Cookie Consent by Free Privacy Policy website
 • 0 Ozdobte zahradu moderním dětským hřištěm či domečkem

  0.00 z 0 Hlasů

  Pokud vašemu domu náleží prostorná zahrada, vyhraďte nějakou část pro dětské hřiště. Zatímco v kuchyni budete vařit, vaše děti si budou hrát v domečku a klouzat na skluzavce. Spojíte tedy příjemné s užitečným. Důležité však je sáhnout po bezpečném řešení, aby si vaše ratolesti neublížily. V následujících řádcích vám prozradíme, co všechno by takové hřiště mělo splňovat. V současné době je poměrně těžké dítě zabavit. Spousta ratolestí od útlého věku upírá svůj zrak na počítač, tablet či televizi, což však není pro jejich vývoj dobré. Dopřejte svým dětem pobyt na čerstvém vzduchu a zabavte je různými prolézačkami, houpačkami a dalšími atrakcemi. Fantazii se meze rozhodně nekladou Dětská fantazie je bohatá, a proto byste i tak měli přistupovat k výběru hřiště. Velké oblíbenosti se těší dětské domečky, z nichž si ratolesti udělají pevnost, hrad, ale i druhý domov. Budou tam trávit spoustu času. Jednou si zahrají na princezny a prince, podruhé zase na policajty a zloděje, přičemž domeček poslouží například jako vězení. Zapomenout nesmíte ani na skluzavky, jejichž délka je různá. Pohybuje se od 1 do 5 metrů. Záleží tedy i na věku vašich dětí. Zábava je nekonečná Trh je opravdu rozmanitý a v nabídce jsou různorodá řešení. Dávejte si pozor na to, z jakého materiálu jsou dětská hřiště vyrobená. Ideální je například severský smrk, ale zajímavou volbou je akát, jenž je charakteristický dlouhou životností. Složíte si dětské hřiště podle toho, co bude vaše dítě bavit. Vybírejte tedy jednotlivé prvky klidně s ním. Poradí vám, s čím si bude a nebude hrát. Obraťte se v této oblasti na společnost HEROLD – dětský svět a zahrada s.r.o., která má na tomto trhu dlouholeté a bohaté zkušenosti. V případě nejasností vám poradí. Všechna její hřiště jsou certifikovaná a splňují všechny normy pro bezpečnost.

 • 0 Praha likvidace aut – to jsou peníze na ruku i za váš autovrak

  0.00 z 0 Hlasů

  Potřebujete se zbavit nepotřebného automobilu v domácnosti? Zánovního, vysloužilého, bouraného či autovraku? Nebo by se vám hodila hotovost na ruku? Poradíme vám, jak na to. Jak prodat staré auto? Zahotove.cz je zajímavou službou, jež nám umožňuje vydělat i na automobilu, o který už nikde jinde neměli zájem. Velké autobazary o hodně staré vozy ztrácejí zájem, menší nám často nabídnou platbu za automobil až po jeho odprodání. Prodat bourané auto v bazaru je téměř nemožné, nepojízdný autovrak nejde prodat vůbec. Další možnost prodeje máme přes různé online bazary. Ale zde je každý potenciální zájemce nejistým, na obhlídku auta často nedorazí, tlačí na cenu a navíc nezapomeňte, že na takto prodávaný automobil dáváte záruku. A právě tu kupci využívají k dodatečnému získání slevy za automobil. A vůbec ne sporadicky. Stalo se nepsaným pravidlem, že se auta prodaná přes online bazary reklamují u soukromých prodejců. Výkup aut kdekoliv v ČR Služba Zahotove.cz funguje jinak. Praha likvidace aut – to není jediná oblast působení této služby. Firma vykupuje automobily po celé České republice. Automobil si navíc sama odveze zdarma i z té nejzapadlejší vísky. Vykupuje automobily jakéhokoliv věku a v jakémkoliv stavu, včetně bouraných a autovraků. Společnost likviduje též užitková a firemní vozidla, včetně strojů. Předběžnou cenu odkupu víte vždy předem díky online kontaktu se zástupci firmy. Jak rychle vše proběhne? Možná budete v šoku, ale vše je možné vyřídit již do 24 hodin s tím, že máte podepsané veškeré dokumenty i peníze v ruce. Ty vám zástupci firmy vyplatí hotově ve chvíli, kdy si od vás budou automobil odvážet. Se službou získáváte i další benefity Nemusíte připravovat žádné smlouvy. Veškeré dokumenty má firma připraveny. Jsou bez záludných právních kliček, velice jednoduché a srozumitelné. Podepíšete je při prodeji. Firma vám též poradí s administrativními věcmi kolem stornování povinného ručení. Dalším benefitem je, že při této formě odprodeje nedržíte na automobil žádnou záruku. Peníze, které za auto dostanete, jsou tedy skutečně finální a s automobilem nebudete mí více starostí.

