Cookie Consent by Free Privacy Policy website
 • 0 Vzduchotechnika chrání naše zdraví

  5.00 z 1 Hlasů

    Bez filtrace vzduchu se neobejdeme ve většině průmyslových provozů. Je potřebná k zajištění bezpečného pracovního prostředí a ochraně lidského zdraví.   Při výrobě vzniká prach Ke znečišťování vzduchu dochází při zpracování surovin a manipulaci s nimi. Sekání, drcení, řezání, broušení, míchání a mnoho dalších činností vytváří drobné částice prachu a dalších nečistot, které bychom bez průmyslové filtrace vzduchu vdechovali a ohrožovali tak své zdraví. S potřebou filtračních systémů se ale nesetkáváme jen ve výrobních a zpracovatelských halách, ale také v kancelářských budovách a obchodních centrech, kde je potřeba zajistit čistý vzduch pro velké množství lidí. Často se filtrace vzduchu kombinuje i s klimatizací a vytápěním, v mnoha provozech je však základním požadavkem záruky ochrany zdraví pracovníků.   Skryté nebezpečí Podle typu provozu jsou na filtrační systémy kladeny různé požadavky. Prach, olejová mlha, brusné částice, chemické látky a mnoho dalších nečistot vyžaduje speciální přístup už při plánování instalace vzduchotechniky. Specifické jsou i požadavky v provozech, kde vzniká mnoho jemného prachu, jako jsou polygrafické a dřevozpracující závody. Bez pravidelného odsávání by se odřezky, prach a piliny hromadily a stroje by za krátký čas nemohly fungovat, protože by byly zasypané. Větším nebezpečím je explozní prach, mezi který se právě ten papírenský i dřevní řadí. Při usazování prachu vzniká v jeho vrstvách prostředí s rizikem výbuchu. Bezpodmínečně nutné je tak odsávání pilin, odřezků a dalšího odpadu, který při výrobě vzniká, aby nedocházelo k jeho usazování. Pro bezpečné prostředí je ideální odsávat nečistoty co nejblíže místu jejich vzniku, proto se filtrační systémy vytváří na míru danému závodu a jeho požadavkům. Bez vzduchotechniky se neobejde ani potravinářský či farmaceutický průmysl, lakovny a oblast automotive.

 • 0 Jak vybrat školní penál, etue nebo pouzdro a co zatím nekupovat? Známe odpověď

  5.00 z 1 Hlasů

  Vybrat správný školní penál nebo pouzdro může dát nejednomu rodiči pořádně zabrat, musí totiž jednak splňovat designové požadavky dítěte a také hlavně i svůj účel. To platí jak třeba pro prvňáčky, tak klidně i pro rané puberťáky. Společně se školním batohem patří toto vybavení mezi to základní, čím musí být každý žák a student vybaven.   Školní penály Mladší žáci ocení spíše penály, zpravidla čím větší, tím lepší. Dělíme je podle počtu pater. Jednopatrové penály se hodí hlavně pro prvňáčky, jelikož se v nich budou snáze orientovat, a přesto pojmou vše potřebné pro daný ročník. Dvoupatrové penály většinou začínají používat žáci od třetí třidy, kterým nedělá problém se v pomůckách vyznat, a třípatrové potom nabízí úschovu prakticky všech školních potřeb. Pouzdra a etue Školní pouzdra se liší zejména velikostí. Jejich hlavní funkcí má být především dostatečný úložný prostor pro tužky, fixy, pera, pastelky, kružítka, lepidla nebo nůžky. Bývají také často vybavena pevnými gumičkami pro uchycení již zmíněných školních potřeb. Někdy mohou mít také dvojitou klopu, častěji však disponují tou jednoduchou. Školní etue se hodí pro starší žáky a studenty. Jedná se o pouzdro válcovitého tvaru bez vnitřního členění. Co nekupovat Vzhledem k nejisté budoucí podzimní situaci bychom nechali nákup výtvarných a tělovýchovných pomůcek až na září. Školní penál, etue nebo pouzdro přece jenom vydrží déle než takové cvičky, které můžou být dítěti za půl roku již malé.   Podtrženo, sečteno – při výběru nejen penálů, batohů, školních sešitů a dalšího potřebného vybavení dbejte předem na dostatečnou analýzu produktů a zejména při užívání vybavení z dlouhodobého hlediska se nebojte si připlatit za kvalitu. Ta totiž bude rozhodovat o mnohém ať už z hlediska životnosti, tak v oblasti komfortu a spolehlivosti.  

