Cookie Consent by Free Privacy Policy website

Zpět

0 Holičství, nebo barbershop? Obojí!

Your vote is:
0.00 z 0 Hlasů

Letní sestřih by měl být vzdušný a pohodlný. A samozřejmě by vám měl slušet. Dobrý kadeřník by ho měl znát okamžitě poté, co vás spatří. A pozor, nehovoříme jen o ženách, ale i o mužích!

O důležitosti kadeřníků a holičů ve společnosti jsme se téměř všichni přesvědčili v době koronavirové pandemie, kdy byly všechny kadeřnické a holičské provozovny zavřené. Jak jsme je zarostlí a prošedivělí brali útokem hned první den, kdy se znovu otevřeli. Většina z nich má plno další dva měsíce dopředu. Najít u těch dobrých termín je dnes velmi těžké. Stejně na tom bylo i vyhlášené holičství Barber Shop Praha.

Zkrátka je potřebujeme

Kadeřníky a holiče zkrátka potřebujeme. Chceme totiž vypadat k světu. Dobře oholení a s tím správným sestřihem. Nemyslete si, i ten je součástí našeho image. A prvního dojmu, na který stále dává spousta lidí. Mít dobrého kadeřníka a holiče je v podstatě stejné jako mít dobrého zubaře, praktika, gynekologa, psychologa, zkrátka každého, komu různými způsoby odhalujeme. Tělo i duši.

Dobrý kadeřník zná naši duši

Apropos duše. Říká se, že dobrý kadeřník zná i vaši duši. Proto s oblibou chodíme k jednomu a tomu samému. Zná nás. Nejenom naše vlasy, ale i nás osobně. Svěřujeme se mu se svými trablemi, rodinnými, vztahovými, finančními. Je naší spřízněnou duší, které se nemáme problém svěřit. U dobrého kadeřníka se také dobře cítíme. Proto si hodně žen a mužů u svého kadeřníka a holiče tak náramně odpočine. K tomu přispívají i doplňkové služby renomovaných kadeřnictví. Slastné masáže hlavy, vynikající káva, reprezentativní prostředí. To vše pozitivnímu naladění celkově prospívá.

Holič jako vrba? Některý určitě!

Máte takového kadeřníka nebo holiče? Pokud ne, tak se ho pokuste najít. Vypadat k světu bychom měli všichni, a ani bolístky se nedoporučuje v sobě dusit. A proč chodit k psychologovi, když nám skvěle poslouží kadeřník, nebo holič. A k tomu nás ostříhá, nabarví i namasíruje.

Barber´s wife k vašim službám

Dámských kadeřnictví je v Praze nespočet, těch vyloženě pánských zas tolik už ne. Myslíme těch na skutečné úrovni. A Barber Shop Praha mezi ně bezpochyby patří. Místo pro opravdové muže, jak stojí na internetových stránkách holičství s kouzelným názvem Barber´s wife (v překladu holičova žena). Za ním stojí nadšená kadeřnice a holička Žaneta Kaiserová, která se inspirovala právě tradičními anglickými barbershopy, které se starají o pravé anglické gentlemany.

Anglický versus český gentleman

Jaký je rozdíl mezi Angličanem a Čechem? Co se péče o sebe sama týče, tak obrovský. Pravý anglický gentleman svým vlasům, vousům i plnovousům dopřává pravidelnou péči. Právě v kvalitním barber shopu. Tam dochází v průměru jednou týdně. A vy můžete docházet k Žanetě a jí vybraným holičským mistrům.

Místo kde vám poradí

Péče, již ve svém salonu nabízí, by se totiž dala nazvat mistrovskou. Její zaměstnanci jsou pravidelně školeni, používají výhradně kvalitní kosmetiku, a pozor, místo kávy se zde podává whisky, rum, nebo sklenice piva! Při holení se výhradně používá břitva a k napářce nahřátý ručník. A co sestřih? Máte nějakou představu? Spíše si necháte poradit? Nebojte, v Barber Shopu Praha vás nenechají na holičkách. Rady a konzultace tu totiž jsou samozřejmostí. Tak neváhejte, chcete přeci vypadat k světu, nebo ne?

Copyright © 2013 - 2023 All-bazar.cz s.r.o.