Cookie Consent by Free Privacy Policy website
 • 0 Výběr CRM systému neponechávejte náhodě. Čím se řídit a na co si dát pozor?

  5.00 z 2 Hlasů

  Podnikat bez CRM softwaru dnes snad už ani nemá cenu. Pevný vztah mezi obchodníkem a zákazníkem je alfou a omegou dlouhodobě prosperujícího byznysu bez ohledu na velikost firmy. Vracející se (a tedy spokojená) klientela bývá ve finále mnohem ziskovější než „jednorázovky“, a právě díky vhodně zvolené softwarové platformě ji vybudujete poměrně rychle. Ale jak poznáte, že jste si vybrali správně? Zaměřili jsme se na nejdůležitější aspekty, na které je dobré při hledání ideálního CRM brát zřetel. Plánované využití CRM systémy se často tváří velmi podobně, ale ve skutečnosti se jednotlivé platformy vyznačují specifickými funkcemi. Proto si předem ujasněte, na co budete software používat, a následně se zaměřte na aplikace, které prošly prvotním sítem. Některé CRM se například hodí i pro snadné řízení projektů, jiné zase nabízí sofistikovanější tvorbu emailingových kampaní apod. Počet uživatelů Bude CRM používat užší okruh zaměstnanců, nebo naopak požadujete systém, který integruje hned několik oddělení? Počet uživatelů je bezesporu důležitým kritériem výběru, a to nejen z hlediska funkčnosti, ale také nákladů. Integrace s používanými programy Rozhodně není od věci, když CRM systém dokáže komunikovat s dalšími programy, který již uživatelé aktivně používají. Například oblíbený český Outlook CRM eWay-CRM nabízí snadné propojení s ekonomickým softwarem POHODA, informačním systémem Money S5 a platformami jako WordPress, TeamViewer, Magis, Microsoft Office a mnoha dalšími. Uživatelské rozhraní Od CRM softwaru se očekává jednoduchost použití a maximální uživatelská přívětivost. V opačném případě může být nabitý moderními funkcemi, ale pro zaměstnance bude utrpení s ním pracovat. Cena Firemní rozpočet není nafukovací, a proto je na pořadu dne spočítat, jestli se vybraný software vyplatí i z dlouhodobého hlediska. Pro naprostou většinu menších a středně velkých firem je jasnou volbou hotové řešení – ideálně takové, které umožňuje flexibilní nastavení workflow schématu s ohledem na konkrétní potřeby dané organizace. Vývoj vlastního CRM na míru se většinou ukazuje jako zbytečně komplikovaný a neúměrně nákladný.

 • 0 Nová Škoda Fabia, to je dlouholetá tradice v novém těle

  3.80 z 5 Hlasů

  Jde o výkladní stříbro českého automobilismu, kdo by neznal značku Škoda, jako by snad dnes ani nebyl! Má za sebou stoletou tradici a současně se přizpůsobuje nejmodernějším trendům, dá se tedy směle říci, že jde ruku v ruce s dobou. Nabízí modely plné elegance, které však pamatují i na vysokou míru zabezpečení. Komfort řidiče je až na prvním místě, stejně jako důmyslné nastavení různých asistentů, jejichž úkolem je postarat se o bezpečný provoz. Příjemná cesta na dovolenou, na nákupy, ale i do práce a za dalšími povinnostmi, na to vše myslí právě ve Škodovce! Signalizace nezapnutých pásů je důležitá Patří do moderní výbavy dnešních vozů, a to zcela bez debat. Je neodmyslitelnou součástí auta snad pro každého zodpovědného motoristu. Akustický signál při nezapnutí bezpečnostních pásů upozorní řidiče, kteří občas zapomínají a mají při otočení klíčků v zapalování myšlenky někde úplně jinde. A jen tak mimochodem, jak tedy vlastně vypadá Škoda Fabia ceník? Má různé varianty, zvolit si můžete mezi výbavami nazvanými přiléhavě Ambition nebo Style. Druhá z nich nabízí navíc vyhřívaný přední sedadla a určitě potěší i dešťovým nebo světelným senzorem, velmi praktický je – nejen pro nováčky za volantem – tzv. asistent rozjezdu do kopce. Sportovní paket potěší milovníky elegance V nabídce nechybí ani některé velmi zajímavé pakety, jimž určitě dominuje ten sportovně laděný. Fabia přináší díky němu například sportovní kryty pedálů, ale i multifunkční kožený volant, o eleganci je tedy postaráno opravdu na sto procent. Paket Travel Assist rozezná dopravní značky a na cestách vás bude doprovázet digitální asistentka Laura. Sečteno a podtrženo, Škoda je jednoduše značkou, se kterou se počítá i pro 21. století. Bude v něm totiž hrát velmi podstatnou úlohu! Pro testovací jízdu, či bližší informace a představení automobilu, kontaktujte autorizovaného dealera vozů škoda na www.auto-poly.cz.