 • 0 Vybavení na stolní tenis aneb Jak vybrat pálku, míček a pingpongový stůl

  5.00 z 1 Hlasů

  Každý čas od času zavzpomínáme na ty doby, kdy jsme brázdili školními chodbami a o přestávkách dováděli při různých aktivitách – kupříkladu hráli stolní tenis obouchanými pálkami na polorozpadlém stole. Rádi byste však nyní vzpomínky přetavili v realitu a doma si s kamarády opět ťukli? Žádný problém. Poradíme vám, jak správně vybrat základní pingpongové vybavení počínaje pálkou a konče míčkem.   Pingpongový stůl Základem každé zábavy je pořádný stůl, jinak tomu není ani v případě stolního tenisu. Bezpodmínečnou podmínkou je snad jenom disponovat dostatkem prostoru, a to i včetně nutného pohybu hráčů okolo stolu. Dělíme je na dva základní typy podle požadovaného umístění – venkovní a vnitřní. Venkovní stoly slouží spíše rekreačním účelům pro rodiny a přátelé, kteří si s chutí zahrají někde na zahradě. Tyto stoly jsou navrženy, tak aby odolaly i nepříznivým přírodním podmínkám. Vnitřní stoly je nutné instalovat v interiérech, kupříkladu v garáži, tělocvičně nebo klubu. Výběr pálky na stolní tenis Vybírejte pálku dle vaší současné úrovně. Pokud nehrajete stolní tenis na závodní úrovni, postačí vám pálka pro rekreační účely. Hledáte-li však něco pro pokročilejší hráče, budete se dívat po typech potahů, tvaru rukojeti a váze, jelikož všechny tyto parametry mají vliv na pružnost, kontrolu a rychlost. Nově schválené míčky K prodeji je zatím stále k dispozici drtivá většina míčku o průměru 38 mm, nicméně Mezinárodní federace stolního tenisu poměrně nedávno stanovila potřebný průměr pro soutěžní účely na 40 mm. Právě z tohoto důvodu je lepší se adaptovat na tento nový rozměr, kdo ví, třeba i vy se někdy ocitnete na nějakém turnaji.   Na závěr už jenom nutno dodat, že jsou to hlavně vaše peníze, proto vybírejte vždy uvážlivě a pečlivě, ať už se budete rozhodovat pro elektrokolo, vybavení na stolní tenis, běžecký pás nebo třeba rotoped. Berte zřetel na vlastní spokojenost a ujasnění si priorit, zdali preferujete vybavení pro závodní účely, nebo pro rekreační a relaxační aktivity.  

 • 0 Účetnictví lze provádět snadno a přehledně. Jak na to?

  2.00 z 1 Hlasů

  Mnohé firmy mají každý rok problémy s účetními uzávěrkami, evidencí a dalšími procesy, jež spadají do oblasti účetnictví. Nechtějí utrácet za zaměstnance, kteří by se účetnictvím zabývali na plný úvazek, pak se musí spoléhat na vlastní síly, potažmo na třetí stranu, jež jim vše dá do pořádku za nemalý poplatek. Přitom je dnes poměrně snadné docílit efektivní správy účetnictví. Online datové účetnictví Ideální variantou je datové – účetnictví, které probíhá veskrze online. Tím, že přesunete tuto agendu do online prostředí, vyvarujete se zbytečných chyb, jež by mohly vyústit v problémy při různých kontrolách finančních úřadů, platbách daní a v dalších případech. Stačí si zvolit vhodný program. Zajímavou volbou jsou bezesporu programy pro Startupy – účetnictví u začínajících firem přesunuté do online prostředí je progresivní a moderní metodou, jak se zbavit starostí kolem této problematiky. Účinné datové účetnictví dokáže umně kombinovat schopnosti klasického účetního se znalostmi programátora. V rámci digitalizace účetnictví si pak hravě poradíte s fakturami, ale také třeba s finančními plány vašeho startupu apod. To vše za dodržení veškeré účetní a daňové legislativy, která je platná v rámci České republiky a Evropské unie. Dype – šikovné vedení účetnictví s dalšími službami navíc Příkladem moderního datového účetnictví (nejen) pro startupy je Dype. Kromě výše uvedeného nabízí také daňovou optimalizaci. Vše pomocí propojených systémů, díky nimž budete mít jasný přehled o tom, co se ve vaší firmě děje. Dype již využívá řada tuzemských firem, jejich recenze najdete přímo na webových stránkách dype.cz. Jděte s dobou a přesuňte své účetnictví kompletně do online prostředí. Vyvarujete se tak zbytečných starostí a zefektivníte chod celé firmy.

