• 0 Wordpress - zlatý důl webových stránek

  0.00 z 0 Hlasů

  Občas přijde geniální nápad, který vás může vynést mezi nejbohatší obyvatele planety. A nemusí to být zrovna Apple v srdci útulné garáže. Další hvězdnou raketou byl a je například také systém WordPress. První verze tohoto redakčního systému pro jednotný vzhled webových stránek vznikla v roce 2005. Za dobu své existence prošel WP mnoha inovacemi a změnami a získal si miliony spokojených uživatelů po celém světě. Pokud chcete vytvořit vlastní webové stránky, dříve nebo později se s ním pravděpodobně setkáte.   Začalo to před 15 lety U zrodu stáli Matt a Mike Littleovi. Název vymyslela Mattova partnerka. Každá další aktualizovaná verze se pak pyšnila jmény slavných muzikantů. Od roku 2005 byly vydány bezmála desítky aktualizovaných verzí, které vynikají stále propracovanější bezpečností, příjemným uživatelským rozhraním a jednoduchým editorem fotografií. Pro tvorbu a správu vlastních webových stránek je tento nástroj bezkonkurenčně nejvyužívanější. Nejprodávanější verzí se stala aktualizace 2.8, jíž se prodalo bezmála 174 milionů licencí.   Popularita roste Jen v Česku funguje na rozhraní WordPressu zhruba 60 000 uživatelů. Zlatým dolem se tak stávají i všechny instituce a podnikavé osoby, které v oblasti WP poskytují školení, kurzy, poradenství nebo videonávody. Mimoto česká komunita příznivců pořádá každoročně několik konferencí a společných akcí pro nováčky i pokročilé uživatele ve velkých městech naší země, hlavním svátkem web uživatelů a tvůrců pak je WordCamp, konající se v Praze. Celkem pro svůj web WordPress užívá třetina všech internetových stránek v Česku.   Jednoduše a efektivně I pro začátečníky, které tvorba webových stránek spíše děsí, je publikační systém WordPress vhodnou alternativou jak rychle a efektivně vytvořit web bez hlubších designerských a programátorských znalostí. Je zdarma, na výběr máte z několika stylových šablon a podporou vám může být široká komunita uživatelů. Můžete jej využít na tvorbu blogu, firemních stránek, či nejrůznějších magazínů. Jde o nejjednodušší platformu, na které můžete vystavět své úspěšné podnikání bez hlubších znalostí webdesignu. WordPress využívá dokonce také Vodafone nebo CocaCola.

 • 0 Stříbrný šíp. Motorák, který vstal z mrtvých

  0.00 z 0 Hlasů

  Fandové železnice jistě znají. Roky chátrající železniční vozidlo na českém nádraží, dnes vypadá, jako kdyby právě vyjelo z fabriky. Historický motorový vůz v Nymburce od základů opravili, zrestaurovali a přivedli k životu. Motorák řady M260.001 dostal přezdívku Stříbrný šíp. Vyroben byl v roce 1939 a jako zcela nové vozidlo vyjel z Nymburka roku 2016. Krušný konec Z prvopočátku roku 1953 vůz v provozu skončil. Několikrát se ho nadšenci pokusili znovu zprovoznit, k čemuž ovšem nedošlo. Z opravy v Šumperských dílnách sešlo. Postupně reznoucí kus šrotu chtěli oživit v České Třebové a následně i v 70. letech modeláři z Ústí nad Orlicí a vytvořit tak ze Stříbrného šípu pojízdnou klubovnu pro železniční modely. Nic z toho se však neuskutečnilo, ani následující oprava v Chomutově úspěšná nebyla. Blýskání na lepší časy Úspěšným pokusem byly až opravy uskutečněné v Nymburce. V roce 2011 na přivezeném vraku začaly kompletní opravy a renovace od základu. Pro to, aby se z nepojízdného vozu stal plnohodnotný motorový vůz, musel být 5 let v rukách DPOV Nymburk, kde prodělal Stříbrný šíp rekonstrukci nejen celého zevnějšku, ale podle dobových fotografií byl znovu vytvořen tehdejší interiér i s věrným stanovištěm strojvedoucího. Pečlivá práce železničních opravářů a restaurátorů přivedla motorový vůz M260.001 zpět na koleje. Vše co je dnes ve vozidle k vidění muselo být vytvořeno zcela nově s co nejvěrnějším historickým vzhledem. Co však bylo potřeba udělat moderní, je například spalovací motor nebo automatická převodovka. Toto bylo nutné pro schválení a splnění železničních předpisů. Současnost a budoucnost Dnes je Stříbrný šíp znovuzrozenou legendou. Aby mohl vozit cestující, musí nejprve najezdit několik stovek kilometrů. Již nyní ho však můžete vídat jako exponát na železničních akcích, například v Lužné u Rakovníka nebo na výstavě Czech Raildays v Ostravě. Až projde všemi testy, bude na akcích také vozit cestující, jako historické vozidlo, které před více jak půl stoletím bylo na odpis.

