasloužíte! Právě s ohledem na pohodlí každého cyklisty vyvíjela značka YAMAHA pro elektrokola Haibike 2019 elektropohon PWseries TE, který má snahu o zajištění pohodlí a stabilních jízdních vlastností v malíčku. Obzvláště pro jízdu ve městě jsou elektrokola Haibike díky tomuto motoru nepřekonatelnou jedničkou ve zdolávání jízdního prostředí – ať už je to stoupání, klesání, intenzita dopomoci, ale také snadná obsluha a uživatelský komfort bez dlouhého studování a přemýšlení, jak elektrokolo a dopomoc ovládat. Skutečně trefou do černého je pak fakt, že motor YAMAHA PW-TE poskytuje pohodlí při dopomoci při šlapání, a navíc dokáže i zcela automaticky upravit dopomoc i výkon motoru v závislosti na povaze terénu, po kterém právě jedete. Prozradíme vám, čemu za tuto svou skvělou vlastnost vděčí....

 

Výbava motoru YAMAHA PW-TE se pyšní unikátní funkcí

 

A nejenom jedinou! Tým inženýrů vybavil elektropohon YAMAHA PW-TE hned dvěma novinkami. Tou první je QUAD Senzor systém. A tou druhou automatický režim podpory.

QUAD Senzor systém je vybaven čtyřmi senzory, které se právě zaslouží o ničím nerušený zážitek z jízdy. Zatímco dosud elektromotor získával informace pouze od snímačů, které detekovaly rychlost jízdy, otáčení klik a kroutící moment, nyní uzrál čas i na senzor snímače úhlu stoupání či klesání. Systém QUAD senzor systém tak umí rozpoznat, zda na kole jedete do kopce nebo z kopce a spolu s ostatními senzory může tuto informaci předat dál. Systém tak zcela automaticky rozpozná povahu vaší trasy, včetně rozjezdu do kopce, a umí poskytnout sám nutný výkon. A především tolik žádané plynulé a pohodlné zrychlení. O přirozený pocit z jízdy na elektrokole Haibike tu jde výrobcům především, a je to znát i na automatickém režimu podpory. Ten je promyšleně navržen tak, aby v okamžiku, kdy začnete na elektrokole Haibike šlapat - a samozřejmě i po celou dobu vaší jízdy - vám elektromotor inteligentně a především přirozeně dopomohl při šlapání, a to s pocitem lehkosti a nenásilnosti. Samotná pohonná jednotka motoru Yamaha je totiž navržena tak, aby zcela automaticky dokázala pomoci při šlapání – každý snímač detekuje jízdní podmínky a systém sám dokáže decentně a jemně poskytnout potřebnou dopomoc při šlapání tak, aby se vám jelo jako v bavlnce. Tento chytrý systém tak dokáže zcela sám změnit režim podpory během vaší jízdy pokud vyhodnotí, že právě nastal ten správný čas ulehčit vám jízdu. A o příjemný a radostný pocit z každé jízdy tu jde především - co říkáte? A je fajn, že na tento fakt myslí jak výrobce motoru, tak i samotného elektrokola.

 

A nezapomeňte – tento článek je jen malou ochutnávkou novinek, kterou si pro vás značka elektrokol HAIBIKE připravila. Už teď vám můžeme prozradit, že elektrokola Haibike 2019 si skvěle notují nejen s elektropohony YAMAHA, ale i s novým displayem YAMAHA typu A a C 2019. Ten se pyšní dotykovou funkcí a novým rozhraním konektivity.

Copyright © 2013 - 2023 All-bazar.cz s.r.o.