 • 0 Začněte sezónu s novým fotbalovým dresem

  0.00 z 0 Hlasů

  Real Madrid má oblíbené bílé, Juventus se nejčastěji obléká do černobílé kombinace a v Liverpoolu jsou známí svojí typickou červenou. Pro každý fotbalový klub jsou jeho dresy tím nejdůležitějším symbolem, vyjádřením klubové identity. A nemusíte zrovna být hvězdou světového formátu, abyste na dres, který oblékáte, byli pyšní. Svůj originální fotbalový dres potřebuje každé družstvo bez ohledu na úroveň soutěže. I na chvostu okresního přeboru si můžete naplno užít pocit, kdy k utkání nastupujete v moderních dresech, odlišujcích se od těch, v nichž po trávnících pobíhají profesionální fotbalisté. Funkční dresy s designem, jaký si sami zvolíte Fotbalové dresy Jadberg takové jsou. Vyrábějí se z lehkých vzdušných a rychleschnoucích funkčních materiálů, jako jsou nanofit, coolfit, base ice nebo interm. Díky nim a sportovnímu přiléhavému střihu dres fotbalistu při zápase nijak neomezuje v pohybu, naopak mu poskytuje maximální možný komfort. Objednáte je na https://www.jadberg.eu/fotbal/dresy/. To, jak bude finální podoba dresu vypadat, si lze zcela libovolně přizpůsobit. Vsadit můžete na osvědčenou jednobarevnou klasiku, kostičky, proužky, barevné přechody či netradiční, například maskáčové vzory. V barevném provedení můžete ctít své klubové barvy, inspirovat se slavnými velkokluby nebo zvolit zcela netradiční a výjimečné barevné kombinace. Nedílnou součástí fotbalového dresu je také jeho potisk. Od natištěného čísla (případně i jména) hráče, názvu klubu a sponzorů očekáváte, aby na dresu dobře držely a vizuálně jej doplnily. Díky tzv. sublimačnímu tisku, který se na dresy Jadberg používá, toho docílíte. Jedná se o digitální tisk, lze tak vytvořit jakýkoliv barevný odstín. Dresy pro požární i další sporty Jadberg se však nespecializuje pouze na fotbalové oblečení. Stejně tak oceníte i dresy na další venkovní i vnitřní sporty, na své si přijdou například i sportovní hasiči. Dresy pro požární sport (https://www.jadberg.eu/pozarni-sporty/dresy/) jsou svými požadavky velmi specifické. Fungují částečně jako ochrana těla před oděrkami či jiným zraněním, musí velmi rychle schnout a být maximálně pohodlné. Často jsou typické netradičním barevným provedením.

 • 0 Ultrazvukové čištění nachází uplatnění na mnoha místech. Jaké jsou jeho přednosti?

  0.00 z 0 Hlasů

  Čistota a hygiena jsou v dnešní době stále důležitějšími pojmy. Platí to prakticky ve všech oborech a činnostech. Není proto divu, že roste zájem i o takzvané čištění na bázi ultrazvuku, které je velmi účinné a díky moderním přístrojům se dá aplikovat v řadě odvětví průmyslu, ale rovněž i v běžných domácnostech. Co jsou ultrazvukové čističky? Pakliže se mluví o takzvaném ultrazvukovém čištění, je k tomu zapotřebí si pořídit speciální přístroje. Například společnost EL-MIK je nabízí prostřednictvím webových stránek https://elmik.cz/produkty/ultrazvukove-cisticky v mnoha variantách, jež jsou vhodné pro fyzické osoby, ale také pro velké průmyslové podniky. Základní princip je však vždy stejný. Zařízení produkuje ultrazvukové vlny, díky nimž se v kapalině v přístroji vytváří desítky tisíc malinkých bublinek, s jejichž pomocí dochází k perfektnímu očištění vložených předmětů. Metoda je překvapivě jednoduchá, avšak mimořádně účinná. Ultrazvukem se lze zbavit i těch nejmenších nečistot, jež jsou často pouhým okem neviditelné. Použití ultrazvukového čištění Jak vidno z webu https://elmik.cz/produkty/ultrazvukove-cisticky, nacházejí ultrazvukové čističky uplatnění hlavně v průmyslu. Firmy si je stále hojněji pořizují v odvětví potravinářského, chemického a strojírenského průmyslu, tedy v oborech, kde se klade důraz na preciznost a čistotu vyráběných produktů. V domácích podmínkách se pak dají aplikovat malé ultrazvukové vaničky, v nichž lze velmi efektivně vyčistit třeba stříbrné příbory, různé náramky, řetízky apod. Společnost EL-MIK se kromě prodeje ultrazvukových čističek zabývá rovněž dodávkami a montáží ozvučovací techniky do škol, obecních rozhlasů, stadionů a dalších míst. Poskytuje i odborné poradenství a servis v této oblasti.

