Cookie Consent by Free Privacy Policy website
 • 0 Co v létě pít a neublížit svojí postavě?

  0.00 z 0 Hlasů

    V létě se koná řada akcí, oslav a nejrůznějších zahradních party, které doslova svádí k popíjení. Osvěžujícímu drinku tak odolá jen málokdo. Avšak mnohé z těchto míchaných nápojů představují doslova kalorickou bombu, takže se ani nenadějete a najednou na konci prázdnin zjistíte, že jste o pár kilo těžší. Co tedy pít, abyste vaší linii neublížili a nemuseli jste „usrkávat“ jenom čistou vodu s citronem?   Koktejly z ovoce a zeleniny Míchané drinky k létu neodmyslitelně patří, ale při dietě byste s nimi měli zacházet obzvlášť opatrně. Oblíbené koktejly jako mojito, cuba libre, daikiri nebo margarita obsahují totiž velké množství prázdných kalorií, které vašemu tělu nic prospěšného nepřinesou. Vyměňte je proto raději za ovocné a zeleninové drinky, které vám dodají vitamíny, minerály, enzymy i antioxidanty. Posílí tak imunitu, pročistí organismus a budete se po nich dobře cítit. Receptů najdete na tisíc, teď v létě skvěle chutná třeba meloun s okurkem a brusinkami.   Ledové čaje Skvělé osvěžení v létě představují – možná trochu překvapivě – také sypané čaje, především pak zelené nebo mátové. Pokud vás představa teplého nápoje zrovna dvakrát neláká, vyzkoušejte ledové varianty. Dopřávají si je lidé po celém světě, třeba v Americe je milují tak moc, že tady 10. června každoročně slaví Den ledového čaje. V Thajsku si tento nápoj tradičně dopřávají ještě s kondenzovaným mlékem, cukrem a kořením. Vyladit si ho můžete i vy, fantazii, kreativitě ani chutím se totiž meze nekladou. Přidejte do něj třeba kousky ovoce, med, skořici nebo lístečky máty. Espresso tonic Na své si přijdou také milovníci hořkých chutí. Tonic známe všichni hlavně v kombinaci s ginem nebo fernetem, už jste ho ale zkusili přimíchat do čerstvé kávy? Nápoj zvaný espresso tonic sice vznikl relativně nedávno – v roce 2007, ale přesto se těší velké oblibě, spojuje totiž hořkost, sílu i svěžest v jednom šálku. K jeho přípravě potřebujete jen dvě ingredience, a to kvalitní, v kávovaru připravené espresso, které velmi pomalu nalijete do sklenice s ledově vychlazeným tonikem. Pokud se vám vrstvy nepromíchají, můžete se těšit na dokonalou podívanou. I když ale všechno nevyjde přesně podle představ, na dokonalý chuťový zážitek to nebude mít vliv!  

