Cookie Consent by Free Privacy Policy website
 • 0 Čas letních dovolených se kvapem blíží. Na co nesmíte zapomenout?

  5.00 z 1 Hlasů

  Nezáleží na tom, jestli se chystáte poznávat Evropu, Afriku, Asii, Ameriku, či kterýkoliv jiný kontinent, vždy se musíte předem adekvátně připravit. Nejčastějším kamenem úrazu bývá problematika, jak převézt všechny předměty bezpečně a snadno až do cílové destinace. Bez čeho se neobejdete? Usnadněte si práci Alfou i omegou úspěšné dovolené jsou samozřejmě pořádné kufry, které budou disponovat dostatečným úložným prostorem a vydrží i hrubší zacházení. Určitě nepodceňte jejich výběr, jelikož budou obsahovat nejen oblečení, nýbrž i veškeré cennosti v podobě elektroniky, šperků a podobně. Tím neříkáme, že musíte nutně nakoupit ty nejdražší výrobky na trhu. Klíčem ke spokojenosti je stále opakovaný poměr ceny a výkonu. Dobrým příkladem je třeba kufr na kolečkách ze stránek pod vloženým odkazem. Dovolí-li to přepravní podmínky vámi zvolené aerolinky, vsaďte raději na větší produkt, do něhož pohodlně uložíte svůj majetek a ještě vám zbyde místo pro suvenýry. Bezkonkurenční ceny Nejlevnější kufry objednáte za ceny okolo jedné tisícovky, což se rozhodně vyplatí v každém ohledu. Ani přesto se však nemusíte obávat použití levných materiálů, protože si užijete solidní ABS plasty, pevnou látku a odolná madla. Z hlediska bezpečnosti vás potěší i možnost zamykání zipů na kód. Menší zavazadla unesou deset kilogramů a mají objem přibližně třiceti až čtyřiceti litrů, zatímco velké varianty se chlubí nosností úctyhodných dvaceti tří kilogramů a objemem okolo devadesáti litrů. Záleží čistě na tom, jak dlouho se chystáte užívat svůj relax. Využijte současné slevové akce a objednejte si potřebné vybavení za výhodné částky. Zalíbí se vám černé, červené, růžové, šedé, nebo jiné provedení? Podívejte se sami a připravte se co nejdříve.  

 • 0 Jakým způsobem si vybrat vhodný nosič kol na tažné zařízení?

  5.00 z 1 Hlasů

  Lidé na kolech jezdí rádi. Někteří dokonce natolik, že si je s sebou berou i na dovolenou. K tomuto účelu je však nutné mít buďto dostatečně velkou dodávku, nebo alespoň vhodný nosič pro osobní vůz. Vybrat si ten nejvhodnější není zase tak složité. Stačí se zaměřit na několik základních parametrů. Záleží i na typu kol Jak vybrat nosič kol na tažné zařízení? Jako první je potřeba se zamyslet nad tím, kolik kol vlastně chceme převážet a o jaké typy se má jednat. Asi každý alespoň trochu zkušenější cyklista dobře ví, že neexistuje pouze jeden typ bicyklu, ale je jich mnohem více. Základní modely typu městská, terénní či závodní kola je v tomto případě možné zařadit do jedné kategorie. Z pohledu nosiče se od sebe zase tak moc neliší. Jsou zde však i jiné druhy kol, třeba elektrokola. Ta už jsou vzhledem k elektromotoru o něco robustnější a samozřejmě také více váží. Kvalita na prvním místě Nosič kol musí z logiky věci něco vydržet, a proto není dobré vybírat si z laciných verzí, jež se obvykle vyrábějí z nepříliš kvalitních surovin, případně nejsou po konstrukční stránce zrovna na výši. Dobrý nosič kol na tažné zařízení by měl ledacos vydržet, i vyšší přepětí, než na jaké je oficiálně dimenzován. Je to docela logické, jelikož v případě selhání může dojít nejen ke ztrátě kol, ale zároveň i k nehodě. Hlavně nosiče, jež jsou často používané, by neměly trpět žádnými konstrukčními vadami a rozhodně nesmí být vyrobeny z druhořadých surovin. Dobrý produkt sice většinou stojí nadstandardní peníze, na druhou stranu však vydrží skutečně dlouho. Úhel odklápění Majitelé pětidvéřových vozidel by měli při výběru nosiče zvážit i velikost úhlu odklápění. Než přemýšlet nad tím, který uhel je vhodný pro to které auto, je nejlepší domluvit se s prodejcem a nosič na konkrétním typu vozidla vyzkoušet.

