Cookie Consent by Free Privacy Policy website

Zpět

0 Elektronické cigarety: V čem tkví kouzlo jednorázových modelů Elfbar?

Your vote is:
5.00 z 1 Hlasů

V případě, že patříte ke kuřákům, kteří by rádi přešli z klasických cigaret a tabáku na elektronickou podobu, máte možnost si v dnešní době vybírat z poměrně rozmanité nabídky. Značek, jež nabízejí e-cigarety, se na trhu objevuje stále více. Jednou z nich je Elfbar.

Kouření bez starostí

Elektronické cigarety Elfbar potěší zejména tím, že se v jejich případě vůbec nemusíte starat o žádné plnění, dobíjení, potažmo další záležitosti. Jedná se totiž o jednorázové modely, které mají velmi dlouhou výdrž. Vystačí vám až na 600 potahů, což je ekvivalent hned několika krabiček klasických cigaret. Jakmile náplň ubývá, poznáte to jednoduše dle blikající kontrolky, takže máte čas si do zásoby připravit novou e-cigaretu.

Výběr z mnoha příchutí

Pro Elfbar prodej lze využít nejen běžné obchody a tabáky, ale také internetové prodejce, zejména e-shop elfbars.cz. V něm najdete prakticky všechny dostupné varianty produktů této značky. Těšit se tak můžete na oblíbené příchutě e-cigaret, k nimž se řadí kupříkladu liči, borůvka, káva atd.

Možnost kouřit kdykoliv a kdekoliv

Elfbar vape dokáže oslovit všechny kuřáky. Nepochybně oceníte dostatečně silnou a vyváženou chuť. Tím, že vydechujete pouze páru, neobtěžujete během kouření své okolí, bez problémů si můžete užívat dávek nikotinu klidně v uzavřených místnostech, kde byste si běžnou cigaretu zkrátka nemohli zapálit.

Jednorázové elektronické cigarety jsou poměrně přívětivé i z cenového hlediska. Rozhodně vás nevyjdou dráž ve srovnání s klasickým tabákem. Navíc si jimi tolik neničíte zdraví, protože neobsahují tak velké množství škodlivých látek, prakticky pouze čistý nikotin. I jeho dávky přitom můžete postupně regulovat, takže se s elektronickými cigaretami dá postupně zbavovat závislosti na kouření.

Copyright © 2013 - 2023 All-bazar.cz s.r.o.