Cookie Consent by Free Privacy Policy website

Zpět

0 Design garážových vrat ovlivňuje i vzhled domu

Your vote is:
0.00 z 0 Hlasů

Pokaždé, když potřebujeme autem odjet nebo se vracíme, svá garážová vrata míjíme, Přesto jim věnujeme jen minimum pozornosti. Pokud jim ale dopřejeme nevšední design, všimneme si jich my i sousedé.

 

Architekti si většinou u novostaveb naplánují sladěný vzhled celého domu včetně garáže, u starších domů je ale situace jiná. Při rekonstrukci však se vzhledem domu můžeme udělat mnoho věcí, stejně tak při dostavbě nebo rozšiřování. Velkou a dobře viditelnou plochou jsou garážová vrata, u kterých bychom měli dbát na design a příjemný vzhled. Vidíme je většinou nejen my, ale také sousedé a kolemjdoucí a pohled na zrezivělá vrata není nijak líbivý. Díky moderním technologiím je výběr designu opravdu široký, můžeme si sladit vrata s okenními rámy či parapety nebo je naopak úplně odlišit a udělat z nich jedinečný kousek. Pro úpravu vrat lze využít jednu ze tří technologií.

 

  • Digitální tisk Duraprint udělá z vašich garážových vrat klenot, na který se budou chodit lidé dívat. Umožňuje totiž na materiál panelů natisknout nejen tradiční motivy, jako je imitace dřeva či betonu, ale také individuální design podle vašeho přání. Fotografie, dětské obrázky, geometrické vzory, ikony nebo abstraktní malbu, cokoli se vám líbí, může zdobit vaše garážová vrata. Při příjezdu z práce vás tak může vítat domácí mazlíček v nadživotní velikosti, fotka z dovolené nebo třeba oblíbený superhrdina.
  • Mezi klasické motivy patří imitace dřeva. Technologie kašírování nabízí výběr z více než 35 typů imitace dřeva pro vaše vrata. A pokud dáváte přednost spíše imitaci kovů, vybírat můžete z 25 typů. Bez problémů tak sladíte svá vrata s okenními rámy svého domu pro dokonalý výsledek
  • Barvy každý prostor rozzáří a nejinak je tomu u vrat do garáže. RAL vzorník umožní kromě základních barev výběr z více než 3000 barev. To už je velká škála barev a odstínů, ze které si můžete zvolit tu, která perfektně odpovídá vašim představám.

 

Denně je používáme a denně se na ně díváme. Garážová vrata, ať už sekční, posuvná nebo dvoukřídlá, můžeme mít krásná, s originálním designem, který nás potěší při každém odjezdu i návratu domů.

Copyright © 2013 - 2023 All-bazar.cz