 • 0 Když chcete pohodlné oblečení, myslete na prádlo

  0.00 z 0 Hlasů

   Ženy v prádle experimentují, zkouší různé střihy a zjišťují, co jim nejlépe sedí. Muži si většinou oblíbí jeden střih, a pak už nemají potřebu zkoušet další. Často se tak ale připraví o pohodlí.   Opora i pohodlí Téměř každý už někdy zažil, jaké to je mít prádlo, které nám materiálem, střihem nebo velikostí tak úplně nesedí. Stále si něco popotahovat umí otrávit i ten nejkrásnější zážitek, stejně jako když nás prádlo škrtí, škrábe nebo omezuje v pohybu. U pánského spodního prádla se pro různé aktivity hodí různé střihy, které pomohou k lepšímu pohodlí a příjemnému nošení. Pro klidové dny se hodí volné trenýrky se širokými nohavičkami. Poskytují ale menší ochranu a oporu pro choulostivé partie, proto jsou vhodnější spíše pro klidový režim než sport. Při sportovních aktivitách by přílišná volnost mohla být naopak spíše nepříjemná. Na sport se více hodí boxerky s upnutým, anatomicky tvarovaným střihem a nohavičkami, nebo stále oblíbené slipy se střihem kopírujícím tělo. Oba typy prádla poskytují oporu i při fyzické námaze a prudkých pohybech.   Aby nikdo nevěděl Podobné jako s aktivitou je to i s výběrem oblečení, které si plánujete vzít na sebe. Ne pod každé kalhoty se hodí každé prádlo. Pod volné bermudy nebo oudoorové kalhoty si můžete vzít volné trenýrky, pod oblek nebo upnuté džíny už ale dejte přednost spíše jinému střihu. Rýsující se lem nohaviček trenýrek může pod upnutým oblečením zkazit celý dojem, navíc se látka může shrnout a podráždit nebo otlačit kůži. K upnutým kalhotám se více hodí boxerky nebo slipy, které mají anatomicky tvarovaný střih přiléhající k tělu, takže nikde nezůstává volná látka. K letním světlým kalhotám pak volte výhradně slipy, protože nohavičky boxerek by mohly prosvítat pod nohavicemi.   Pohodlné nošení zajistí správně zvolený střih a také správná velikost. Nebojte se vyzkoušet i jiný typ prádla, než běžně nosíte, třeba budete velmi příjemně překvapeni.  

 • 0 Stavební jeřáby pomáhají v malých i velkých firmách

  0.00 z 0 Hlasů

  Manipulační technika je dnes zcela nepostradatelná v celé řadě odvětví. Využívají ji průmyslové podniky, stavební firmy i logistické společnosti, uplatnění nachází i v mnoha dalších oblastech lidské činnosti. Hlavní výhodou manipulační techniky je, že výrazně šetří čas i náklady. Na těžkou a náročnou práci není třeba velkého počtu zaměstnanců; těžká břemena během chvilky hravě přemístí stroje. Práce je tak výrazně efektivnější a zároveň roste i zisk. Mezi hojně využívanou manipulační techniku patří i stavební jeřáby. Jaké stavební jeřáby jsou dostupné? Stavebních jeřábů existuje několik základních typů, které se navzájem liší velikostí i výkonem. Ten pravý přesně na míru svým potřebám tak najde každá firma. Mobilní jeřáby Mobilní jeřáby jsou dimenzovány na náklad ho hmotnosti až do 90 tun. Kombinují přednosti vysokozdvižných strojů a velkých zařízení s podpěrou. Mobilní jeřáby poskytují maximální výkon a patří mezi nejoblíbenější velké stroje. Přívěsné jeřáby Přívěsné jeřáby mají široké možnosti využití, velice oblíbené jsou zejména ve stavebnictví. Pomáhají optimalizovat náklady, zkracují dobu realizace projektu a dokáží nahradit nemalý počet zaměstnanců. Minijeřáby Minijeřáby jsou nejoblíbenějším řešením pro realizaci všech běžných činností ve vnitřních prostorách i venku. Jejich velkou výhodou je optimální poměr ceny a kvality, malé rozměry a nízká hmotnost. Jsou univerzálně využitelné, jejich nosnost dosahuje až 8 tun. Hák je umístěn ve výšce 25,5 m. Motor minijeřábů lze přepínat z dieselu na elektro. Při druhé možnosti se výrazně omezuje hlučnost a emise jsou nulové. Stavební jeřáby si lze koupit i pronajmout Má-li být stavební jeřáb využíván pravidelně, je nejlepší ho koupit. Pokud je ale nezbytný jen na několik málo dnů, případně nárazově, bude vhodnější si stavební jeřáb na potřebnou dobu půjčit. V obou případech se lze obrátit na společnost Uplifter, která prodává i půjčuje spolehlivé stavební jeřáby všech typů. A zajistí i veškerou další užitečnou manipulační techniku.

