Cookie Consent by Free Privacy Policy website

Zpět

0 Exkluzivní vína z Gruzie

Your vote is:
5.00 z 1 Hlasů

Milujete víno a rádi ochutnáváte nové značky a odrůdy? Sháníte láhev vybraného vína určenou ke speciální příležitosti nebo jako dárek pro někoho z vašich blízkých? Potom musíte rozhodně ochutnat to nejlepší s Gruzie, čemuž se jednoduše nedá odolat.

Kvalitní odrůdy z Gruzie

Ochutnejte kvalitní vína z Gruzie, která patří mezi ta nejzajímavější na světě. V online vinotéce naleznete pečlivě vybrané odrůdy z malých a středních vinařství z oblasti Gruzínské Kachetie. Díky jižně položeným svahům vinic jsou právě tyto odrůdy plné a výrazné chuti, dobře strukturované a krásně vyzrálé. A právě v tom spočívá jejich kouzlo.

Oranžová vína plná chutí

Skvělou volbou jsou jedinečná oranžová vína, která vás po prvním ochutnání zaujmou svojí jedinečností. Vyrábí se stejnou technikou jako červené víno, ale liší se v použití techniky. U oranžového jde o prastarou gruzínskou techniku, pro kterou se používají typické nádoby s názvem Qvevri.

To nejlepší zraje v dubových sudech

V nabídce naleznete mimo jiné i bariková červená vína, která se mohou pyšnit tím, že zrála v dubových sudech. Ty jsou nedílnou součástí moderního vinařství. Pro výrobu gruzínských vín jsou používány pouze dubové sudy vysoké kvality z prvotřídního dřeva z dubů, které rostou na severních svazích kavkazských hor. Typické pro tyto sudy je i to, že dřevo se suší dlouhou dobu, a to do doby, dokud nemá potřebnou kvalitu k zahájení výroby. Tento typ se vyznačuje měkkými tříslovinami a svěžím, ovocným a minerálním chuťovým profilem.

Luxusní dárkové boxy jako skvělý nápad pro vaše blízké

Pokud hledáte něco speciálního pro obdarování vašich blízkých, pak jsou skvělým nápadem luxusní dárkové boxy. Ty obsahují několik exkluzivních vín k degustaci podle vašeho výběru. Tato sada navíc vyřeší i starost s balením dárků. 

Copyright © 2013 - 2023 All-bazar.cz