 • 0 Jak probíhá výkup zlata a kolik na něm vyděláte?

  5.00 z 1 Hlasů

  Pokud vlastníte zlaté šperky, které již nebudete nosit či se jedná o dědictví po babičce, nabízí se vám hned dvě možnosti, co s nimi. V prvé řadě je můžete nechat roztavit a vyrobit si z nich nové. V druhém případě je můžete výhodně zpeněžit, a to díky výkupu zlata. Seriózní úroveň V současné době se nemusíte obávat, že výkup zlata bude probíhat v omšelé zastavárně v zapadlé uličce, kam se budete bát vkročit. Celý proces výkupu zlata je ošetřen platným puncovním zákonem, jenž říká, že obchodník musí vlastnit patřičné živnostenské oprávnění. Tím je řemeslná živnost v oboru Zlatnictví a klenotnictví. Co se týče oceňování zlata, k němu se používají moderní přesné metody, jež 100% určí hodnotu šperku. Jak výkup zlata probíhá? Zlato, mince a šperky buď donesete do prodejny osobně, nebo nacenění vyřídíte online pomocí kontaktního formuláře. Obchodník si cennosti důkladně prohlédne, zváží na certifikovaných přístrojích a vahách, a určí skutečnou hodnotu. Právě tyto moderní přístroje, jež cennosti zváží na tisícinu přesně, dokáží ihned odhalit napodobeniny. Poté je vám navržena výkupní cena. Pokud s ní souhlasíte, ihned je vám částka vyplacena v hotovosti. V případě, že na platbu nespěcháte, můžete zkusit vložit cennosti do aukce. Může se stát, že vyděláte ještě více. Jaká bude cena? Ceny zlata se odvíjí dle druhu vykupovaných cenností. Jimi mohou být šperky, mince, cihly, hodinky, slitky a zlomkové zlato. Ceník se dále řídí ryzostí a počtem karátů. To je označení pro číselný poměr, jenž udává hmotnostní obsah zlata ve slitině nebo šperku. Dozvíte se ho z puncu, který se nachází na méně viditelných místech cenností. Zlato o 8 karátech se vykupuje do 300 Kč za gram, 24 karátové zlato již za 1000-1100 Kč/gram. Zlaté mince o ryzosti 890-999 a šperky o ryzosti 585 se mohou vyšplhat až na 1500 Kč/gram.

 • 0 Jaká pergola vám bez problémů vydrží až do konce života?

  5.00 z 1 Hlasů

  Zima se s námi již ve velmi brzké době rozloučí a postupně ji začnou nahrazovat teplejší jarní dny. Z toho důvodu přichází ideální období na přípravu vaší zahrady i pozemku, abyste si již brzy užili co nejlepší relax. Pokud vám doposud chybí spolehlivý přístřešek, je na čase si jej nechat vybudovat. Jaké řešení se vyplatí? Pevné materiály Jestli chcete mít opravdový klid a užít si desítky let bezproblémového odpočinku, určitě se zaměřte na moderní ocel a hliník. Tyto dvě varianty totiž slouží jako ideální přístřešky pro auta, pergoly, garáže i zimní zahrady. Důvodem je nejen jejich zjevná mechanická odolnost, ale i schopnost odolávat veškerým živlům a vystavení vlhkosti. K tomu připočtěte bezkonkurenční bezúdržbovou životnost. Podstatnou výhodou je i možnost snadné instalace nejrůznějších vychytávek, díky nimž si dopřejete o něco větší pohodlí. Příkladem je bezpečnostní sklo, stínící rolety, pohyblivé lamely, které se přizpůsobují poloze slunce, či třeba osvětlení v podobě LED pásek. Dbáte-li na elegantní vzhled, můžete si vybrat z mnoha odstínů i tvarů výsledného projektu. Hotovo raz dva Nejlepším řešením je přirozeně práce přizpůsobená na míru vašim specifickým požadavkům, protože jedině tak dosáhnete stoprocentních výsledků a úplné spokojenosti. Nejdříve je však nutné získat potřebnou dávku inspirace a informace o jednotlivých možnostech. K tomu vám poslouží internetové stránky populární společnosti LK-Pergoly.cz. Stačí si prohlédnout fotografie z uskutečněných zakázek, rozkliknout si požadovanou kategorii a zjistit, o čem je vlastně řeč. V případě zájmu použijte některý z uvedených kontaktů, domluvte si podrobnosti a vymyslete společně vhodné datum realizace. Během krátké doby si budete moci vypít ranní kávu pod novým přístřeškem.      