 • 0 3 tipy, díky kterým se donutíte cvičit i doma

  0.00 z 0 Hlasů

  Chcete-li se zbavit přebytečných kil, musíte nejen upravit jídelníček, ale navíc se dostatečně věnovat také pohybu. Bez pravidelného cvičení totiž kýžených výsledků nedosáhnete. Pokud vás to do posilovny zrovna dvakrát „netáhne“, nevadí. Zvládnete to i v pohodlí domova – stačí si „jen“ přestat hledat výmluvy. Jak se tedy k pohybu donutit?   Změňte svůj pohled Nevnímejte pohyb jako nutné zlo, vyberte si takovou aktivitu, která vás bude bavit. Nebudete si pak hledat miliony výmluv, proč zrovna dnes začít nemůžte. Na internetu najdete spoustu videí, která vám poslouží jako cenná inspirace – od krátkých HIIT tréninků až po dlouhé lekce jógy. Stačí si tak jen před obrazovku rozložit podložku na cvičení a pustit se do toho. Postupem času pak můžete přikoupit třeba činky, gumu, overball nebo další pomůcky, které seženete za pár korun. Myslíte-li to s pohybem opravdu vážně, investujte do posilovacích strojů. Jen pozor, ať se z rotopedu opravdu stane parťák, který vám dopomůže k lepší kondici, a nikoli jen věšák na prádlo, jak se tomu mnohdy děje.   Motivujte se Najděte si něco, co vás k pohybu zaručeně nakopne a donutí vás přejít od prázdných slov k činům. Buďte na sebe tvrdí a nic si neodpusťte. Dobrou motivací mohou být třeba fotky z dovolené nebo džíny, které jste nosili ve svém „hubenějším“ období. Skvěle fungují také nejrůznější odměny, které si za vynaloženou snahu dopřejete. Ovšem pozor, řeč rozhodně není o nějakých sladkých pamlscích ani různých kalorických bombách, ale třeba o dobré kávě, krásné květině nebo novém kousku oblečení.   Převlečte se Důležitou roli hraje i taková maličkost jako oblečení, ve kterém cvičíte. Kousky by měly být dostatečně praktické a pohodlné, aby se vám v nich dobře hýbalo a cítili jste se příjemně. To, že cvičíte doma, rozhodně neznamená, že si vystačíte se sepraným trikem a vytahanými tepláky. Pořádně se „vyfikněte“ – kvůli sobě. Když se převlečete do hezkých sportovních kousků, dáte totiž mozku znamení, že jdete cvičit. Vytvoříte si tak podmíněný reflex a ze cvičení uděláte návyk. Žádné přemlouvání pak nebude potřeba!      

 • 0 Montérky se vyplatí nakupovat online

  0.00 z 0 Hlasů

  I prodej pracovního oblečení a ochranných pomůcek se již dávno přesunul na internet. Montérky se tak staly dostupnějšími i pro ty, již je nefasují jako pracovní oděv. Online prodej pracovního oblečení dnes využívají firmy i soukromé osoby Vždyť montérky a další pracovní oblečení potřebujeme pro své zaměstnance, ať jich máme pár, desítky, nebo dokonce stovky. Sortiment se rozšířil, montérky nejsou jenom klasické modré, střihy se nabízí pro muže, pro ženy a samozřejmostí jsou již i dětské montérky. Takže pro lidi, pro které je typická práce kolem rodinného domu a na zahradě, nebo mají poněkud „špinavější“ hobby a opravují si třeba staré motorky či staví velké modely, jsou montérky ideálním domácím oblečením. „Tak do montérek a jde se!“ Tak vypadají víkendy na českých chalupách, na vesnicích i u majitelů rodinných domů. Týden co týden je nutné posekat trávník, udělat práce kolem zahrady, opravit, co se porouchalo v domě, případně se pustit do předělávek a úpravy bydlení. To nejsou práce, pro které by vám stačily tepláky. Potřebujete oblečení z materiálu odolného mechanickému poškození, nejlépe též různým olejům a další nezdolné špíně. Rovněž musí být pohodlné a s dostatkem kapes pro všechny ty drobnosti, jež potřebujeme při kutění a domácích pracích nosit u sebe. V létě oceníme montérkové kraťasy, na jaře a v létě klasické montérky, v zimě zateplené. Montérky jsou připraveny na každé roční období a s nimi rovněž my. Jak si vybrat montérky? Zvažujte, pro jaké roční období si je pořizujete. Vyberte si též pečlivě střih. U montérek se rozhodně neoplatí dokazovat si, že se vejdeme i do o dvě čísla menšího oblečení, než je naše skutečná velikost. Musí být pohodlné, a pokud by nám ta správná velikost přece jenom poněkud padala přes pas, řešením nemusí být jenom pásek. U lidí s pár kily navíc, ale rovněž u žen, jsou oblíbenými montérky s laclem. Ty nám navíc nabídnou jako bonus i praktickou náprsní kapsu.