 • 0 Voňavé svíčky ze včelího vosku

  • Hobby
  • od Redakce
  • 28-05-2020
  0.00 z 0 Hlasů

  Včelí vosk je znám pro své léčivé účinky. Je symbolem kousku přírody, který může prostoupit naši domácnost. A to pokud z něj vytvoříme svíčku. Zapálená svíčka ze včelího vosku je příslibem lepšího spánku i zkvalitnění vzduchu v místnosti. Voňavé svíčky ze včelího vosku Trendem současnosti je cílit na rozvoj kreativity dětí a odpoutání se od světa elektroniky. Příležitost strávit více času se svými blízkými a spojit se s přírodou nabízí tvorba svíček ze včelího vosku. Na výrobu není ideálnější doba než období adventu. Pustit se můžeme do stáčení svíček nebo do odlévání. Budeme potřebovat pro stáčené svíčky mezistěny, které seženeme ve včelařských potřebách za přibližně 350 Kč/kg knot volíme podle rozměru svíčky tak, aby vyhořela co nejefektivněji (označení A-G označuje pro jak velkou svíčku je knot určen) fén kvůli nahřívání mezistěn pečicí papír jako podklad na odlévané svíčky surový vosk seženeme za cenu od 200 Kč/kg v obchodě se včelařskými produkty nebo od včelařů knot o správném průměru z nabídky A-G (viz. stáčené svíčky) formy k odlévání svíček ať už ve tvaru stromků, andělíčků a dalších větší injekční stříkačku, kterou se budou formy plnit horkým voskem nádobu, ve které se bude tavit vosk gumičky pro zajištění forem špejle pro zafixování knotu na střed svíčky   Jdeme na to Stáčené svíčky U stáčení je komplikovaný jen začátek, kdy se do mezistěny zadělává knot. Z plátu mezistěny se vyřízne budoucí svíčka podle její plánované výšky a síly. Na pečicí papír položíme vyříznutou část a tu nahřejeme fénem. Fén ještě necháme k dispozici na nahřívání podle potřeby během stáčení. Temperováním vosku docílíme toho, že se nebude lámat a lépe se nám s ním bude pracovat. Nakonec je potřeba mírně zatlačit konec mezistěny na naši svíčku. Můžeme zkrátit knot a je to. Odlévané svíčky Knot přivážeme na špejli. Postačí takový kousek špejle, aby se umístil vycentrovaný vně formy, kde je díra pro vlévání vosku. Opačná strana knotu bude vyvedena na druhé straně formy. Právě na této straně ponecháme knot navíc pro zapálení svíčky. Formu zajistíme gumičkami vně po obvodu. Části vosku pomalu roztavíme. Horký vosk plníme například stříkačkou. Nenabíráme velké množství vosku, aby nám nevychladl a nedělal viditelné vrstvy ve struktuře svíčky. Bublinám pak zabráníme pomalým vytlačováním ze stříkačky. Svíčky necháme ve formách přes noc. Pokud otevírání forem uspěcháme, může se měkký produkt zbortit.        