 • 0 Microblading nám ušetří starosti a vrátí krásu. O co jde?

  0.00 z 0 Hlasů

  Probouzet se každé ráno upravená, nestarat se o líčení a dobře vypadat i v bazénu a při sportu. Kdo by si to nepřál? Zázraky sice umí málokdo, ale microblading nás k tomuto snu může dost přiblížit. Co všechno pro to musíme udělat a na co se připravit? Jak získat zpět své krásné obočí Microblading je technika permanentního make-upu obočí. Na rozdíl od jiných metod, kvalitně provedený microblading je k nerozeznání od přirozeného obočí. Pohrává si s každým chloupkem zvlášť, proto vytetované obočí působí 3D efektem. Název trochu klame, protože permanentní make-up není ve skutečnosti doživotní záležitostí. Pigment se vnáší jen přibližně jeden milimetr pod kůži, proto se po čase vstřebá a je potřeba tetování obnovit. Do té doby ovšem máme klid od každodenního domalovávání a stínování obočí. Jak dlouho vydrží vytetované obočí? Jak dlouho si tedy můžeme užívat výhod microbladingu? Trvanlivost tetování je značně individuální a záleží na věku i stavu pokožky. Na starší a suché pleti vydrží barva déle. Mastnější pokožka naopak v sobě udrží pigment přibližně dva až tři roky. Některá studia nabízejí obnovení vstřebaného pigmentu za nižší cenu, než kolik stojí úplně první zákrok. Ten se pohybuje v rozmezí tří až šesti tisíc. Microblading obecně stojí víc než pudrová metoda. Ta má ale kratší trvanlivost a úplně nevytváří přírodní efekt. Pro koho se microblading hodí? Nechat si vytetovat obočí může téměř kdokoliv, nehledě na pohlaví a věk. I muži totiž mohou trpět ztrátou chloupků. Pro ně bude microblading ideální, protože jejich okolí ani nepozná, že nejde o přirozené obočí. Nadšení budou všichni, kteří přišli o celé obočí, nebo jeho část. Toto řídnutí přichází často v pokročilém věku, nebo je důsledkem nemoci, či chemoterapie. Microblading citlivě dokreslí prázdná místa a vrátí tak ženám i mužům ztracené sebevědomí. Tetování obočí ocení nicméně i ženy, které jsou už unavené každodenním líčením nebo pravidelným barvením obočí. Nabarvené obočí vydrží jen pár týdnů, namalované často nevydrží ani do večera. A přitom je obočí základním kamenem našeho obličeje. Určuje celkový výraz a zvýrazňuje oči i rysy tváře. Čím slabší je naše obočí, tím unavenější a starší vypadáme. Naopak výrazné obočí nás omlazuje, dodává nám šťávu a podtrhuje naši individuální krásu. Proto si tolik žen přeje mít výrazné obočí kdykoliv a kdekoliv, a to i po probuzení nebo večer po odlíčení. Máme se bát bolesti? Mikropigmentace obočí probíhá jen na horních vrstvách pokožky, která je navíc znecitlivělá anestetiky. Proto během zákroku necítíme víc než šimrání, maximálně lehkou bolest. Někteří necítí vůbec nic a jiní mohou mírně krvácet. Mezi normální projevy během procesu hojení patří i zarudnutí obočí a tvorba stroupků. Ty jsou nedílnou součástí a v žádném případě je nesmíme strhávat. Od případného svědění pokožky nám pomůže předepsaný hojivý krém. Microbladingu se proto nemusí nikdo bát. Nicméně i tetování má svá omezení. Nemůžou si ho dopřát například těhotné a kojící ženy, lidé s citlivou a problémovou pletí nebo s jinými vážnými onemocněními. Kdo si není jistý, jestli je tato metoda pro něj ta pravá, může se poradit s make-up artistkou. Správný a kvalitní specialista mu celý zákrok vysvětlí a probere s ním možnosti. Také načrtne výsledek a domluví se s klientem na odstínu barvy. Pokud některý z těchto kroků artistka vynechá, měli bychom raději změnit studio. Zasloužíme si totiž, aby naše nové obočí opravdu sloužilo naší kráse. Už jste byli na microbladingu, nebo se teprve chystáte? Jaké byly vaše zkušenosti?