 • 0 Kde koupit náhradní díly Zetor?

  0.00 z 0 Hlasů

  Na to se ptá každý, kdo má doma některý ze starých modelů Zetorů, nebo jej dokonce využívá ke svému podnikání. Dříve Zetory jednoznačně dominovaly českému zemědělství Dnes jsou sice pouhou trojkou, kdy naprostou dominanci v prodejích převzal americký John Deere, avšak pokud jde o množství traktorů v republice celkově, Zetor jednoznačně vede. Staré traktory, mnohdy již veteráni, neskončily ve šrotu. Na vesnicích platí za poklad. Domácí kutilové si je hýčkají. Dědí se, shání se nepojízdní kusy na náhradní díly. To už dnes ale dělat nemusíte. E-shop Nekvinda.cz se totiž na traktory Zetor specializuje a dodává k nim náhradní díly. Vše pro Zetory z Nekvinda V e-shopu Nekvinda.cz koupíte náhradní díly pro starší modely Zetorů: Zetor 25, Zetor 50, Zetor Major, Zetor Super i Zetor Proxima. Jde o typové modely pod označením UŘ I., UŘ II. a UŘ III. Mezi náhradními díly si vyberete polomotory, stahovací pásky, sedačky i další větší součástky či drobnosti, které vám mohly na vašem Zetoru dosloužit. Sortiment pro traktory Zetor je obrovský Náhradní díly Zetor – to je více než 50 000 skladových položek náhradních dílů. Ano, skutečně jsou všechny skladem, takže od poruchy vašeho traktoru k jeho opravě nemusí uplynout žádná dlouhá doba. Z e-shopu Nekvinda vám součástky odešlou již do 24 hodin. A rádi vám i poradí s nalezením řešení právě pro vaši poruchu Zetoru. Prodlužte život svého Zetoru Nefunguje, je dýchavičný, není na něj spoleh? S dostupnými součástkami v perfektní kvalitě váš starý Zetor získá energii mladíka. Zetory na českých vesnicích stále pomáhají. Nejen s podnikáním či přivýdělky, ale i při různých domácích a soukromých pracích v sadech, nebo v lese. Na rozdíl od malých traktůrků mají skutečnou sílu a spolu s podomácku vyrobenými traktůrky z motorů ze starých škodovek jsou krásným koloritem české vesnice.

 • 0 Dílenský nábytek do domácí i profi dílny

  0.00 z 0 Hlasů

  Správný kutil by měl mít království plné nářadí a materiálu. Pokud vám současný nábytek nevyhovuje, a to ani po praktické, ani po designové stránce, investujte do moderního řešení. Současný trh je rozmanitý a nabízí nepřeberné množství možností. Co všechno si můžete pořídit? Bez čeho se jednoznačně neobejdete?   Přestaňte soupeřit se svěrákem připevněným na rozviklaném pracovním stole. Jestliže nemáte čas vytvořit si dílenský nábytek svépomocí, oslovte truhláře, případně se obraťte na výrobce. Sehnat se dají dílenské stoly i ponky, plechové skříně, různé systémy, vozíky a podobně. Sortiment je opravdu široký.   Dílenský nábytek je srdcem každé dílny Pracovní stůl, respektive ponk je vybavení, na němž se rozhodně nevyplácí šetřit, protože se na něm odehrává takřka veškerá vaše činnost. Sehnat se dají různé verze. Zatímco někomu vyhovuje kovové provedení s výškově nastavitelnými nohami, jinému zase dřevěné s masivní deskou a voděodolnou úpravou.   Zamyslete se nad tím, k jakému účelu budete dílenský stůl používat, abyste si podle toho vybrali i velikost. Potřebujete totiž dostatek prostoru pro práci i místo pro odložení nástrojů, které budete používat neustále.   Nastolte si v dílně pořádek Výrobci většinou nabízí praktické modifikace, takže si můžete dílenský nábytek doplňovat a přikupovat v průběhu času, například o další kovovou skříň, vysouvací zásuvky a podobně. Nezapomínejte na úložný prostor v podobě plechových skříní, které disponují poličkami i zásuvkami.   Pestrým produktovým portfoliem se chlubí společnost POLAK CZ, která má v nabídce výše zmíněné prvky dílenského nábytku, ale i praktické NG programy či elektroskříně. Celý sortiment najdete přímo na stránce výrobce nabytek-polak.cz. Určitě najdete vybavení i do své dílny, ať už ji máte doma, nebo ji používáte profesionálně k výkonu zaměstnání.