 • 0 Chov Achatin

  0.00 z 0 Hlasů

  Oblovky (Achatiny) jsou velcí plži nebo také můžeme říci obří šneci. Přirozeně se vyskytují v lesích střední Afriky, kde dosahují velikosti až 30 cm. U nás se stalo velmi populárním takovéto šneky chovat, zejména pro jejich nenáročnost co se péče či potravy týče. Pokud chcete domácího mazlíčka, ale nemáte na něho moc času či peněz, Achatina je pro vás ideálním řešením.    Co potřebují? 2 Achatiny potřebují terárium alespoň 50 cm dlouhé a 30 cm široké s krytem  substrát, nejlépe Lignocel misku s vodou na koupání  sépiovou kost pro tvorbu ulity potravu: salátové okurky, mlíčáky, různé druhy ovoce a zeleniny (např. čínské zelí je pro ně nevhodné)  rozprašovač s vodou, na rosení skla terária (doplňování tekutin) terárium lze vybavit i různými dekoracemi (např. květináč) , ne však ostrými  Achatiny se dožívají až 8 let v zajetí. Společník to je velmi tichý a nenáročný. Velmi snadno se rozmnožuje a to dokonce i v případě, že chováte jen jeden kus. Kladou bílá vajíčka, ani ne 1 cm veliká. Vajíčka je třeba odstranit ještě dříve, než se z nich vyklubou malý šneci. Achatiny se za nepříznivých podmínek zavíčkují a vydrží tak i několik měsíců. Během tohoto období nezapomeňte půdu rosit, aby byla stále vlhká. Víčka nijak nenarušujte a dopřejte Achatinám klid.  Půdu je třeba měnit v případě: půda je příliš mokrá a z lignocelu se začíná stávat spíš bahno v teráriu se objevují octomilky (ty lze samozřejmě přetrpět, ale zbytečně šneky obtěžují) Achatiny rozhodně nejsou zvířata, která budete mazlit a hrát si s nimi. Proto jejich koupi dobře zvažte. Odměnou za vaší trpělivost budou nádherné, veliké ulity, které vytvoří zpravidla do jednoho roku. 

 • 0 Nechte si provést servis iPhone na počkání

  0.00 z 0 Hlasů

  Málokdo může dát telefon na týden do opravy a fungovat bez něj. Právě proto vám radíme dát si rozbitý displej nebo nefunkční fotoaparát do opravy do specializovaného servisu. Tam, kde se specializují na značku Apple, mají pravděpodobně s takovou opravou již bohaté zkušenosti a zvládnou ji realizovat rychle. Výměna baterie iPhone je příkladem zákroku, který by pravděpodobně zvládli v jakémkoliv servisu. Někdy jsou však závady komplikovanější a v takovém případě je určitě lepší obrátit se na specializovaný servis iPhone. Servisů zaměřených na značku Apple je v Česku celá řada. Oprava iPhone na počkání není ničím zvláštním Telefon donesete do opravny, odejdete si na hodinku do města, vrátíte se a můžete si ho směle odnést. Takhle rychlá je spousta oprav, pokud se vydáte za na slovo vzatými odborníky. Samozřejmě, někdy se mohou vyskytnout komplikace, nebo je oprava složitější, než se na počátku předpokládalo. Ve specializovaném servisu je ovšem šance takových komplikací minimální. Navíc když se vydáte do Apple servisu, můžete si být jistí, že mají skladem dostatek náhradních dílů, a tak nebudete muset na dodání dílu čekat. Jste z menšího města a servis Apple u vás není? Je zřejmé, že najít servis iPhone Praha či Brno nepředstavuje žádný problém. Žijete-li na vesnici, situace je jiná. Můžete si však objednat vyzvednutí zařízení kurýrem. Servis k vám pošle kurýra, zařízení opraví a pak ho zase kurýrem odešle na vaši adresu. U oprav nad 1999 korun je navíc vyzvednutí zcela zdarma. Případně je možné zařízení odeslat Českou poštou, riskujete ovšem delší dobu dodání. A který servis takovou službu nabízí? Jde o iroom.cz, pro který je hračkou nejen servis iPhone, ale také oprava MacBook nebo iPad. Opravují všechna jablečná zařízení a ceny mají uvedené transparentně na webu. Předem tak víte, kolik za opravu zaplatíte.

 • 0 Jaký kus oblečení v létě nosíme nejčastěji? Je to tričko!

