Cookie Consent by Free Privacy Policy website

Zpět

0 Ideální způsob přenášení obědů? To jsou šikovné jídlonosiče

Your vote is:
5.00 z 1 Hlasů

Každým dnem se v našich kancelářích, dílnách, školách i domovech setkáváme s nutností vydatného oběda. Právě ten se stává nejen jakýmsi odpočinkem od tvrdé práce, ale zároveň nám dodává i energii k dalším hodinám činnosti. Jak zajistit, abyste jej přenesli snadno a bezpečně?

Dlouho čerstvé

Nezáleží na tom, jaký typ jídla zrovna přenášíte, zajisté chcete co nejdéle zachovat jeho ideální teplotu a samozřejmě i čerstvost. Všichni z vás přitom znáte klasický plastový jídlonosič, který se u nás těšil popularitě po několik desítek let. V poslední době jej však nahrazuje mnohem modernější a elegantnější varianta, jíž je nerezové provedení.

Není se čemu divit, protože jídlonosič nerez s sebou přináší celou řadu podstatných výhod, o kterých si mohli jeho starší sourozenci pouze nechat zdát. Ihned na první pohled si všimnete podstatně větší mechanické odolnosti, díky čemuž tento vynález vydrží i drsnější zacházení, stejně jako vám bude pomáhat klidně až do konce života.

Příjemná teplota

Za zmínku stojí i zdravotní nezávadnost daného materiálu a jeho odolnost vůči plísním a bakteriím. Nezapomínejte ani na schopnost udržet správnou teplotu pokrmu mnohem déle, než jak tomu bylo v případě plastu. Samotný vzhled je záležitostí specifického vkusu všech jedinců, ale lesklý nerez má zkrátka své kouzlo.

Sháníte-li spolehlivý a cenově přijatelný jídlo nosič, určitě si nenechte ujít návštěvu e-shopu známé společnosti Banquet. Tu vám zajisté nemusíme představovat, vzhledem k faktu, že se bavíme o jednom z nejsilnějších tuzemských dodavatelů kuchyňských potřeb.

Na stránkách jeho online obchodu si během chvíle objednáte kvalitní vybavení pro přenášení obědů za cenu lehce převyšující tři sta korun. Dočkáte se rovnou tří misek v celé sadě, tudíž zvládnete pohodlně ochránit hlavní jídlo, polévku i zákusek.

Copyright © 2013 - 2023 All-bazar.cz