Cookie Consent by Free Privacy Policy website
 • 0 Jak používat pleťovou masku správně?

  0.00 z 0 Hlasů

    Pleťová maska dodává naší pokožce více výživy i hydratace, pomáhá regenerovat a zlepšuje její vzhled. Jak ji používat správně, abychom si z jejích účinků vzali co nejvíce?   Většinou máme zažitý jeden postup, masku jednoduše naneseme na pleť, počkáme pár minut a pak ji smyjeme nebo odstraníme vatovými tampony. Koncentrované složení pleťových masek může pomoci s čištěním, zklidněním nebo regenerací pokožky, musíme jí však dopřát čas a pleť na ni připravit. Jaké chyby nejčastěji děláme?   · Nepravidelnost v používání. Na masku si vzpomeneme nárazově, většinou jen když se někam chystáme a chceme vypadat dobře. Ideální výsledky a skvělý vzhled pleti však zajistí pravidelné používání, při kterém se nemusíme obávat nečekané reakce pleti nebo jejího podráždění. · Krátká doba působení. Rychle nanést masku, rychle odběhnout zapnout pračku a postavit vodu na kávu, rychle umýt a pokračovat v plnění každodenních povinností. Nenecháme masku působit ani tak dlouho, jak je doporučená doba, naše pleť si tak nestihne vzít vše potřebné. Péče o pleť vyžaduje svůj čas, měla by být spojena s relaxací a klidem. Najděte si svých 15 minut a nechte masku působit, zatímco vy odpočíváte a nikdo vás neruší. · Nevyčištěná pleť. Předtím než naneseme masku, je potřeba pleť důkladně vyčistit, aby se účinné látky dostaly tam, kde jsou potřeba. Myslete na čistění pleti včas a zbavte ji makeupu i prachu, teprve poté aplikujte masku. Ideální doba pro pleťovou masku je po sprše, kdy je pleť z teplé vody napařená a póry otevřené, účinné látky se tak vstřebají. Samozřejmě lze ale masku použít kdykoli během dne.   Masku po uplynutí správné doby působení s ohledem na její typ a konzistenci jemně z pleti odstraňte sloupnutím nebo opláchnutím čistou vodou. Pleť nikdy nedrhněte hrubým ručníkem nebo žínkou, v případě potřeby použijte peeling.

 • 0 Kombinace moderních strojů a cvičení? Funguje lépe, než byste čekali

  0.00 z 0 Hlasů

  Moderní doba přináší moderní možnosti a řešení – obzvlášť to platí v případě strojů na cvičení. Nekonvenční metody v oblasti posilování našeho těla se totiž, dle studií, v poslední době setkávají s čím dál lepšími ohlasy, platí to zejména z hlediska zdravotního, komfortu a úspory času. My se teď společně podrobněji podíváme na tři tyto stroje.   Elektrokola jako ta klasická Elektrokola přinášejí tolik cvičení jako klasická jízdní kola. Oblíbený mýt vyvrací studie z Brigham Young Unversity, která se zaměřila na předchozí srovnání. Rozdíl je opravdu zanedbatelný, na elektrokolech dosahují jezdci v průměru 94 % možného srdečního rytmu při zátěži oproti těm klasickým. Dalším benefitem je méně náročný pocit při jízdě, což dále umožňuje celkově lepší pocit z jízdy. To dokonce může vést k tomu, že ve finále spálíte i více kalorií, neboť urazíte delší vzdálenosti. Hubnutí na rotopedu Rotoped je mnohem pohodlnější díky širokému sedlu než klasické kolo, navíc u něj můžete být celou dobu ve vzpřímeném sedu a také nedochází k náhlým změnám povrchu, což může zase škodit kloubům. Ideálně byste se měli držet tzv. aerobního pásma, ve kterém dosahuje maximální tepová frekvence 75 % a minimální 65 %, a to po dobu alespoň 30 minut. Běžecký pás za každého počasí Běžecký pás je skvělou alternativou běhu v přírodě, pro zaryté běžce to platí hlavně v období chladnějších měsíců. Další výhodou je také snížení rizika úrazu, protože při ustálení vlastního tempa nedochází k výkyvům prostředí, takže méně opotřebováváte klouby, chrupavky, vaziva a kotníky.   Pokud jste měli do teď nějaké pochybnosti ohledně moderního cvičení, věříme, že jsou již pryč. Fitness stroje nám totiž usnadňují život a nijak nelimitují naše potenciální výkony. Často jsou také nápomocny při monitorování funkcí našeho těla, mohou posloužit jako dobrá motivace, neboť ušetří čas při přípravě, a jakmile si je zkrátka pořídíte, už je nepustíte.