 • 0 Jaké jsou přednosti elektronické cigarety a na co si při jejím nákupu dát pozor?

  3.50 z 2 Hlasů

  Stále větší počet kuřáků přechází od běžných cigaret k elektronickým. Pokud k této formě kouření nemáte zatím příliš velkou důvěru, je možná dobré si shrnout její pozitiva. Menší zátěž organismu V první řadě vám elektronická cigareta méně škodí. Běžné tabákové produkty totiž obsahují nejen nikotin, ale také desítky, ba dokonce stovky dalších škodlivých látek, jež vznikají i během spalování za vysokých teplot. Elektronická cigareta tedy může být cestou, jak snížit riziko nejrůznějších onemocnění a chorob. Dokonce jde o způsob, jakým se dá postupně zcela přestat se zlozvykem kouření, protože si zkrátka můžete postupně pořizovat modely s nižším objemem nikotinu. I to je jednou z velkých výhod e-cigaret. Kouření bez zápachu Většině lidí vadí zápach z cigaret a tabáku, a to včetně samotných kuřáků. Obzvláště v uzavřených místnostech. Používáte-li však elektronickou cigaretu, žádným zápachem nikoho neobtěžujete. Z úst vám totiž vychází pouze neškodná pára. E-cigaretu tak klidně můžete používat třeba v zaměstnání, doma, tedy všude, kde byste si již běžnou cigaretu nezapálili. Pozor na certifikaci Při nákupu e-cigarety je vždy zapotřebí volit kvalitu, tedy produkty osvědčených značek a výrobců. V tomto směru lze doporučit kupříkladu e-shop HQD.cz, kde najdete moderní elektronické cigarety v mnoha příchutích. V každém případě je praktické si ohlídat, zda má vámi zvolená elektronická cigareta příslušný certifikát, který prokazuje její pravost a zdravotní nezávadnost. Na trhu se totiž občas objevují laciné padělky, jimiž si pak lidé zbytečně zhoršují zdraví. Dalším aspektem, na který je dobré si dát pozor, je výdrž. Pokud zvolíte jednorázovou e-cigaretu, pak by měl prodejce uvádět, kolik potahů výrobek vydrží. U doplňovacích variant pro změnu nesmí chybět návod na způsob, jakým se daná elektronická cigareta udržuje v provozu pomocí náhradních liquidů a nabíječky.

 • 0 Elektronické cigarety: V čem tkví kouzlo jednorázových modelů Elfbar?