 • 0 Reflexní pásky nemusí být jen neonově žluté

  0.00 z 0 Hlasů

  Reflexní pásky představují nejlevnější a nejjednodušší způsob, jak se můžete chránit, když se za zhoršené viditelnosti pohybujete na komunikaci. Stojí pár desítek korun, navíc se dají sehnat v mnoha provedeních. Na to, že na sobě nechcete nosit kus zářivého žlutozeleného plastu, se tedy nevymlouvejte. Máte doma nějaké reflexní pásky? Jestli ne, tak si nějaké pořiďte. A pokud ano, tak vám prozradíme pár dobrých důvodů, proč se opravdu vyplatí je nosit. Reflexní prvky jsou dnes povinné Už v únoru 2016 začala platit novela zákona o silničním provozu, která ukládá chodcům povinnost mít na sobě reflexní prvky. Týká se situací, kdy chodec za snížené viditelnosti jde po krajnici či okraji vozovky mimo obec (mimo místo osvětlené veřejným osvětlením). Typ reflexního prvku přitom zákon nijak nespecifikuje, proto většina lidí nosí levné reflexní pásky. Reflexní páska je ovšem výborným pomocníkem také na kolo, dá se ovinout kolem rámu. Připevníte ji i na ucho kabelky, na batoh, prostě kamkoliv. A proč to dělat? Protože v modrém oblečení jste vidět pouze na 18 m, za tu dobu řidič rozhodně nestihne zareagovat. V bílém jde o 55 m. Řidič vás sice uvidí a bude vědět, že by vás měl objet, ale úhybný manévr nestihne provést. Díky reflexním prvkům jste vidět na 200 m, což je dostatečná vzdálenost, aby se vám řidič vyhnul. Reflexní páska za třicet korun vám tak bez nadsázky může zachránit život. Tradiční jsou především samonavíjecí pásky Nejlevnější jsou klasické plastové samonavíjecí pásky. Hodně vydrží, a když je ztratíte, nebudete po nich moc smutnit, koupíte si nové. Nemusí být jen zářivě žlutozelené, pro ty, kdo chtějí být styloví, se prodávají pásky modré, růžové, bílé či červené. Není také nutné sahat po samonavíjecí pásce, pořiďte si klidně látkovou, jež se připevňuje na suchý zip. Vyrábí se i LED pásky, na nichž si sami zapínáte blikání a konstantní svícení. Jaké reflexní pásky se vám líbí nejvíce, je vaše volba. Všechny mají moc zachránit váš život.

 • 0 Proč si tolik firem pochvaluje montované haly?