 • 0 4 zajímavé věci, které jste určitě nevěděli o mandlích

  5.00 z 1 Hlasů

  Mandle jsou zdravým mlsáním se spoustou výhod. Když je zkombinujete s ovocem, získáte chutnou odpolední svačinku, která vám dodá bílkoviny, antioxidanty, přírodní sacharidy, spoustu hořčíku a vlákniny. Díky hořčíku se celkově zklidníte, dobije se vám energie, vitamin E je zase skvělý pro pokožku. Pojďte si o mandlích přečíst 4 zajímavá fakta, díky nimž možná změníte názor na ně a 100% se dozvíte něco nového. 1. Mandle technicky nejsou ořech, nýbrž semena Běžně je řadíme mezi ořechy, technicky vzato ale ořechem nejsou. Mandle je semenem stromu nazývaného mandloň, který dorůstá do výšky až 12 metrů. U nás se mandloně pěstují na jižní Moravě, bývají ale menší (jen kolem 6 metrů) a neplodí tolik. Mandloň má plody peckovice, to z ní činí strom příbuzný třeba s meruňkou a broskví. Samotná mandle, již jíme, se ukrývá v zeleném chlupatém obalu. Věděli jste, že…? Mandloňový sad v Hustopečích je jediným mandloňovým sadem v celé střední Evropě. 2. Příprava mandlí je složitá Mandle nestačí sklidit ze stromů, zabalit a poslat do obchodu. Ve skutečnosti je proces mezi sklizením ze stromu a distribucí na pulty obchodů dost složitý, což je samozřejmě i důvod, proč jsou mandle poměrně drahé. Po sklizni se musí nechat dobře vysušit zhruba týden až 10 dnů. Následně se čistí a třídí, odstraňuje se z nich skořápka. Ano, mandle jsou chráněné ve skořápce, kterou jste pravděpodobně nikdy neviděli, protože do obchodu míří již bez ní – někdy je pořídíte blanšírované, tedy bez slupky. Pokud si koupíte mandle se slupkou, stačí je zalít horkou vodou, slupky jdou pak hezky dolů. Věděli jste, že…? Žádná část mandlí se nevyhazuje. Seschlá chlupatá rubina se používá jako krmivo pro zvířata a skořápky zase jako podestýlka. 3. Existuje celá řada odrůd mandlí Není mandle jako mandle. Drtivou většinu světové produkce představují mandle Nonpareil s tenkou skořápkou a hladkým jádrem, jsou bledé. Menšími a širokými jádry se vyznačují mandle Mission, které mají slanější chuť. Dalším základním typem jsou mandle California. Ostatně až 80 % světové produkce mandlí pochází z Kalifornie. Věděli jste že…? V Česku se pěstuje odrůda Nikol s velkými a protáhlými plody. 4. Měli byste je jíst se slupkou Na výrobu mandlové mouky či cukrářské využití se používají výhradně bez slupky, k svačince byste si je ovšem měli dopřát raději s hnědou slupkou, ta totiž obsahuje velké množství antioxidantů pomáhajících proti stárnutí a působících proti rozvoji civilizačních chorob. Chcete-li jim předcházet, dopřejte si hrst mandlí denně, můžete je kombinovat například s ovocem, mlékem či čokoládou, s těmi fungují výborně. Věděli jste že…? Mandle obsahují vitamíny E a B2, mangan, měď, fosfor, hořčík, vlákninu, bílkoviny a tuk. Tak kdy si je dopřejete? Objednejte si je například z e-shopu Nutsman, kde je pořídíte třeba pražené a solené, nebo obalované v jogurtu.