  5.00 z 1 Hlasů

  V případě, že patříte ke kuřákům, kteří by rádi přešli z klasických cigaret a tabáku na elektronickou podobu, máte možnost si v dnešní době vybírat z poměrně rozmanité nabídky. Značek, jež nabízejí e-cigarety, se na trhu objevuje stále více. Jednou z nich je Elfbar. Kouření bez starostí Elektronické cigarety Elfbar potěší zejména tím, že se v jejich případě vůbec nemusíte starat o žádné plnění, dobíjení, potažmo další záležitosti. Jedná se totiž o jednorázové modely, které mají velmi dlouhou výdrž. Vystačí vám až na 600 potahů, což je ekvivalent hned několika krabiček klasických cigaret. Jakmile náplň ubývá, poznáte to jednoduše dle blikající kontrolky, takže máte čas si do zásoby připravit novou e-cigaretu. Výběr z mnoha příchutí Pro Elfbar prodej lze využít nejen běžné obchody a tabáky, ale také internetové prodejce, zejména e-shop elfbars.cz. V něm najdete prakticky všechny dostupné varianty produktů této značky. Těšit se tak můžete na oblíbené příchutě e-cigaret, k nimž se řadí kupříkladu liči, borůvka, káva atd. Možnost kouřit kdykoliv a kdekoliv Elfbar vape dokáže oslovit všechny kuřáky. Nepochybně oceníte dostatečně silnou a vyváženou chuť. Tím, že vydechujete pouze páru, neobtěžujete během kouření své okolí, bez problémů si můžete užívat dávek nikotinu klidně v uzavřených místnostech, kde byste si běžnou cigaretu zkrátka nemohli zapálit. Jednorázové elektronické cigarety jsou poměrně přívětivé i z cenového hlediska. Rozhodně vás nevyjdou dráž ve srovnání s klasickým tabákem. Navíc si jimi tolik neničíte zdraví, protože neobsahují tak velké množství škodlivých látek, prakticky pouze čistý nikotin. I jeho dávky přitom můžete postupně regulovat, takže se s elektronickými cigaretami dá postupně zbavovat závislosti na kouření.

 • 0 Jak na odhad ceny nemovitosti pro dědické řízení?

  5.00 z 2 Hlasů

  Není to příjemná situace v životě, ovšem praktické věci se musí řešit. Dědictví. Mnoho lidí nemá po odchodu blízkého myšlenky na to, řešit takové záležitosti. Proto je nejlepší to nechat na profesionálech, kteří vám i v této chvíli budou oporou. Jak se dělá odhad nemovitosti pro dědické řízení? Zdědili jste majetek, a co dál? Pokud se jedná o byt nebo dům v pozůstalosti, je dobré nechat odhad ceny nemovitosti pro dědické řízení na profesionálech. Proč? Znalci v oboru mají již zkušenosti, nic je nezaskočí a nebudou vás zbytečně zatěžovat různými záležitostmi. Mohou to být realitní kanceláře, které vám nejen pomohou určit odhad nemovitosti při dědictví, ale také zařídí i případný prodej nemovitosti. Někdy je například zapotřebí vyrovnat se s ostatními dědici a není-li dostatek peněz, řeší se to prodejem právě nemovitého dědictví. Profesionálové vám tak pomohou zajistit všechny nutnosti související s něčím takovým, jako je odhad ceny nemovitosti pro dědické řízení. Nemusíte se obávat, jedná se o experty v oboru, takže když s vámi budou řešit ocenění nemovitosti pro dědické řízení, budou citliví. Právě díky jejich zkušenostem si uvědomují citlivost případu a vše se zjednoduší. Pro odhad nemovitosti při dědictví vám tak stačí jen identifikovat konkrétní nemovitost, lze jen poskytnout údaje na základě dat z katastru nemovitostí a popsat konkrétní stav. Odhad pro dědické řízení – postup Odhad nemovitosti pro notáře je nutné vyhotovit, nejen pokud je na byt, dům, pozemek více dědiců. Třeba i z důvodu, že neexistuje závěť, ovšem i ta může být napadena. Hledáte firmu, která vám se vším profesionálně pomůže? Odborníky jsou v RE/MAX Anděl, společnosti, jež je dlouholetým lídrem na trhu s nemovitostmi a má tak dostatek zkušeností. Pro vás jako klienta je připraven kompletní servis, abyste vše zvládli bez stresu.

 • 0 Jak vybrat ochranné pracovní pomůcky?