  0.00 z 0 Hlasů

  Kdo v životě na vlastní oči žádnou neviděl, ten je bude nejspíš odsuzovat. Montované haly evokují pocit, že jde o něco sestaveného rychle a nekvalitně. Opak je však pravdou. Haly jsou velmi odolné, vydrží dlouhá léta, dají se dle potřeby rozšiřovat a jsou téměř bezúdržbové. Montované haly jsou využívané v různých odvětvích. Používají se jako hangáry pro letadla, jezdecké či sportovní haly, zemědělské budovy, skladovací prostory i přístřešky. Jak mohou být tak variabilní? Česká firma POLAK CZ je vyrábí přímo na míru konkrétním zákazníkům. Proto je velmi těžké říct nějakou obecnou cenu nebo popsat obecnou halu. Vše se odvíjí od daného případu. Haly jsou dimenzovány přímo na danou lokalitu Máte pochybnosti, zda hala vydrží působení silného větru či sněhu? Vydrží. Každá je totiž konstruována tak, aby odolávala podmínkám dané lokality. Na území Česka není podnebí nijak extrémní a haly se mu bez větších problémů dají přizpůsobit. Podle konkrétních podmínek je zvoleno vhodné ukotvení konstrukce, technická textilie sloužící jako opláštění má obecně vysokou životnost a odolnost vůči UV záření, klimatickým podmínkám i mechanickým vlivům. V případě protrhnutí se dá opravit svárem, montovaná hala je prostě stavba, která vydrží dlouhá léta. Montované haly se přizpůsobují aktuálním potřebám Oproti zděné stavbě je montovaná hala postavená daleko rychleji. Výhod má ale více, například se dá v případě potřeby rozšířit. Nyní potřebujete tolik a tolik skladovacích prostor, není finance na stavění většího přístřešku. Až se vám výroba více rozjede a firma bude prosperovat, stávající montovanou halu si prostě rozšíříte. Halu je zároveň možné propojit se stávajícími budovami, případně úplně demontovat. Montované haly společnosti POLAK CZ jsou vyráběny přímo v Čechách a rozvážen do celého světa, například i do Norska, Ruska či Afghánistánu.

 • 0 WEDOS Affiliate Program

  5.00 z 1 Hlasů

  O společnosti Společnost Wedos Internet a.s. byla založena v roce 2010 a svoji strategii postavila na ekologicky úsporných severech s procesory Intel XEON 5600. O necelé tři roky se stala největším poskytovatelem webhostingových služeb v České republice a také největším provozovatelem mailhostingů na doménách. V roce 2019 získala zároveň prvenství největšího registrátora domén .cz. Vlastní privátní datacentrum, které prošlo kompletní rekonstrukcí a modernizací. Nyní buduje své druhé, pro které si společnost zažádala o prestižní certifikaci, kterou vlastní pouze 9 datacenter na světě. Vzhledem k tomu, že firma datacentra vlastní, může ovlivnit veškeré technické náležitosti podle vlastních potřeb a poskytovat tak maximálně kvalitní služby, které jsou cenově dostupné. Affiliate Program Společnost Wedos nabízí jako zajímavou a snadnou cestu k výdělku svůj provizorní partnerský program Affiliate, do něhož se může zapojit právnická či fyzická osoba starší 18-ti let. Smyslem spolupráce je propagace reklam, které vedou k zrealizování úspěšné objednávky. Wedos pro své klienty nabízí také nonstop zákaznickou podporu. Způsoby propagace Reklamní plochy: společnost vám poskytne HTML odkaz, který umístíte na webové stránky, kde se budou zobrazovat reklamní bannery, které bude společnost různě střídat. U této formy propagace vyplácí firma odměny i za proklik návštěvníka. Provizorní kupóny: stačí rozšířit vygenerovaný slevový kupón mezi veřejnost. Klient pomocí kupónu vytvoří objednávku a vy obdržíte provizi. Provizorní odkazy: pokud se zákazník dostane na stránky společnosti díky vaší adrese URL odkazu, vznikne vám nárok na odměnu z provedených objednávek návštěvníka. Refferal provize: cílem propagace je získat společnosti nové partnery. Stačí propagovat provizorní systém a pokud se přes odkaz či banner návštěvník zaregistruje, získáte 10% z jeho odměn z jím zprostředkovaných objednávek a to bez časového omezení. Veškeré bližší informace k proviznímu systému Affiliate naleznete na webových stránkách zde.

Copyright © 2013 - 2023 All-bazar.cz