 • 0 V rezidenci Malešický háj zájemci byty rychle rozebrali. Máte poslední možnost

  5.00 z 2 Hlasů

  Téměř každý touží po moderním a stylovém bydlení. V nové pražské rezidenci Malešický háj si tento sen můžete splnit. V atraktivní lokalitě ale zbývají už jen poslední byty k prodeji, proto se nerozhodujte dlouho. Charakteristickým rysem tohoto místa je výhled na Malešický les, což dává tušit, že je bydlení v klidné lokalitě, která kromě toho nabízí nebývalé soukromí. Na dosah máte také veškerou občanskou vybavenost a nechybí zde zkrátka nic, co očekáváte od moderního bydlení 21. století. Pohodové bydlení v hlavním městě Zmiňovali jsme to již v úvodu a sice nebývalé možnosti soukromí, které zajišťuje pohodové a klidné bydlení. Je to dáno už samotným konceptem bytových domů. Těch je zde pouze 5 a dohromady zde najdete jen 107 bytů. Hustota bytů je tak relativně nízká. Byty Praha 10 jsou kromě toho doplněny o střešní penthousy, které nabízejí rozlohu až 139 m2 a poskytují maximální míru soukromí i velkým rodinám. Byty zde ale lze koupit už od velikosti 31 m2, takže záleží na vašich požadavcích. U bytů jsou rovněž k dispozici: Balkony Terasy a předzahrádky Nechybí tak ani prvek propojení s okolím. Vnitřní dispozice bytů je řešena v moderním stylu a architekti si zde dali záležet na tom, aby v bytech bylo vždy dostatek denního světla. Nechybí ani praktická stránka bydlení v této rezidenci, takže zde najdete rovněž praktické sklepní kóje a využít můžete garážová stání. Tyto technické části jsou součástí podzemních podlaží. Poslední byty čekají na své zájemce Znovu je potřeba případné zájemce upozornit na snižující se dostupnost volných bytů. Pro velký zájem o zdejší atraktivní lokalitu s moderními byty již nelze očekávat, že budou k dispozici příliš dlouho. Pokud tedy máte zájem, neváhejte, přičemž se můžete podívat na ceny bytů. Možnost nastěhování do těchto bytů se předpokládá s plánovaným dokončením výstavby, což by mělo být v tomto případě někdy během roku 2023.