 • 0 3 tipy, jak vybrat ochranné sklo na iPhone

  0.00 z 0 Hlasů

  Ochranné sklo má jeden důležitý úkol, a to poskytnout obrazovce smartphonu, respektive tabletu ochranu před poškrábáním a případně i rozbitím. Přitom je velice důležité zachování uživatelského komfortu. Současný trh je navíc rozmanitý a nabízí nepřeberné množství produktů, přičemž některé jsou levné, jiné naopak drahé. V následujících řádcích vám dáme několik tipů, jak vybrat ochranné sklo pro iPhone. 1. Vyberte správný typ Sice vám nabízí Apple příslušenství pro iPhone, nicméně nevěnuje se přímo výrobě ochranných skel. Vybrat si tak musíte od jiných výrobců. V zásadě narazíte na tvrzená skla 2D, 2.5D a 3D. Co to znamená? 2D sklo je charakteristické hranatým zakončením, přičemž pokrývá jen samotný displej, rámeček už ne. Postupně se však od těchto typů upouští. 2.5D sklo je v podstatě stejné jako předchozí varianta, ovšem odlišnosti jsou v zakončení okrajů, které nejsou rovné, ale naopak zkosené. 3D sklo je tím pravým ořechovým, neboť kopíruje celý povrch iPhonu, a tím pádem pokrývá nejen displej jako takový, ale i rámeček. 3D sklo perfektně padne na smartphone, a tak ani nepoznáte, že máte na obrazovce něco nalepeno. 2. Zvolte optimální tvrdost Věděli jste o tom, že ochranná skla mají různou tvrdost? Určuje se stupnicí podle tvrdosti grafitu. Pokud hledáte vskutku tvrdé ochranné sklo, mělo by mít označení 9H. Narazit ale můžete i na klasickou Mohsovou stupnici, ve které jsou kvalitní tvrzená skla označována stupněm 6,5. 3. Myslete na tloušťku skla Závěrem je ještě potřeba zmínit, že ochranná skla mohou mít různou tloušťku. Obecně sice platí, že čím je sklo tlustší, tím je pevnější, nicméně na druhou stranu i těžší. Běžně se doporučuje tloušťka 0,3 mm, tenčí varianty totiž nedokážou tak dobře ochránit před rozbitím při pádu. Ať už si chcete koupit na iPhone jakékoliv příslušenství, podívejte se do nabídky e-shopu Appleking.cz.

 • 0 Goodgame Empire je strategie ze středověku, již si zahrajete v prohlížeči

  5.00 z 1 Hlasů

  Každý si chce čas od času odpočinout, zapomenout na starosti běžného života. Někdo si jde přečíst knížku, další zaběhat a jiný zahrát hru. U mnohých her sice nevypnete, musíte přemýšlet a vymýšlet strategie, přesto vám pomohou si trochu odpočinout. Jednou z takových her je i Goodgame Empire od německého herního studia. Strategické MMO hry, jež si můžete zahrát v prohlížeči, jsou populární již dlouhá léta, a Goodgame Empire je jednou z nich. Přichází s obvyklou myšlenkou – dostanete kus země a musíte ji proměnit v bohaté království. Velmi rychle si však všimnete, že v této hře je něco jinak. Grafika je dokonalá, není problém si přiblížit každého jednoho človíčka, který prochází vaším městem. Příběh je velmi zajímavý, neustále vás něčím překvapuje. Nejdříve budujete své město Jak to tak bývá, ve hře si nejdříve musíte vytvořit své město. Postavíte bydlení pro poddané (daňové poplatníky), potřebujete také kamenolom, abyste mohli těžit materiál na stavbu. Hodit se bude i mlýn na mouku, sklady, stáje, tržiště. Všechny budovy můžete upgradovat, když dosáhnete vyšších levelů a získáte více zdrojů. Po stránce boje začínáte budováním armády a obranného systému. Až se budete cítit dostatečně zabezpečení, pustíte se do boje. Na mapě světa kolem vás jsou hrady jiných hráčů, a když je dobudete, rozšíříte své území. Samozřejmě je možné vydat se dobýt i nějaký hrad daleko od vás, přesun armády však něco stojí – je třeba myslet strategicky! Hrajte podle svého tempa Ve hře je nutné přemýšlet dopředu, budovat aliance s ostatními hráči a mít se neustále na pozoru. Nebude vás nudit, protože stále přichází s něčím novým. Na grafiku se příjemně dívá a vše běží tak rychle, jak si přejete. Budete-li chtít průběh hry urychlit, je možné si koupit rubíny (herní měnu). Zahrajte si Goodgame Empire přes celou obrazovku v prohlížeči a zjistěte, zda máte na to, abyste se vyšplhali až do síně slávy!