  0.00 z 0 Hlasů

  Trička se dnes vyrábějí z celé řady materiálů, jako jsou bavlna, biobavlna, polyester, viskóza či elastan. Víte, jaký je mezi nimi rozdíl? A jaké tričko pro jakou příležitost zvolit? Dozvíte se z následujícího článku. Základní rozdělení materiálů, z nichž se trička vyrábějí, je přírodní a umělý. Mezi přírodní patří bavlna a částečně viskóza, z umělých jmenujme například polyester a elastan. Jaký materiál zvolit pro jakou příležitost? Přírodní bavlna Nejznámějším přírodním materiálem je samozřejmě bavlna. Bavlněná trička se dobře nosí, perou i žehlí. Nevýhodou však pro někoho může být nadměrná mačkavost bavlněného trička. Chcete-li vypadat jako ze žurnálu, bez žehličky se při péči o třicko z bavlny neobejdete. Pokud jste duší ekologem, můžete k záchraně planety přispět svou troškou do mlýna zakoupením trička z biobavlny pocházející z ekologického zemědělství. Sportovní polyester Dalším materiálem, s nímž se na etiketách triček často setkáte, je polyester. To je synteticky neboli uměle vyrobené vlákno, jež se často používá při výrobě sportovního oblečení. Trička z tohoto materiálu velmi dobře schnou a zároveň málo nasávají vlhkost. Velký výběr sportovních triček z polyesteru nabízejí specializované velkoobchody s oblečením, jako například xfer.cz. Pružný elastan Dalším materiálem, který se do triček přidává, je elastan. Ten pak stojí, jak prozrazuje jeho název, za jejich elasticitou. Elastanová trička drží svůj tvar, nemačkají se a jsou maximálně pružná. Po vyprání se na rozdíl od jiných materiálů hned vrátí do svého původního stavu, zkrátka se nevytáhnou. A dokonce jsou odolná i proti slané vodě. I tato trička jsou tedy vhodná pro sport. Viskóza alias umělé hedvábí Trička se také často vyrábějí z viskózy. To je sice přírodní materiál (celulózové vlákno), ale vznikající průmyslovou výrobou. Naše babičky tomuto materiálu říkaly „umělé hedvábí“, které na pohled i dotek připomíná. Výhodou viskózy (na některých etiketách se setkáte s označením rayon) je její nízká cena. Materiál také dobře chladí, nevytváří žmolky, ani neelektrizuje. Mezi nevýhody pak patří vyšší mačkavost a nízká odolnost vůči praním, které viskózu prakticky ničí. Kde nakupovat? Spoustu triček z různých materiálů, s krátkým i dlouhým rukávem, tílka, ale i mikiny, polokošile, bundy, vesty a spoustu dalšího oblečení včetně toho sportovního najdete na již zmíněném e-shopu xfer.cz (na internetu hledejte pod odkazem velkoobchody – oblečení). Trička různých barev, velikostí i gramáží, z nichž si zcela jistě vyberete to pravé.

 • 0 Holičství, nebo barbershop? Obojí!