 • 0 Plynové lahve – energie pro topení, vaření, či grilování

  5.00 z 3 Hlasů

  Plynové lahve jsou praktickým vybavením, které najde různé využití v domácnosti. Vybírat přitom můžete z různých velikostí. Jejich výhodou je snadná dostupnost a bezpečnost. Můžete je tak využít k vytápění nebo si užít grilování s přáteli. Menší lahve V nabídce najdete plynové bomby o velikosti 2 a 5 kilogramů, které jsou prodejné. Při prvním nákupu tak zaplatíte za obal, který bude váš. Jakmile vám plyn v lahvi dojde, zaplatíte pouze za jeho doplnění. Na prodejním místě tedy vyměníte starou lahev za novou naplněnou. Tato velikost se skvěle hodí pro grilovní, není totiž příliš těžká a vejde se do většiny grilů. Obsahuje přitom dostatek plynu, aby vám vydržela po celou grilovací sezónu. Větší lahve Další možností jsou pak větší topné lahve o hmotnosti 10 a 33 kilogramů. Tyto lahve jsou neprodejné. Nemůžete si je tedy zakoupit, ale půjčit oproti vratné záloze. Neplatíte za obal, ale pouze za obsah. Jakmile tedy spotřebujete LPG, stačí se dostavit na prodejní místo společně se zálohovým listem, za který vám budou vráceny peníze. Případně můžete prázdnou lahev vyměnit za plnou. V takovém případě zaplatíte pouze za plyn. Široká prodejní síť Výhodou plynových lahví PRIMAGAS je zejména snadná dostupnost. Najdete je v podstatě všude. Dostupné jsou v různých hobby marketech, stavebninách a dalších prodejnách. Zakoupit je však můžete například také na některých čerpacích stanicích a samozřejmě v provozovnách samotné společnosti. Jestliže sháníte plynovou bombu pro svou domácnost, mapu prodejních míst najdete na www.primagas.cz. Plynové lahve jsou praktické a využijete je při různých situacích. Samozřejmostí je přitom vysoká bezpečnost díky pravidelným kontrolám. Lahev s sebou můžete vzít kamkoliv, kde není plynová přípojka. Ať už ke grilu, či třeba na vaření.

 • 0 Už nemusíte mít zbytečné starosti. Parkujte na ruzyňském letišti bez obav!

  5.00 z 3 Hlasů

  Potřebujete vyrazit na letiště v Ruzyni a přemýšlíte, jak se tam nejlépe dopravit? Nejpohodlnější by to samozřejmě bylo vlastním autem, ale pak přicházejí starosti jako kde zaparkovat a zda se vašemu plechovému miláčkovi něco během vašeho pobytu v zahraničí nestane. Nyní už ale tyto starosti můžete směle hodit za hlavu, protože je tady služba Smile Parking. Snadné a bezpečné parkování Jak tedy parkovat s úsměvem? Právě dostupnost této služby je na všem asi to nejlepší, protože vše zařídíte velmi snadno a starost o váš vůz přenecháte profesionálům. Stačí jednoduše navštívit web smileparking.cz a zkontrolovat si dostupná parkovací místa na letišti v termínu, kdy vám to letí. Jednoduše po požadovaný termín zarezervujete a výsledkem bude, že získáte: Potvrzení o rezervaci Instrukce jak na to Vůbec se nemusíte obávat žádných složitostí, protože v zásadě zkrátka přivezete své auto na letiště a tady jej už převezme řidič služby Smile Parking, který jej následně opatrně odveze na parkovací místo. Vy se tedy vůbec nemusíte starat o hledání jakéhokoliv parkování, nemusíte se zdržovat a můžete vyrazit rovnou k odbavení. Určitě vás zajímá, kam váš vůz zamíří a tady vůbec není potřeba se starat. Svou zahraniční cestu tak už nemusíte mít spojenou s neustálými obavami o svůj vůz. Parkovací místa jsou bezpečná, nepřetržitě střežená jak personálně, tak bezpečnostním systémem, kromě toho nechybí fyzické zábrany. Váš vůz tak bude v bezpečí. Co po návratu ze zahraničí? Pro maximální pohodlí si každý klient služby může zdarma objednat Valet Parking. To znamená, že v termínu vašeho návratu bude vaše vozidlo opět přistaveno přímo na letišti a vy tak pro něj nemusíte nikam chodit. V rámci parkování na letišti jsou k dispozici také další příplatkové služby péče o vaše vozidlo, jako je třeba umytí nebo čištění interiéru, takže pokud budete mít zájem, váš vůz může vypadat lépe, než když jste jej přivezli.