 • 0 Efektivní řešení přepravy: potrubní systémy

  0.00 z 0 Hlasů

  Nejen různá nařízení a směrnice, ale také nároky na bezpečnost a čistotu pracoviště nutí firmy uvažovat nad novými řešeními. Potrubní přeprava je efektivní a šetří náklady i čas.   Jsme zvyklí, že přijdeme do obchodu a z plných regálů si vybereme vše, co chceme. Málokdy nás napadne, kolik práce za tím stojí a kolik tun surovin se musí denně zpracovat, abychom si mohli koupit vše potřebné. Některé technologické postupy vyžadují mnoho času i energie, a je proto běžné, že se firmy snaží výrobní procesy zrychlit. Suroviny se musí i v rámci jednoho provozu převážet z místa na místo pro další zpracování. Jedná se o stovky palet, které je nutné dopravit k další fázi výrobního procesu, a následně k balicím a expedičním linkám. V mnoha případech dokážou celý proces urychlit potrubní systémy, protože zvládnou během krátkého času přepravit velké množství surovin, což by při převážení palet nebo pytlů zabralo hodně času. Možnosti využití potrubí jsou však mnohem širší.   · Přeprava sypkého zboží k dalšímu zpracování, jako je míchání a mixování s dalšími surovinami, přesné vážení do obalu nebo mletí, sekání či další úpravy. V potravinářském průmyslu je pomocníkem potrubí z nerez oceli, které dodrží i přísné hygienické normy. Mouka, škrob, cukr, obilí, směsi koření a čaje, granule a další suroviny se přepraví z jednoho konce výrobní haly na druhý během krátké chvíle. Své využití ale najde potrubí i v dalších odvětvích průmyslu, která pracují se sypkými surovinami. · Odvod vzduchu s nečistotami a jejich odsávání zajistí potrubí pro vzduchotechniku a filtrační systémy. Bez efektivního odvodu vzduchu se neobejdou lakovny, brusírny nebo chemické závody. Potrubní systémy zajistí odsátí prachu, škodlivin, brusného prášku, olejové mlhy i výparů ze svařování. · Nízkotlaká přeprava je určena pro snadnější recyklaci a třídění různých materiálů. Vytřídění plastů, pilin, skla, elektroniky nebo polystyrenu zvládne moderní potrubní systém v kratším čase než člověk.   U potrubí si nejčastěji vybavíme vodovod, případně ropovod, přeprava potrubím má ale mnohem více variant. Je běžnou součástí velkých provozů a výrobních hal, kde ulehčuje práci a šetří čas i náklady.

 • 0 Co vše potřebujete pro stavbu domu

  0.00 z 0 Hlasů

    Chcete si nechat postavit dům a nevíte, co všechno to obnáší? Na stavbu domu potřebujete nejen pozemek, ale také veškerou dokumentaci, povolení od stavebního úřadu a v neposlední řadě stavební firmu, se kterou bude vaše stavba příjemnou a rychlou záležitostí.   Vhodný pozemek Důležitým krokem při stavbě nízkoenergetického bungalovu nebo dvoupatrového rodinného domu je hledání vhodného pozemku. Můžete oslovit realitní kancelář a přesně specifikovat své požadavky, kde byste chtěli bydlet, nebo můžete zkusit hledat pozemek svépomocí. Výhodou realitní kanceláře je ověření pozemku v katastru, informace o jeho zasíťování, případně umístění do územního plánu. U podezřele levných pozemků se vždy zajímejte, zda je možné zahájit výstavbu hned nebo budete muset čekat na nutné změny, případně zapsání stavební parcely v katastru nemovitostí.   Stavební povolení K vyřízení stavebního povolení budete potřebovat veškerou dokumentaci, kterou vám zpracuje projektant, případně architekt a stavební firma. Myslete na to, že na začátku cesty za svým vysněným domem vás čeká hlavně velké množství papírování, ověřování podpisů, podepisování smluv a také prověřování vašich platebních možností, pokud budete chtít dům financovat hypotékou.   Projektovou dokumentaci Pro přípravu projektové dokumentace si připravte alespoň malý nákres domu, který chcete postavit. Je nutné vědět, jak velký dům si představujete, zda chcete nízkopodlažní dům nebo dvoupatrový, jaké jsou možnosti vašeho pozemku a v neposlední řadě také jednotlivé umístění místností a efektivní využití veškerého prostoru.   Informace o tom, co chcete Počítejte s tím, že u projektové dokumentace se budou řešit také sítě na pozemku, bude potřeba zařídit zapojení vody, elektřiny i plynu. Je dobré vědět, jak chcete v domě topit, na čem budete vařit a jestli počítáte například i s krbem. Čím víc informací projektantovi sdělíte, tím lépe se mu bude zpracovávat projekt pro váš individuální a klidně i atypický dům.   Stavební firmu Dalším krokem je hledání stavební firmy. Vždy dejte na kvalitní a ověřitelnou práci. Všímejte si nejen referencí stavební firmy, ale také jejího jednání. Pokud se setkáte s přátelským jednáním a otevřeností, kdy se dozvíte veškeré náklady, bez vedlejších a skrytých výdajů, máte vyhráno. Kvalitní stavební firma vás provede stavbou domu krok po kroku, jednoduše a rychle.   Počítejte s tím, že stavba domu není otázka měsíce, a nechtějte tento proces uspěchat. Přece jen si stavíte dům pro svou rodinu a ideálně v něm budete bydlet co nejdéle. Nebojte se říct, co se vám líbí a co je vaším snem.  