 • 0 Pro 3D tiskárny seženete náhradní díly i další příslušenství

  0.00 z 0 Hlasů

  V současné době se 3D tiskárny používají nejen v průmyslových podnicích, stále častěji se totiž nacházejí i v domácím prostředí, ostatně není se čemu divit. Pořizovací ceny těchto zařízení jsou přijatelné, dokonce se dá dokoupit i různé příslušenství. V následujících řádcích se na 3D tiskárny podíváme podrobněji.   V případě 3D tisku se vytváří trojrozměrné objekty pomocí metody vrstvení. V podstatě se jedná o aditivní výrobu, což je vrstvení materiálů, jako jsou plasty, kompozity a biomateriály, z nichž se pak tvoří předměty různých tvarů, velikostí, tuhostí i barev.   3D tiskárna je rychlá a přesná Funguje podobně jako inkoustová tiskárna, ovšem v trojrozměrném provedení. Vytvoření 3D objektu od nuly vyžaduje kombinaci špičkového softwaru, materiálu a přesných nástrojů. Tiskárny jsou neuvěřitelně flexibilní, a to nejen v materiálech, jež používají, ale i v tom, co mohou tisknout. Dále jsou přesné a rychlé, takže prototyp můžete mít hotový už během několika hodin a neztratíte tak měsíce výzkumem a vývojem. Zakoupit se dají i náhradní díly pro 3D tiskárny, jako jsou trysky, heatblocky a heatbreaky.   Stejně tak mezi náhradní díly patří základní desky, konstrukční díly, krokové motory, průmyslové zdroje a extrudery. Pro SLA tiskárny jsou k dostání FEP fólie v mnoha velikostech.   Nezapomeňte na příslušenství Kromě náhradních dílů se zaměřte i na příslušenství pro 3D tiskárny. Velice oblíbené jsou adhezivní přípravky, zájem je i o boxy, přípravky na čištění, ochranné pomůcky, tiskové podložky a zabezpečovací prvky.   Jestliže hledáte internetový obchod, odkud můžete objednat náhradní díly, příslušenství i samotné 3D tiskárny, podívejte se do nabídky e-shopu Sharplayers. Nadchne vás nejen pestrost nabídky, ale i cenová politika online prodejny.

 • 0 Jaký doplněk stravy má smysl? Vyzkoušejte kolagen

  0.00 z 0 Hlasů

  Hledáte doplněk stravy, který vám pomůže v oblasti krásy i zdravého pohybu? V takovém případě může být tou správnou volbou například kolagen. Jde o protein, který se v lidském těle vyskytuje přirozeně. Jenže při zvýšené námaze a v pokročilejším věku již tělo nestíhá vyrobit dostatečné množství pro splnění všech nároků těla. A přesně tady přichází na řadu kvalitní doplněk stravy s kolagenem. Jaké účinky nabízí, v jaké formě se užívá a kde seženete nejlepší kolagen? To všechno se dozvíte v tomto článku. Pro zdravou a krásnou pokožku Když se řekne kolagen, nejde o nic jiného než protein složený ze specifických aminokyselin uspořádaných do řetězce. Tuto látku si tělo dokáže vyrobit samo, ale zároveň v mnoha případech takto vlastní vyrobené množství prostě nestačí. Hlavně s přibývajícím věkem je důležité kolagen doplňovat, protože má důležitou roli u pojivových tkání. Stará se tak například o vypnutou a pružnou pokožku, takže jeho dostatečné množství pomáhá předcházet vráskám. Pozitivní vliv na kondici pohybového aparátu Dalším výrazným působením kolagenu je ovlivnění pohybového aparátu. Jakmile začne kolagenu ubývat, mohou nastávat problémy s klouby, chrupavkami či šlachami. Není tak žádnou náhodou, že kvalitní collagen bývá složkou mnoha doplňků stravy zaměřených právě na klouby a jejich optimální zdraví. Pravidelné užívání kolagenu se tak doporučuje i lidem se zvýšenou pohybovou aktivitou či těžce fyzicky pracujícím. Užívání je vhodné i v pokročilejším věku pro podpoření zdraví kloubů. Další účinky kolagenu na lidský organismus Kromě toho nabízí nejlepší kolagen při vnitřním užívání i další pozitivní vlivy na lidský organismus. Pomáhá například snižovat hladinu nežádoucího cholesterolu, zlepšuje funkci střev, pomáhá jako prevence proti srdečním onemocněním a stará se také o zpevňování nehtů a zlepšování kvality vlasů. Kolagenové doplňky stravy tak mají skutečně komplexní pozitivní účinky na celý lidský organismus a mohou pomáhat v mnoha různých oblastech. Samozřejmostí by mělo být pravidelné užívání podle doporučeného dávkování uvedeného přímo u konkrétního doplňku stravy. Z jakých druhů přípravků můžete vybírat Pokud se rozhodnete pro užívání kolagenu, počítejte s tím, že je potřeba vybrat tu správnou a kvalitní variantu. Dobrou volbou je například hydrolyzovaný kolagen, který tělo dokáže velmi dobře využít ve svůj prospěch. Konkrétní doplňky stravy s kolagenem mohou mít podobu prášku, ale i tablet nebo kapslí pro pohodlnější dávkování a pravidelné užívání, které je pro sledování pozitivní účinků naprosto klíčové. Kromě samostatných přípravků najdete také účinnou kombinaci kolagenu s kyselinou hyaluronovou, což je další důležitá látka pro lidský organismus, která hraje roli pro krásnou pokožku i zdravý a bezbolestný pohyb.