 • 0 Čisté kanceláře zvyšují produktivitu i spokojenost zaměstnanců

  5.00 z 3 Hlasů

  O čistotě a hygieně se poslední dva roky hovoří neustále, protože koronavirová pandemie přinesla nový pohled na úklid v kancelářích. Čisté a hygienické prostředí je klíčem k vyšší produktivitě zaměstnanců, která je daná jejich větší spokojeností. Podle posledních průzkumů personálních společností je zdravé pracovní prostředí také důvodem pro setrvání v daném zaměstnání nebo motivací pro uchazeče pracovat v určité společnosti. Flexibilita úklid ztěžuje Hygiena v kanceláři a ve společných prostorách hraje u zaměstnanců zásadní roli, dokonce takovou, že až 70 % zvažuje změnu zaměstnání v případě, že zaměstnavatel nechce zjednat nápravu. Důležitost čistoty pracovního místa nadto stále roste. U flexibilního uspořádání kancelářských prostorů typu open space je však konzistentní zajištění čistoty složité, je proto vhodnější pro úklid kanceláří Praha využít externích profesionálních služeb při generálním i každodenním uklízení prostor. Efektivní a inovativní čištění Vynést koše, setřít prach a doplnit toaletní papír? Pro udržení zdravého a čistého pracoviště je nutné mnohem více. Využití nachází funkční a inovativní řešení v kombinaci s manuálním úklidem, což šetří čas i finanční prostředky. Právě profesionálové z úklidové firmy David Plecitý umí vylepšit pracovní prostředí díky moderním technologiím včetně použití jednokotoučových strojů nebo automatů značky Kärcher. Kromě manuálního úklidu, vytření podlah nebo mopování či vysávání se dostane speciálního ošetření také ostatnímu nábytku a vybavení, jako je očista společně využívaných spotřebičů, ledničky, myčky a mikrovlnné trouby. Vysoká kvalita úklidu omezí stížnosti Podle personalistů vede vyšší kvalita úklidu ke zvýšení pohody v kancelářském prostředí, zaměstnanci se cítí šťastnější a je prokázané, že tato situace vede ke zvýšení produktivity. Investice do úklidu zvyšuje provozní efektivitu a snižuje množství stížností, které bývají nejčastěji směrovány na nedostatečný úklid umýváren a toalet, nedostatek hygienických potřeb a nedostatečné doplňování papírových utěrek nebo dezinfekce do stojanů.

 • 0 Vlastní bydlení v Praze je dobrou investicí i pro další generaci

  5.00 z 4 Hlasů

  Vložit peníze do nemovitosti znamená dobře promyšlený cíl, neboť rozhodně nepůjde o něco, co se zhodnotí za rok nebo za dva. Vlastní byt poslouží jednou i vašim dětem jako startovací, usnadní jim vstup do vlastního života a zajistí jim spolehlivé zázemí, do nějž se budou s oblibou vracet. Investovat lze do akcií a starožitností, ale řada konzervativních investorů dává přednost bytům. Proč? To je zcela nasnadě, vlastní střecha nad hlavou, která vás nenutí jít do pronájmu, je nadmíru cennou devizou pro turbulentní dobu. Stačí si jen vybrat konkrétní dispozici Kterou variantu si zvolit? Byty Praha 3 jsou projektem, jenž už směřuje do finále a v nabídce zbývá jen několik málo volných bytů. Bude to 1+kk nebo si raději zvolíte prostornější byt, a to například 3+kk? Moderní a útulné bydlení, které je dobrou volbou pro mladé rodiny, ale i single, kteří se ještě nechtějí usadit, ale rádi by žili ve svém. Výhodou je prostorná sklepní kóje, ale také výběr mezi balkonem, terasou a lodžií, na níž si můžete vychutnávat svou odpolední kávu. Nebo byste raději předzahrádku, na které můžete pěstovat své oblíbené květiny? Žižkov je velmi atraktivní místo pro život a kyne mu zajímavá budoucnost. Bonusem je tady i občanská vybavenost Pokud neradi cestujete a spíše chcete šetřit čas, Byty u parku s vámi budou zajedno. Všechno, co potřebujete k životu, je totiž připraveno v docházkové vzdálenosti. A to od supermarketu po kavárnu, od míst, kde trávit volný čas až po školky a školy pro vaše děti. Komplexnost je velkou předností, MHD pak využijete hlavně při cestách do práce, nákupy a volnočasové aktivity vám zaberou nanejvýš krátkou procházku od bytu. Ten bude moderní a útulný, v duchu trendů 21. století. Klidné zázemí pro život, které si každý zamiluje.