 • 0 Vytvořte si ranní rituál

  0.00 z 0 Hlasů

    Návyky a pravidelnost jsou pro nás důležité. Usazují nás v přítomnosti, ubezpečují a uklidňují. A protože ráno, ať si to uvědomujeme či nikoliv, nám tvoří průběh celého dne, měli bychom začít právě zde.   Přinášíme pár tipů, jak toho docílit.   V předvečer Pracovní dny, rodina i distanční výuka s dětmi jsou mnohdy náročné a vyčerpávající. Máme stěží čas a energii dát si sprchu. Avšak neměli bychom jít spát v neuklizeném domě, protože nepořádek bude to první, co ráno spatříme. Pokud však máte prostor na pořádný úklid jen v sobotu, nezoufejte, stačí jen zapřemýšlet nad drobnostmi, jako je naházet nádobí do myčky, různé povalující se drobnosti nahrnout do proutěných či látkových košíčků, srovnat časopisy a knihy na stole.     První myšlenka Co vás napadne, když ráno vstáváte? Je to nechuť vylézt z postele, povzdech nad hromadou práce, co vás čeká, nebo se obdaříte úsměvem a radostně se zaposloucháte od zpěvu ptáků? Tak pamatujte na to, že z postele opravdu ladíte očekávání celého svého dne.   Ranní relax Dopřejte si chvilku klidu jen a jen pro sebe. Ať si již zacvičíte krátkou ranní jógu, dopřejete si voňavou kvalitní zrnkovou kávu z moka kávovaru či si přečtete noviny u konvičky čaje se šálkem po babičce.   Ta správná nota Zapomeňte ráno na zprávy o ucpané dopravě, počasí, či co se událo depresivního ve světe. Málokdy se stane něco tak zásadního, abyste bez toho nemohli žít. Naopak se podpořte v pozitivním myšlení a dobré náladě nějakou svojí oblíbenou písničkou a vezměte to od podlahy!   Představujte si Ať již máte chviličku při čištění zubů, mazání chleba či v autobusu, na tom až tak nezáleží, udělejte revizi svého dne. Co vás čeká a co vše dnes musíte. A zcela vědomě tím v myšlenkách projděte tak, že vše plníte s naprostou lehkostí, rychlostí a přehledem sobě vlastním. Pak si představte, že je večer a vy jste již v klidu a v naprosté spokojenosti doma. Nedáte tak stresu žádnou šanci.   Mějte rádi svá jedinečná rána!  