 • 0 Prodloužený víkend ve vinařské oblasti Pavlov

  0.00 z 0 Hlasů

  Chcete se na chvíli odreagovat a zapomenout na každodenní strasti a povinnosti? Vůbec vás však neláká ruch velkoměsta? V takovém případě jeďte na jižní Moravu, a to na úpatí nejvyššího vrcholu Pálavy. Právě tam se totiž rozprostírá malebná obec zvaná Pavlov, která je známá především pro víno, pamětihodnosti a archeologii. Pavlov je současně jedna z nejstarších vinařských obcí. Příjemné prostředí, nádherná příroda, vodní rekreace. I z takového pohledu je možné poznat Pavlov, protože se nachází na území CHKO Pálava. V blízkosti jsou Novomlýnské nádrže, na kterých si přijdou na své zejména jachtaři. Co navštívit v Pavlově? Vyplatí se zůstat v dané obci několik nocí, abyste stihli zavítat na všechna významná místa, a proto si rezervujte ubytování, a to například v pensionu Florian (více informací najdete na webové stránce https://www.pensionflorian.cz). Poté, co se ubytujete, vyrazte na náves, kde na vás čekají selské grunty, barokní hřbitov i socha svatého Floriána. Podmaní si vás tamní vinařské domy se sklepy a barokními štíty. Další dominantou je kostel svaté Barbory. Udělejte si výlet také na zříceninu hradu Děvičky, která pochází z počátku třináctého století. Osídlení z doby mamutů dokazují zdejší archeologická naleziště. Proč se ubytovat v penzionu Florian? Ubytovacích zařízení najdete v Pavlově hned několik, ovšem ojedinělá atmosféra panuje v penzionu Florian. V penzionu je celkem 21 lůžek i s přistýlkami, přičemž tato kapacita je rozdělena do pěti prostorných pokojů a jednoho apartmánu. V každém pokoji je sociální zařízení. Penzion je po kompletní rekonstrukci, která proběhla v letech 2017 a 2018. V pokojích si opravdu odpočinete, tak neváhejte a rezervujte si několik nocí co nejdříve, protože i mimo sezónu bývá kapacita rychle naplněna. Vše o penzionu i restauraci najdete na https://www.pensionflorian.cz.

 • 0 Plynové pistole Bruni jsou kvalitní. A dostupné i bez zbrojního průkazu

  0.00 z 0 Hlasů

  Plynové pistole jsou v České republice nejprodávanějšími střelnými zbraněmi. Hlavním důvodem je fakt, že plynové pistole spadají do kategorie D. Jejich majitelé tedy nemusí být držiteli zbrojního průkazu ani splnit další speciální podmínky. K pořízení plynové pistole stačí vlastnit občanský průkaz a dovršit věk 18 let. Pokud si chcete koupit plynovou pistoli, nepotřebujete k jejímu legálnímu držení povolení. A že ji vlastníte, nemusíte ani ohlašovat. Proč si pořídit plynovou pistoli? Plynové pistole a revolvery jsou oblíbeným obranným prostředkem, který je dostupný široké populaci. Nejčastěji se z nich střílí obrannými plynovými náboji s dráždivou substancí. Přitom platí, že čím větší je ráže plynové pistole, o to větší je i dávka látky v náboji. Klasickou ostrou munici z plynové pistole vystřelit nelze. Za prvé je v hlavni nainstalovaná přepážka, za druhé nemá plynová pistole dostatečný výkon. I tak ale může při výstřelu z malé vzdálenosti plynová pistole způsobit vážné zranění. Pro plynové pistole jsou k dispozici i akustické náboje, často se proto používají jako startovací. A navíc s nimi lze odpalovat světlice. A protože jsou plynové pistole a revolvery nezřídka dokonalými replikami slavných ostrých modelů, získaly si oblibu i mezi sběrateli. Plynové pistole Bruni vypadají skvěle. A je na ně spolehnutí Rozhodli jste pořídit si plynovou pistoli a váháte, kterou značku vybrat? Seznamte se s nabídkou italské firmy Bruni. Ta má své místo na trhu již půl století. A z dodavatele pro výrobce replik historických zbraní se vypracovala na předního producenta plynových a signálních pistolí i nábojů. Navíc vyrábí i ohňostroje a lovecké předměty. Jaké plynové pistole Bruni nabízí? Dostupné jsou klasické, samonabíjecí i poloautomatické plynové pistole Bruni, převážně s ráží 9 mm. Najdete mezi nimi zdařilé repliky oblíbených modelů tak známých značek, jako je Berreta, Glock, Walther, Browning nebo Colt.

