Cookie Consent by Free Privacy Policy website

Zpět

0 Hledáte originální osvětlení? Pak vyberte to na zakázku

Your vote is:
0.00 z 0 Hlasů

Světlo je nezbytné pro naše bytí. Sluneční nám dává energii, podněcuje tvorbu hormonů, má zkrátka vliv na náš biorytmus. Proto lidé vymysleli způsob, jak denní svit prodloužit. Různá svítidla dnes představují důležitý prvek domova i pracoviště, můžeme vybírat z různých tónů (bílé chladné, teplé bílé, barevné), ale i druhu (LED osvětlení, zářivka, úsporná žárovka atd.). Záleží i na formě dle intenzity. Podstatný je i design svítidla a nejlepší je ten na míru.

Zakázkové osvětlení – výběr

Osvětlení není praktické proto, že nasvítí místnost. Záleží právě i na tónu. Do pracovních míst volíme ostřejší světla, abychom na činnost lépe viděli, do relaxačních prostor, jako jsou ložnice, obývací pokoj, místo ve spa, si pořídíme tlumenější osvětlení. Záleží ovšem i na designu, který ladí k dekoru celého prostoru. Když si zařizujeme bydlení, kupujeme osvětlení podle barev i stylu. Například do staršího bytu či rustikálního stylu se nebude moc hodit moderna. A naopak, ten klasický křišťálový lustr nezapadne do minimalistického příbytku. Někdy mají zákazníci specifické požadavky. Proto volí zakázkové osvětlení.

Designové žárovky

Jaká osvětlení existují? Může jít o klasické lampy s různými kryty, oblíbené jsou tradiční lustry se sklíčky, různé designové koule, specifické tvary atd. Pokud máte firmu, můžete si nechat vyrobit svítidlo, které má něco společného s předmětem vašeho podnikání. Například do pivnice zapadnou lampy ve tvaru sklenic na pivo, do vinotéky se hodí sklenky na víno. Jestli prodáváte med, objednejte lampičky ve tvaru medového soudku. Neméně důležité jsou i designové žárovky. Jen si všimněte, jak barevné světlo mění tóny předmětů, na které svítí. Můžete mít klasické žárovky, LED formy a další. Podívejte se na výběr na Bohemia-desing.com.

Copyright © 2013 - 2023 All-bazar.cz