 • 0 Slunečník - vždy vám dopřeje dostatek stínu

  0.00 z 0 Hlasů

  Určitě to znáte - slunce svítí na plné obrátky a vy byste se rádi schovali někam do stínu. V této situaci přichází na řadu zahradní slunečník, který vám poskytne dokonalý azyl před dotírajícími slunečními paprsky. Navíc slunečníky neplní pouze praktickou roli v tom, že vám kdykoliv poskytnou stín, ale se mohou stát i zajímavým designovým doplňkem vaší zahrady, a to zejména díky nepřebernému množství barev, ve kterých se vyrábějí. Oblíbené jsou například slunečníky v bílém a modrém barevném provedení, poslední dobou jsou pak velice trendy i slunečníky v přírodních barvách, jež dokonale ladí s dřevěným zahradním nábytkem. K dispozici jsou též slunečníky různých rozměrů - nejčastěji mívají šířku po rozložení od 180 do 300 centimetrů. K samotnému rozložení slunečníku poté nejčastěji slouží klika či klasický vysouvací systém, jaký určitě znáte z deštníků.   Čím ukotvit slunečník? K ukotvení slunečníku, na zahradu, na terasu či k bazénu, tam všude se perfektně hodí, se neobejdete bez pevného podstavce, který jej dokáže bez problémů udržet i při silných nárazech větru. Nejlevnější možností je v tomto případě plastový podstavec, který je ale potřeba ještě následně vyplnit vodou, aby byl stabilnější. Dalšími možnostmi jsou pak žulový podstavec na slunečník nebo kovový držák - obě tato řešení jsou sice dražší, ale o to luxusněji vypadají. Velmi důležité pro dlouhou životnost slunečníku je také to, z jakého materiálu je vyroben jeho rám a trubky, jež tvoří základ pro umístění stínící plachty. Vůbec nejlepší je v tomto případě poohlédnout se pouze po slunečnících s kovovou konstrukcí, neboť ta je suverénně nejpevnější a vydrží vám tedy nejdéle. Naopak je žádoucí se vyvarovat nákupu slunečníku s plastovými trubkami, ty totiž mají tendenci se relativně snadno ohýbat a mnohdy i praskat.   Slunečník za méně než 200 Kč? Ano, je to možné! Samozřejmostí u moderního a kvalitního slunečníku je poté jeho potažení nepromokavou látkou, díky níž může být na zahradě po celý rok a není potřeba jej schovávat, když venku prší. Můžete vsadit přitom nejenom na klasický zahradní slunečník, ale třeba i na slunečník na nastavitelném rameni, který nabízí ještě o něco vyšší komfort, protože vám během posezení pod ním nepřekáží jeho konstrukce, ta je totiž elegantně umístěna na boku. Nejlevnější plážové a zahradní slunečníky vás poté nebudou stát ani 200 korun, až tak levné v současnosti jsou. V případě, že si ale kupujete slunečník na vaši zahradu, u nějž chcete aby vám vydržel několik let a zároveň vypadal stylově, poté se rozhodně vyplatí investovat do slunečníku s kovovým rámem a kovovými žebry, jejichž cena se pohybuje od 500 Kč výše.  

 • 0 Vyplatí se vám pořízení pračky se sušičkou? Nebo je vhodnější investovat do samostatné sušičky?

  0.00 z 0 Hlasů

  Různé elektrospotřebiče jsou součástí běžného vybavení domácnosti po mnoho desetiletí. A rok od roku toho umí stále více. Není se čemu divit – technologický pokrok kráčí kupředu mílovými kroky a zájem zákazníků o nejrůznější novinky je ohromný. Zvláště o ty, které dokáží usnadnit práci a ušetřit drahocenný čas. Vždyť právě toho se v současné době, kdy mnozí věnují nemalé úsilí budování kariéry a vzdělávání se, dostává v dostatečné míře jen málokomu. Každá možnost získat více prostoru na své záliby, výlety i odpočinek je proto velice vítaná. Chcete si po práci odpočinout? Pračky se sušičkou a sušičky zajistí čisté prádlo, zatímco relaxujete Představa, že se věnujete jiným aktivitám a váš byt se, než dorazíte domů, sám uklidí, už není nereálná. Stačí využívat moderní elektrospotřebiče. Robotický vysavač uklidí celou podlahu, zatímco venčíte psa, a myčka zvládne umýt nádobí, když vyděláváte peníze. A sušička se postará, abyste měli dokonale suché prádlo k dispozici během několika desítek minut od chvíle, co jste ho do ní vložili úplně mokré. Navíc nebude muset na zahradu či instalovat nevzhledné šňůry na sušení prádla, případně dokonce sušit prádlo přímo v bytě v některém z pokojů nebo nad vanou v koupelně. Zejména v menších bytech vám navíc může chybět potřebný prostor a sušáky s prádlem vás mohou omezovat v mnoha činnostech. Která je lepší? Samostatná sušička nebo pračka se sušičkou? Rozhodli jste se konečně koupit sušičku, ale nejste si jisti, zda je tou pravou volbou pračka se sušičkou? Nebyla by lepší volbou pračka se sušičkou? Každá z nich své výhody. Máte-li relativně novou, spolehlivou, navíc úspornou a tichou pračku, dost možná se jí nechcete vzdát. Je-li k dispozici prostor pro umístění samostatné sušičky, její pořízení pro vás může být výhodnější. Ocení ji zejména početné rodiny. Zatímco bude sušička sušit, pračka již může prát další oblečení. Do pračky se sušičkou se zase vyplatí investovat majitelům a nájemníkům menších bytů, kde není na pračku a sušičku dost prostoru. U pračky se sušičkou navíc není třeba přendavat mokrý textil – jednoduše do ní vložíte špinavé oblečení a pak ho jen složíte do skříně.