 • 0 Ecoblog představuje profesionální bylinářství Naděje Byliny a jeho produkty

  0.00 z 0 Hlasů

  Léčba bylinami nás provází po tisíciletí a jinak tomu není ani dnes, v době moderní medicíny a dobré dostupnosti lékařské péče. Někdy se nám k doktorovi nechce, jindy zklamal naši důvěru, nebo prostě lékařská věda nemá pro naše onemocnění řešení. To jsou chvíle, kdy se s důvěrou vracíme k bylinkám. Jenomže ne vždy to s nimi umíme, a tak saháme po profesionálních výrobcích, jaké nabízí firma Naděje Byliny, za kterou stojí známá odbornice Mgr. Jarmila Podhorná. Profi produkty Mgr. Jarmily Podhorné vám teď představí recenze na Naděje Byliny. Ta se zaměřila nejen na produkty, ale i samotný e-shop této společnosti. Do recenze se pustil Ecoblog, specializovaný projekt známého blogera Radka, který se věnuje především tematice zero waste filosofie, ekologii i všemu, co je bio, nebo pozitivně ovlivňuje naše zdraví. 90 % čtenářek blogu jsou ženy, protože právě ony se o tato témata zajímají nejvíce. Radek produkty Naděje Byliny Mgr. Jarmily Podhorné otestoval nákupem konkrétního produktu – bylinné kúry na zvýšení imunity a posílení organismu. To je v dnešní době velice aktuální téma. Autor recenze tak vlastně testoval sadu čtyř tinktur. Recenze se však na e-shop, jeho produkty a celkové zaměření společnosti podívala ještě podrobněji. Společnost Naděje Byliny je malou rodinnou firmou z Brodku u Konice Přímo v Brodku u Konice pěstuje firma rostliny pro tinktury a další přírodní produkty, i se zde z nich tyto výrobky vyrábí. Za firmu veřejně vystupuje Mgr. Jarmila Podhorná, která je opakovaně citována mnoha médii v souvislosti s účinky různých bylin a s bylinnými terapiemi. Firma nabízí bylinné kúry, tinktury, oleje, masti, sazenice léčivých bylin, knihy s bylinnou tématikou, včetně publikací Mgr. Jarmily Podhorné. Bylinné kúry si lze v e-shopu vybírat podle konkrétního určení, tedy třeba jako soustavu výrobků určených pro vlasy a podporu vlasové pokožky, pro ženské orgány, pro hygienu v ústní dutině, pro močové cesty a ledviny pro zrak apod. Firma se specializuje na tinktury z pupenů rostlin a nabízí též gemmoglukany, tedy kombinace betaglukanů a výtažků z pupenů rostlin. Co najdete v recenzi? Recenze na Ecoblog představuje značku Naděje Byliny, produkty firmy, i průběh samotného nákupu. Bloger Radek též popisuje své zkušenosti s produktem, který se rozhodl v e-shopu zakoupit a testovat rovněž jeho užívání. V kúře byly celkem čtyři tinktury. Radek do recenze zakomponoval své vlastní zkušenosti, ale pozornost věnoval i zkušenostem jiných zákazníků. Vznikla tak skutečně rozsáhlá recenze, která vám pomůže ve vašem rozhodování, jestli produkty z Naděje Byliny vyzkoušet i pro vlastní potíže. Pokud jste příznivci bylinné léčby, máte důvěru k využívání léčivých vlastností rostlin, či trpíte konkrétními zdravotními problémy, rozhodně pro vás bude recenze Ecoblog velice užitečnou. A možná vám dokonce tuto českou značku představí poprvé.

Copyright © 2013 - 2023 All-bazar.cz