 • 0 Co v létě pít a neublížit svojí postavě?

  0.00 z 0 Hlasů

    V létě se koná řada akcí, oslav a nejrůznějších zahradních party, které doslova svádí k popíjení. Osvěžujícímu drinku tak odolá jen málokdo. Avšak mnohé z těchto míchaných nápojů představují doslova kalorickou bombu, takže se ani nenadějete a najednou na konci prázdnin zjistíte, že jste o pár kilo těžší. Co tedy pít, abyste vaší linii neublížili a nemuseli jste „usrkávat“ jenom čistou vodu s citronem?   Koktejly z ovoce a zeleniny Míchané drinky k létu neodmyslitelně patří, ale při dietě byste s nimi měli zacházet obzvlášť opatrně. Oblíbené koktejly jako mojito, cuba libre, daikiri nebo margarita obsahují totiž velké množství prázdných kalorií, které vašemu tělu nic prospěšného nepřinesou. Vyměňte je proto raději za ovocné a zeleninové drinky, které vám dodají vitamíny, minerály, enzymy i antioxidanty. Posílí tak imunitu, pročistí organismus a budete se po nich dobře cítit. Receptů najdete na tisíc, teď v létě skvěle chutná třeba meloun s okurkem a brusinkami.   Ledové čaje Skvělé osvěžení v létě představují – možná trochu překvapivě – také sypané čaje, především pak zelené nebo mátové. Pokud vás představa teplého nápoje zrovna dvakrát neláká, vyzkoušejte ledové varianty. Dopřávají si je lidé po celém světě, třeba v Americe je milují tak moc, že tady 10. června každoročně slaví Den ledového čaje. V Thajsku si tento nápoj tradičně dopřávají ještě s kondenzovaným mlékem, cukrem a kořením. Vyladit si ho můžete i vy, fantazii, kreativitě ani chutím se totiž meze nekladou. Přidejte do něj třeba kousky ovoce, med, skořici nebo lístečky máty. Espresso tonic Na své si přijdou také milovníci hořkých chutí. Tonic známe všichni hlavně v kombinaci s ginem nebo fernetem, už jste ho ale zkusili přimíchat do čerstvé kávy? Nápoj zvaný espresso tonic sice vznikl relativně nedávno – v roce 2007, ale přesto se těší velké oblibě, spojuje totiž hořkost, sílu i svěžest v jednom šálku. K jeho přípravě potřebujete jen dvě ingredience, a to kvalitní, v kávovaru připravené espresso, které velmi pomalu nalijete do sklenice s ledově vychlazeným tonikem. Pokud se vám vrstvy nepromíchají, můžete se těšit na dokonalou podívanou. I když ale všechno nevyjde přesně podle představ, na dokonalý chuťový zážitek to nebude mít vliv!  