 • 0 Praktický nábytek, který má být součástí každé ložnice

  0.00 z 0 Hlasů

  Ložnice hraje v životě každého z nás velmi podstatnou roli, vždyť zde člověk tráví až třetinu každého dne. Abyste si v ložnici mohli dopřát poctivý odpočinek a nabrat síly na další den, je zapotřebí místnost vybavit alespoň základním nábytkem, a to v maximální kvalitě. Jaké druhy nábytku je praktické do pokoje pořídit? Postel – dominanta ložnice Nejdůležitějším prvkem ložnice je samozřejmě postel. Při výběru postele je třeba si ohlídat několik aspektů. V první řadě jde o její rozměry. Mějte na paměti, že lůžko pro dospělého má být vždy o něco delší a širší, než je výška vaší postavy. Klasické postele pro dospělé mívají parametry 200×70cm. Čím více, tím lépe. U postele jsou nesmírně zásadní záležitostí materiály, z nichž je tvořena její konstrukce. Pro pohodlný spánek je nutné zvolit dostatečně odolné modely, které se pod vámi už po pár měsících nerozlomí. Trendem posledních let jsou třeba postele z masivu, v moderních domácnostech se pak poměrně značné popularitě těší pro změnu postele s kovovou konstrukcí. V neposlední řadě je samozřejmě zapotřebí vybrat si špičkovou a pohodlnou matraci a lůžkoviny, jež budou v noci vašemu tělu dostatečnou oporou a zpříjemní vám odpočinek. Další nábytek, který v ložnici oceníte I v menších ložnicích byste neměli zapomenout na nábytek, do něhož budete moci odkládat nepoužívané lůžkoviny, spodní prádlo a další předměty. Dobrou volbou jsou tak třeba šatní skříně, ale také drobnější komody, které lze umístit ke stěnám, aniž by zabíraly zbytečně moc místa a překážely vám ve volném průchodu. V případě šatních skříní a komod zvažujte především jejich vnitřní členění tak, abyste v ukládaných předmětech neměli nepořádek a chaos. Komody a skříně do ložnice je z hlediska designu a materiálového provedení praktické volit dle postele, barevné řešení je pak ideální zkombinovat se stěnami a podlahou místnosti. Jak si snadno najít vhodný nábytek do ložnice? Hledáte-li kvalitní a cenově dostupný nábytek, zkuste se poohlédnout na webu inhaus.cz. Slouží jako vyhledávač a porovnávač nábytku a dekorací nejen do ložnice z mnoha tuzemských eshopů. Máte tudíž možnost vybírat si z velkého množství produktů bez zdlouhavého brouzdání po internetu a návštěv desítek webových stránek.