 • 0 Muži a masturbace: Dělejte to pravidelně, vaše zdraví vám poděkuje

  5.00 z 4 Hlasů

  Masturbujete? Že ne – a když už se do toho pustíte, tak spíše nárazově, protože se bojíte, abyste si na onanování nevypěstovali závislost? Pokud je váš názor na masturbaci poněkud pokřivený, koukněte se do kalendáře. Nežijeme ve středověku ani v 19. století, kdy kolem sebeuspokojování panovaly nejrůznější mýty. Odborníci jsou dnes zajedno a svorně tvrdí, že by si to měl každý muž dělat sám pravidelně. Zdravotní benefity jsou nezpochybnitelné! Navzdory uvolněné společenské atmosféře a všudypřítomnému sexu se na masturbaci stále pohlíží tak trochu skrz prsty. Tedy ne vždy a ne všude, ale určitě by si zasloužila mnohem intenzivnější osvětu. V rámci anonymních anket se sice k onanování přiznává kolem 80 % mužů, ovšem když přijde na věc, raději svou zálibu v „leštění bambusu“ tají. Nezřídka kdy proto, aby nebudili dojem podivína, který si z nějakého důvodu vyhýbá partnerské intimitě. Ideální četnost? Záleží na okolnostech Podle některých studií je optimální frekvence masturbace nezadaných mužů zhruba dvacetkrát měsíčně. U ostatních pak záleží na tom, jak často provozují sex se svým protějškem. Žádné pravidlo, které by definovalo přesný počet kratochvílí s vlastní rukou či masturbátory, samozřejmě neexistuje. Rozhodující jsou temperament a individuální potřeba sexuálního vybití. Pravidelnou ejakulací k prevenci rakoviny Masturbace je příjemná a zlepšuje náladu i plodnost. Především však funguje jako nenahraditelná prevence rakoviny prostaty. Muži, kteří pravidelně ejakulují, trpí tímto závažným onemocněním podstatně méně než ti, jenž se sebeuspokojování vyhýbají. Vědci z Harvardovy univerzity zjistili, že riziko klesá dokonce až o 33 %. Potřebujete snad další důvod, proč si nedopřát špetku autoerotické rozkoše? Masturbátory všeho druhu zakoupíte zcela diskrétně u erosstar.cz.