 • 0 Když chcete pohodlné oblečení, myslete na prádlo

  0.00 z 0 Hlasů

   Ženy v prádle experimentují, zkouší různé střihy a zjišťují, co jim nejlépe sedí. Muži si většinou oblíbí jeden střih, a pak už nemají potřebu zkoušet další. Často se tak ale připraví o pohodlí.   Opora i pohodlí Téměř každý už někdy zažil, jaké to je mít prádlo, které nám materiálem, střihem nebo velikostí tak úplně nesedí. Stále si něco popotahovat umí otrávit i ten nejkrásnější zážitek, stejně jako když nás prádlo škrtí, škrábe nebo omezuje v pohybu. U pánského spodního prádla se pro různé aktivity hodí různé střihy, které pomohou k lepšímu pohodlí a příjemnému nošení. Pro klidové dny se hodí volné trenýrky se širokými nohavičkami. Poskytují ale menší ochranu a oporu pro choulostivé partie, proto jsou vhodnější spíše pro klidový režim než sport. Při sportovních aktivitách by přílišná volnost mohla být naopak spíše nepříjemná. Na sport se více hodí boxerky s upnutým, anatomicky tvarovaným střihem a nohavičkami, nebo stále oblíbené slipy se střihem kopírujícím tělo. Oba typy prádla poskytují oporu i při fyzické námaze a prudkých pohybech.   Aby nikdo nevěděl Podobné jako s aktivitou je to i s výběrem oblečení, které si plánujete vzít na sebe. Ne pod každé kalhoty se hodí každé prádlo. Pod volné bermudy nebo oudoorové kalhoty si můžete vzít volné trenýrky, pod oblek nebo upnuté džíny už ale dejte přednost spíše jinému střihu. Rýsující se lem nohaviček trenýrek může pod upnutým oblečením zkazit celý dojem, navíc se látka může shrnout a podráždit nebo otlačit kůži. K upnutým kalhotám se více hodí boxerky nebo slipy, které mají anatomicky tvarovaný střih přiléhající k tělu, takže nikde nezůstává volná látka. K letním světlým kalhotám pak volte výhradně slipy, protože nohavičky boxerek by mohly prosvítat pod nohavicemi.   Pohodlné nošení zajistí správně zvolený střih a také správná velikost. Nebojte se vyzkoušet i jiný typ prádla, než běžně nosíte, třeba budete velmi příjemně překvapeni.  

 • 0 Stavební jeřáby pomáhají v malých i velkých firmách

  0.00 z 0 Hlasů

  Manipulační technika je dnes zcela nepostradatelná v celé řadě odvětví. Využívají ji průmyslové podniky, stavební firmy i logistické společnosti, uplatnění nachází i v mnoha dalších oblastech lidské činnosti. Hlavní výhodou manipulační techniky je, že výrazně šetří čas i náklady. Na těžkou a náročnou práci není třeba velkého počtu zaměstnanců; těžká břemena během chvilky hravě přemístí stroje. Práce je tak výrazně efektivnější a zároveň roste i zisk. Mezi hojně využívanou manipulační techniku patří i stavební jeřáby. Jaké stavební jeřáby jsou dostupné? Stavebních jeřábů existuje několik základních typů, které se navzájem liší velikostí i výkonem. Ten pravý přesně na míru svým potřebám tak najde každá firma. Mobilní jeřáby Mobilní jeřáby jsou dimenzovány na náklad ho hmotnosti až do 90 tun. Kombinují přednosti vysokozdvižných strojů a velkých zařízení s podpěrou. Mobilní jeřáby poskytují maximální výkon a patří mezi nejoblíbenější velké stroje. Přívěsné jeřáby Přívěsné jeřáby mají široké možnosti využití, velice oblíbené jsou zejména ve stavebnictví. Pomáhají optimalizovat náklady, zkracují dobu realizace projektu a dokáží nahradit nemalý počet zaměstnanců. Minijeřáby Minijeřáby jsou nejoblíbenějším řešením pro realizaci všech běžných činností ve vnitřních prostorách i venku. Jejich velkou výhodou je optimální poměr ceny a kvality, malé rozměry a nízká hmotnost. Jsou univerzálně využitelné, jejich nosnost dosahuje až 8 tun. Hák je umístěn ve výšce 25,5 m. Motor minijeřábů lze přepínat z dieselu na elektro. Při druhé možnosti se výrazně omezuje hlučnost a emise jsou nulové. Stavební jeřáby si lze koupit i pronajmout Má-li být stavební jeřáb využíván pravidelně, je nejlepší ho koupit. Pokud je ale nezbytný jen na několik málo dnů, případně nárazově, bude vhodnější si stavební jeřáb na potřebnou dobu půjčit. V obou případech se lze obrátit na společnost Uplifter, která prodává i půjčuje spolehlivé stavební jeřáby všech typů. A zajistí i veškerou další užitečnou manipulační techniku.

Copyright © 2013 - 2022 All-bazar.cz s.r.o.