 • 0 Masáž jako nejkratší cesta k sebelásce

  0.00 z 0 Hlasů

  Slovo sebeláska se k nám dostává poslední dobou z mnoha směrů. Ať už o ní čteme v knihách nebo magazínech, mluví se o ní v televizi, a dokonce je častým tématem instagramových influencerů. Co to ale ta sebeláska je a jak k ní najít cestu?   Vzpomínka na dětství Pamatujete si na své dětství, kdy jste jednali podle toho, co jste opravdu cítili? Chtěli jste si hrát, smát se nebo skákat do kaluží, a taky jste to dělali? V této době nikdo z nás neřešil, jak u toho vypadá, co na to řeknou ostatní a jestli se něco takového může. To je přesně ten pocit, který byste v sobě měli vzbudit, abyste mohli pracovat na sebelásce. Sebeláska je pocit, že jste spokojení ve vlastním těle, ve svém životě a že dokážete být šťastní v přítomném okamžiku, přesně tak jako to bylo v dětství.   Umění říkat ne Abyste dokázali pracovat na svém zdravém sebevědomí a podpořit sebelásku, budete se muset naučit říkat ne. Řekněte ne starým vzorcům svého chování, lidem, kteří vám berou energii i práci, která vás nebaví. Učte se hledat to, co vás dělá šťastné a tomu se věnujte. Vyzkoušejte masáž, která vám pomůže znovu se zamilovat do sebe i svého těla.   Masáž jako cesta za sebeláskou Je na vás, zda si vyberete klasickou relaxační masáž nebo dáte přednost sportovní masáži. Sebelásku ve vás vzbudí i tantrická masáž, která působí na všechny smysly a je slastným zážitkem, kdy si budete přát opakování. Zajímavým způsobem, jak udělat velký krok k lásce i sebelásce je erotická masáž pro páry. Zkuste ji svému protějšku darovat například k výročí svatby nebo vašeho seznámení.   Pečovat o sebe Věnujte si čas a dostatečnou péči. Pokud víte, že se zanedbáváte, nejspíš vás děsí i pohled do zrcadla nebo do skříně plné malého oblečení. Změňte to. Rozhodněte se, zda chcete zhubnout a své oblečení znovu nosit nebo nehubněte. Zamilujte se do svého těla, jaké je a obnovte šatník. Všechno z něj pošlete dál, prodejte nebo dejte těm, co to potřebují a kupte si oblečení, které vám bude slušet a bude vám sedět právě teď, v tuto chvíli.   Povzbudit smysly Vybírejte si činnosti, které povzbudí vaše smysly. Dopřejte si příjemný pohled například do přírody nebo na oblíbený druh umění. Poslouchejte hudbu, obklopujte se lidmi, kteří vám říkají příjemná slova a nebojte se něžností s partnerem. Vyzkoušet můžete také aromaterapii a obklopte se vůněmi, které ve vás vyvolávají příjemné pocity. Povzbuďte smysly, aby se vzbudila sebeláska a dovolte si znovu se cítit bezstarostně.

 • 0 Víme, kde vám vyrobí kuchyni na míru i dětský nábytek!

  0.00 z 0 Hlasů

  Obýváte atypické prostory, do nichž se vám nedaří sehnat nábytek? Tak si ho nechte vyrobit na zakázku! Od truhláře!Šikovný truhlář vám vyrobí botník, dětský nábytek, vestavěnou skříň, kuchyni i komodu. Nábytek do obýváku, ložnice i podkroví. A ti opravdu zruční zvládnou i drobné zahradní stavby. Kde takového truhláře sehnat? Hledejte na internetu Kde jinde než na internetu. Můžete třeba podat poptávku na k tomu určených serverech. V nich specifikujete své požadavky a provozovatel serveru je rozešle spřáteleným firmám. A ty vám samy budou posílat své nabídky, z nichž si vyberete to po všech stránkách nejvýhodnější. Nehleďte ale jenom na cenu, nýbrž i na zkušenosti daného truhláře a kvalitu používaných materiálů. Zajímejte se o reference Druhou možností je procházet si webové stránky jednotlivých truhlářů. Do vyhledávače zadejte například pojem truhlářství Praha-východ a vyberte takového, který vám bude nejlépe vyhovovat. Dobře si prohlédněte především galerii realizací. Líbí se vám? Zkontaktujte se s daným truhlářem a požádejte o schůzku. Ta proběhne buď v truhlářově dílně či kanceláři, popřípadě přímo u vás doma. Specifikujte své požadavky Během schůzky s truhlářem přesně specifikujte své požadavky. V případě kuchyně na míru si předem rozmyslete, jak by vaše nová kuchyně měla vypadat. Uvědomte si, že každý spotřebič, talířek i hrneček v ní bude muset mít své místo. Klidně si ji proto namalujte. Podobně si rozmyslete i rozvržení vestavěné skříně. Nábytek jako z katalogu Krásný nábytek pochází například z dílny choceradského truhlářství Hopla, které se už přes dvacet let specializuje na výrobu kuchyní na míru, dětského nábytku a vestavěných skříní. Tento výrobce ryze českého nábytku vám ale vyrobí i šatnu, pracovnu či vstupní halu. Zařídí restauraci i kavárnu. Ale i lékárnu, ordinaci a kancelář. Kvalitním a odolným nábytkem jako vystřiženým z luxusního katalogu. Součástí služeb je také elektronická vizualizace interiéru a v případě zájmu i služby architektonického ateliéru. V ceně zakázek je samozřejmě i montáž a doprava. A na vyrobený nábytek firma poskytuje nadstandardní pětiletou záruku!

Copyright © 2013 - 2023 All-bazar.cz