Cookie Consent by Free Privacy Policy website

Zpět

0 Finance při stavbě vám ušetří půjčovna stavební techniky

Your vote is:
0.00 z 0 Hlasů

Chcete při stavění ušetřit, a tak se chystáte spoustu úkonů zvládnout sami? Možná ušetříte za práci zedníků a dalších pracovníků, ale jak to uděláte s vybavením? Odborná firma si výbavu vždy přiveze, a pokud se do práce pustíte sami, brzy zjistíte, kolik vám toho vlastně chybí. Od toho tady ale jsou půjčovny stavební techniky.

Některé vybavení se vyplatí pořídit – například laserová vodováha najde využití během celé stavby, a navíc je docela skladná. Kdybyste si ale měli samostatně pořizovat lešení, míchačku, rypadlo, kompresor, kondenzační vysoušeč a jiné věci, stavba by se vám velmi prodražila, a hlavně byste všechnu tu výbavu brzy neměli kam dávat.

Jak funguje pronájem stavební techniky?

Podmínky se mohou mírně lišit podle toho, do jaké firmy se vydáte. Známá půjčovna stavební techniky v ČR je například firma Boels. Působí po celé republice, zejména ve větších městech, a kdybyste se podívali do zahraničí, našli byste tam její pobočky také. Boels funguje v Německu, Polsku, Rakousku a mnoha dalších zemích.

U firmy Boels stačí dorazit na pobočku a vzít s sebou doklad totožnosti (občanský či řidičský průkaz nebo cestovní pas). Na pobočce můžete kartou zaplatit půjčovné a kauci. Kauce je pro pronajímatele taková jistota, že vybavení v pořádku vrátíte. Až se tak stane, peníze vám samozřejmě budou navráceny. Výše kauce se liší podle konkrétního vybavení, zejména tedy podle jeho ceny.

Půjčte si vybavení na víkend výhodněji

U jednotlivých produktů jsou uváděny ceny pronájmu za den a také za týden. Při vypůjčení vybavení na den jej můžete používat 24 hodin, na týden pak 168 hodin. Výjimkou jsou stroje s počítadlem hodin, u těch se počítá s osmihodinovým pracovním dnem, týden tedy znamená 40 provozních hodin. Zejména soukromým osobám pak přijde vhod speciální víkendový tarif od pátku do neděle nebo od soboty do neděle. V sobotu si můžete vybavení půjčit na dva dny za cenu jednoho dne.

Copyright © 2013 - 2023 All-bazar.cz s.r.o.