  5.00 z 2 Hlasů

  O správném vybavení zaměstnanců osobními ochrannými pracovními prostředky se běžně nemluví, přitom je to zásadní, pokud pracoviště představuje pro zaměstnance potenciální nebezpečí. Ve skutečnosti by se dalo předejít desetitisícům zranění na pracovištích, kdyby zaměstnanci nosili osobní ochranné prostředky.   Pokud se zaměstnanci angažují do toho, aby nosili ochranné pracovní pomůcky, zvyšuje se tím jejich produktivita a zároveň je zajištěna celková bezpečnost na pracovišti. Osobní ochranné prostředky jsou pro zaměstnance tím, čím jsou pro statečné vojáky na frontách neprůstřelné vesty, boty a helmy. Zakoupit se dá vše od ochranných prostředků na oči a obličej až po ochranu sluchu, rukou a celého těla.   Chrániče těla, jako jsou kvalitní laboratorní pláště a zástěry pro těžké práce, chrání před rozlitými nebezpečnými tekutinami, kyselinami a jinými škodlivými chemikáliemi, dále i jiskrami, ba dokonce plameny.   Investujte do osobních ochranných prostředků Při nákupu ochranných oděvů pro své zaměstnance musíte věnovat zvláštní pozornost odolným i pohodlným prostředkům. Stejně tak se ujistěte, že jim pořídíte vysoce kvalitní funkční výrobky, které nejen zaručují bezpečnost při práci, ale jsou i dostatečně pohodlné.   Pracovní obuv by měla být protiskluzová a prsty v ní by měly být chráněny před nebezpečím ocelovou, případně jinak zpevněnou špičkou.   1. Zhodnoťte rizika na pracovišti Co podnik, to různé typy osobních ochranných pracovních prostředků. Velice důležité je, abyste podrobně popsali každý zdroj potenciálního nebezpečí na pracovišti. Výsledek hodnocení vám potom poslouží jako ukazatel správných ochranných pracovních prostředků.   Jestliže jsou vaši zaměstnanci v neustálém kontaktu s létajícími předměty, padajícími úlomky, prachem, jiskrami laserových paprsků, velmi jasnými světly a chemikáliemi, pak je nezbytné pořídit vhodnou ochranu očí a obličeje. Jedná se o ochranné brýle s bočními štíty, laserové brýle, celoobličejové kukly a respirátory, které zabraňují vniknutí prachu, výparů a biologických látek do očí a plic. Rozhodně tedy musíte svým zaměstnancům pořídit ochranu očí.   2. Kupte si kvalitní a mimořádně pohodlné osobní ochranné prostředky Jedna důležitá rada. Na osobních ochranných pracovních prostředcích rozhodně nešetřete, protože s nekvalitou souvisí nepohodlí. Nepřizpůsobené oblečení a nevhodná obuv mohou vést k zdravotním problémům, jako jsou zlomeniny kostí nebo vyvrtnuté zápěstí a kotníky, a proto je důležité kupovat kvalitní, lehké, plně prodyšné prostředky, jež správně padnou.   3. Nezapomeňte koupit nepostradatelné ochranné prostředky Spousta zaměstnavatelů při nákupu ochranných pomůcek přehlíží význam chráničů rukou, ochrany sluchu a obuvi, což může vést k nákladnějším problémům v budoucnu. Zaprvé, zranění rukou patří k nejvýznamnějším úrazům na průmyslových pracovištích, proto jsou kvalitní rukavice z různých materiálů nutností.   Pokud se například zabýváte kovovýrobou, stavebnictvím, montáží automobilů, manipulací se sklem a výrobou oceli, pak vám zázračně poslouží rukavice z černého polyesteru o síle 15 mm. Dále bez správných ochranných sluchových pomůcek na hlučných pracovištích hrozí zaměstnancům poškození sluchu nebo jeho zhoršení, což negativně ovlivňuje soustředění, a tak je důležité investovat do kvalitních prostředků na ochranu sluchu, jako jsou speciální chrániče sluchu nebo špunty do uší, jež jsou účinné a dobře se nosí.   V poslední řadě bez vhodné obuvi hrozí zaměstnancům na konci směny bolesti nohou, zejména pokud práce vyžaduje hodně práce na nohou. Sáhněte vždy po kvalitní bezpečnostní obuvi, která zlepší bezpečnostní standard na pracovišti.

