Cookie Consent by Free Privacy Policy website

Zpět

0 Elektřina, nebo dřevo: Jaký zdroj vytápění je nejlepší do sauny?

Your vote is:
2.00 z 2 Hlasů

Sauna bez kvalitního vytápění? To je jako ryba bez vody. Najít ale takové, které vám bude dokonale vyhovovat, vyžaduje alespoň nějaké znalosti a zkušenosti. Pokud jste už začali vybírat na vlastní pěst, pak určitě přemýšlíte, po jakém typu vytápění sáhnout. Vsadíte na elektřinu, nebo klasiku v podobě dřeva? Jestliže se nemůžete rozhodnout, v následujících řádcích vám tuto otázku pomůžeme rozseknout.

Vůně, která neomrzí

Klasická kamna na dřevo toho nabízí mnohem víc, než se na první pohled může zdát. Kromě tepla si totiž budete moct užít pohled na oheň, který pomalu požírá uvnitř vyskládané dřevo. Někomu pak může imponovat i samotná vůně topiva, s níž můžete váš zážitek ze saunování posunout na ještě vyšší úroveň.

Alternativou ke klasickým dřevěným kamnům jsou ta elektrická. Saunová kamna napájená elektřinou sice nenabízí ten jedinečný pohled na plápolající oheň, na druhou stranu jsou ale výrazně praktičtější. Ne každý si totiž užívá zápach spojený s pálením ohně a s tím i kouř. Dýmu se v tomto případě rozhodně bát nemusíte. Elektřina přitom saunu vytopí stejně dobře, ne-li ještě lépe.

Vyšší výkon, méně problémů?

Elektrická saunová kamna taktéž zpravidla nabízí vyšší výkon. To znamená, že je můžete používat k vytápění i mnohem větších prostor. Vhodná jsou i v případě, kdy budete chtít vaši saunu používat vícekrát během jednoho týdne. Nejenže se snáz rozehřejí, ale nebudete muset obstarávat ani žádné topivo. Díky tomu ušetříte spoustu času spojeného s přípravami a budete si moct pouze sednout a užít si skvělou saunu.

Máte už jasno? Pokud ano, pak stačí zamířit na e-shop Sauna.cz a vybrat si z široké nabídky nabízených saunových kamen. V případě potřeby tu pořídíte i veškeré další příslušenství, které je ke stavbě a hladkému provozu sauny naprosto nezbytné. Za rozumné ceny a s dopravou zdarma při nákupu paletového zboží nad 3 000 Kč.

Copyright © 2013 - 2023 All-bazar.cz s.r.o.