 • 0 Decentrální rekuperace pro čistější vzduch ve vaší domácnosti

  5.00 z 3 Hlasů

  Rekuperace vzduchu je využívána v různých prostorech, nejen v domácnostech. Její cílem je zlepšení kvality vzduchu. Dostatečné větrání je totiž klíčové, pro naše zdraví i pro stále skvělý stav samotné stavby. Decentrální rekuperace je proto skvělou volbou. Rekuperace vzduchu Decentrální rekuperace je využívána k větrání zejména v rodinných domech, ovšem také v dalších obytných místnostech či třeba kancelářích. Pomůže vám celkově zlepšit kvalitu vzduchu v místnostech. Ovšem pomáhá i při řešení problémů jako jsou potící se okna, nadměrná vlhkost a související vznik plísní. Decentrální rekuperace je určena pro udržování klimatu v jedné místnosti, oproti centrálnímu řešení, které se zaměřuje na celý dům. Pravidelné větrání Větrání je často podceňováno, občasné otevření okna nebývá zpravidla dostačující. Proto se vyplatí investice do decentrální rekuperace. Díky té se zbavíte alergenů a nečistot ve vzduchu. Umožňuje pravidelně větrání, které také snižuje koncentraci formaldehydu, radonu a dalších případných škodlivých látek. Větráním také snížíte vlhkost vzduchu, což je prospěšné pro naše zdraví. Dále pak ušetříte za vytápění, jelikož oproti větrání oknem nedochází k úniku teplého vzduchu. Výhody Hlavní výhodou rekuperace je celkové zlepšení vnitřního klima. Nabízí intenzivní větrání, přičemž nemusíte řešit otevírání okna a podobně. Můžete si tak užívat stále čerstvý vzduch. Zařízení má přitom tichý provoz a jednoduché ovládání. Snadno se zbavíte nežádoucích látek a vlhkosti ve vzduchu, montáž přitom zpravidla zvládnete i svépomocí. Pravidelný přísun čerstvého vzduchu je klíčový pro kvalitní ovzduší, naše zdraví a předchází vzniku plísní. Decentrální rekuperace je výhodnou investicí, kterou v budoucnu jistě oceníte. Díky nízkým nákladům se vám finance brzy vrátí, například díky ušetření na nákladech za vytápění.

 • 0 Navštivte web největšího prodejce záclon

  4.00 z 3 Hlasů

  Bohatou nabídku kompletního bytového textilu najdete na webových stránkách největšího prodejce záclon a ostatních bytových doplňkových textilií, tedy nejen záclon a závěsů, povlečení, metráže atd. Pestrá nabídka se stále proměňuje a vylepšuje tak, abyste byli maximálně spokojeni, a každý si našel to své. Vybírejte z nepřeberné nabídky záclon Přemýšlíte, kterak zútulnit váš obytný prostor? Nebraňte se klasice a vyberte si záclony, které vám padnou do oka, to je pak ta nejlepší volba! Můžete hledat v metráži, ale nabízí se pro vás i prima nabídka, a to jsou hotové záclony! Takže žádné stříhání, lemování, obšívání, ale rovnou pověsíte novou záclonku na okno a rázem pocítíte příjemné uvolnění a pohodu, kterou nadýchané běloskvoucí záclony vyzařují. Spíte dobře? Jestliže se vám v ložnici nespí zrovna nejlépe, popřemýšlejte o tom, zda jste udělali vše pro to, aby tomu bylo naopak. Před spaním je vhodné krátce a důkladně vyvětrat a poté zastřít okna závěsy tak, abyste spali v naprosté tmě. Jen tak váš organismus nabudí melatonin, který se postará o váš klidný a nerušený spánek. Závěsů, jež najdete pod položkou bytový textil, pro vás je nachystána velká spousta, dokonce i pro vaše děti. Je váš synek nadšený fotbalista? Pak mu zajisté radost udělá závěs s nakreslenými kopacími míči! Jestliže si přejete zatemňující závěsy, pak hledejte v provedení blackout.   Pro váš snový spánek je ale třeba, abyste své tělo svěřili nejen měkoučkému pyžámku, ale takovému povlečení, kterému důvěřujete, a to v barevném provedení, které je vašemu srdci milé. Nebo upřednostňujete spíše sympatický design či příjemnou kvalitu anebo praktičnost? Nebaví vás žehlení? Pak volte krepové povlečení. Milujete luxus? Vybírejte úžasné saténové povlečení, které se vám nebude chtít ráno ani opouštět, tak moc je příjemné a hebké.

Copyright © 2013 - 2023 All-bazar.cz s.r.o.