 • 0 Vsadit na AI v marketingu se vyplatí

  5.00 z 2 Hlasů

  Už nyní některé firmy zefektivňují díky umělé inteligenci svůj marketing. Jak jste na tom vy? Rozhodně byste neměli váhat. Rok 2023 bude v marketingu patřit nástupu AI. Umělá inteligence mění svět marketingu. Doposud to byly spíše náznaky, i když pravdou je, že chatboty již nějaký ten pátek nahrazují klasická call centra. Nejspíš jste se s nimi již setkali, a třeba o tom ani nevíte. Některé fungují skutečně dokonale a od živého operátora je ani nerozeznáte. Jenomže nyní přichází ještě větší revoluce. Umělá inteligence totiž umí tvořit smysluplný obsah. A ten, jak je známo, je prostě králem marketingu. AI v letošním roce pravděpodobně zcela zásadně ovlivní marketing, ale i umění Díky pokročilému GPT3, tedy modelu strojového učení neuronové sítě, zvládá tento jazykový model tak hluboké učení se textu, že je následně schopen chrlit smysluplné texty na základě stručných zadání o pár slovech. Generuje různé verze textu, nabízí alternativní titulky, vymyslí text pro newsletter i reklamu na sociální sítě. Právě textový obsah je nejvíce diskutovaným. Už dnes je internet zahlcen přemírou obsahu, u kterého jde jen stěží zjistit, zdali je pravdivým, smyšleným, nebo se jedná o cílenou dezinformaci. I proto se nezisková organizace, kterou je OpenAI snaží, aby byla umělá inteligence využívaná bezpečně a přinášela lidské společnosti užitek. AI však vytváří i vlastí obrázky či obrazy, videa, nebo skládá hudbu. Ovlivní tak nejen marketing, ale i samotné umění. Tvorba textů umělou inteligencí vás nadchne Vyzkoušejte si, jak umí umělá inteligence pracovat s textem. Nemusíte pátrat, jaký systém k tomu využít. Společnost PISALEK (AI) vás na svých webových stránkách seznámí se zajímavostmi kolem umělé inteligence a současně vám nabídne služby při jejím smysluplném využití v marketingu. Zajímavostí též je, že firma vytvořila první blog psaný umělou inteligencí AI, ve kterém vám zdarma zveřejní váš PR článek. Zkuste si tak živě, co AI dokáže, pokud jde o tvoření textů.

 • 0 Zákazníci milují dárky zdarma. Čím si získáte jejich náklonnost?

  5.00 z 2 Hlasů

  V současné době je v České republice registrováno téměř padesát tisíc malých i velkých e-shopů. Nejspíše je tedy naprosto jasné, že ať už budete prodávat jakýkoliv typ zboží, ani zdaleka nebudete na trhu jedinými poskytovateli. Přesně proto je nutné se nějakým způsobem odlišit od konkurence a zaujmout potenciální zákazníky. Jak na to? Maličkosti mají ohromnou moc Nezáleží na tom, zdali zrovna hledáte krmivo pro psy, elektroniku, obuv, pracovní nástroje či třeba sportovní potřeby, stačí zadat požadované heslo do vyhledávače a objeví se před vámi moře možností. Proč by si měli zákazníci zvolit právě vaše konkrétní služby, případně se k vám pravidelně vracet? Odpovědí jsou jedinečné služby a vybudování přátelského vztahu. K dosažení daného cíle nestačí jen nabízet pěkné ceny, rychlou dopravu a kvalitní produkty, ale musíte poskytnout něco navíc. Jasnou volbou jsou reklamní předměty zdarma. Ty levnější lze přibalit ke každé objednávce, zatímco ty dražší poslouží například jako skvělá výhra v soutěži na facebookových stránkách. Záleží čistě na vás, jakým způsobem dostanete firemní dárky mezi lidi. Ať tak, nebo onak, rozhodně vsaďte na pořádné výrobky, za které se nebudete muset stydět. Klidně na ně nechte zvěčnit své logo, abyste byli neustále na očích a připomínali svou existenci. Rychlý a snadný proces Není nutné nic navrhovat a složitě vyhledávat výrobce, protože se stačí zaměřit na specializované pomocníky z oboru. Lákají-li vás propagační předměty, navštivte internetové stránky pod vloženými odkazy. Dočkáte se ohromného množství kategorií produktů, z nichž si zajisté vyberete vhodné prostředky i vy. Následně si domluvíte kýžený potisk či nášivku, zadáte poptávku a během krátké doby obdržíte své zboží. Není to nic složitého.

Copyright © 2013 - 2023 All-bazar.cz