  0.00 z 0 Hlasů

  Letní sestřih by měl být vzdušný a pohodlný. A samozřejmě by vám měl slušet. Dobrý kadeřník by ho měl znát okamžitě poté, co vás spatří. A pozor, nehovoříme jen o ženách, ale i o mužích! O důležitosti kadeřníků a holičů ve společnosti jsme se téměř všichni přesvědčili v době koronavirové pandemie, kdy byly všechny kadeřnické a holičské provozovny zavřené. Jak jsme je zarostlí a prošedivělí brali útokem hned první den, kdy se znovu otevřeli. Většina z nich má plno další dva měsíce dopředu. Najít u těch dobrých termín je dnes velmi těžké. Stejně na tom bylo i vyhlášené holičství Barber Shop Praha. Zkrátka je potřebujeme Kadeřníky a holiče zkrátka potřebujeme. Chceme totiž vypadat k světu. Dobře oholení a s tím správným sestřihem. Nemyslete si, i ten je součástí našeho image. A prvního dojmu, na který stále dává spousta lidí. Mít dobrého kadeřníka a holiče je v podstatě stejné jako mít dobrého zubaře, praktika, gynekologa, psychologa, zkrátka každého, komu různými způsoby odhalujeme. Tělo i duši. Dobrý kadeřník zná naši duši Apropos duše. Říká se, že dobrý kadeřník zná i vaši duši. Proto s oblibou chodíme k jednomu a tomu samému. Zná nás. Nejenom naše vlasy, ale i nás osobně. Svěřujeme se mu se svými trablemi, rodinnými, vztahovými, finančními. Je naší spřízněnou duší, které se nemáme problém svěřit. U dobrého kadeřníka se také dobře cítíme. Proto si hodně žen a mužů u svého kadeřníka a holiče tak náramně odpočine. K tomu přispívají i doplňkové služby renomovaných kadeřnictví. Slastné masáže hlavy, vynikající káva, reprezentativní prostředí. To vše pozitivnímu naladění celkově prospívá. Holič jako vrba? Některý určitě! Máte takového kadeřníka nebo holiče? Pokud ne, tak se ho pokuste najít. Vypadat k světu bychom měli všichni, a ani bolístky se nedoporučuje v sobě dusit. A proč chodit k psychologovi, když nám skvěle poslouží kadeřník, nebo holič. A k tomu nás ostříhá, nabarví i namasíruje. Barber´s wife k vašim službám Dámských kadeřnictví je v Praze nespočet, těch vyloženě pánských zas tolik už ne. Myslíme těch na skutečné úrovni. A Barber Shop Praha mezi ně bezpochyby patří. Místo pro opravdové muže, jak stojí na internetových stránkách holičství s kouzelným názvem Barber´s wife (v překladu holičova žena). Za ním stojí nadšená kadeřnice a holička Žaneta Kaiserová, která se inspirovala právě tradičními anglickými barbershopy, které se starají o pravé anglické gentlemany. Anglický versus český gentleman Jaký je rozdíl mezi Angličanem a Čechem? Co se péče o sebe sama týče, tak obrovský. Pravý anglický gentleman svým vlasům, vousům i plnovousům dopřává pravidelnou péči. Právě v kvalitním barber shopu. Tam dochází v průměru jednou týdně. A vy můžete docházet k Žanetě a jí vybraným holičským mistrům. Místo kde vám poradí Péče, již ve svém salonu nabízí, by se totiž dala nazvat mistrovskou. Její zaměstnanci jsou pravidelně školeni, používají výhradně kvalitní kosmetiku, a pozor, místo kávy se zde podává whisky, rum, nebo sklenice piva! Při holení se výhradně používá břitva a k napářce nahřátý ručník. A co sestřih? Máte nějakou představu? Spíše si necháte poradit? Nebojte, v Barber Shopu Praha vás nenechají na holičkách. Rady a konzultace tu totiž jsou samozřejmostí. Tak neváhejte, chcete přeci vypadat k světu, nebo ne?

 • 0 Dětské jízdní kolo jako ideální dárek za vysvědčení

  0.00 z 0 Hlasů

  Vysvědčení, byť v improvizované podobě, se blíží, a tak nastává čas, jak své ratolesti za jejich studijní námahu odměnit. Jednou z nejlepších možností je jim věnovat nové dětské kolo. Proč je to lepší než například nová počítačová hra, je zbytečné vysvětlovat, raději se podívejme na to, čemu byste se při takovém výběru měli vyvarovat, abyste při koupi neprohloupili. Nevybírejte pouze podle vzhledu To, jak dětské kolo vypadá, by v žebříčku priorit při výběru mělo být až na posledním místě. Vaše dítě vám sice může tvrdit, jak se mu design nějakého kola líbí, ale když nedosáhne ze sedla na zem, stejně na něm jezdit nebude. Nejdůležitější je tak výběr velikosti jízdního kola. Rovnou zapomeňte na myšlenku typu: koupím větší kolo, on do něj náš mladý doroste. Kolo musí dítěti dokonale sedět. Pokud mu pořídíte příliš velké a těžké kolo, cyklistiku mu tím snadno zprotivíte. Kolo se mu bude špatně ovládat, dítě brzy ztratí zájem a bicykl tak brzy skončí zaprášený ve sklepě. Velikost rámu se určuje především podle výšky dítěte. Žádná univerzální tabulka neexistuje, doporučení se u jednotlivých výrobců liší, platí však, že nejmenší – dvanáctipalcové – rámy jsou vhodné pro děti o velikosti 90-100 cm. Poslední velikostí jsou pak 24´´ jízdní kola pro děti ve věku zhruba 9-12 let s výškou mezi 120 cm a 150 cm. Jednoduchá pomůcka, jak poznat, že jízdní kolo dítěti velikostně sedí, je podle mezery mezi rozkrokem a trubkou rámu ve chvíli, kdy se malý cyklista postaví obkročmo nad rám. Mezera by měla být kolem 5 cm. Ze sedla pak musí bez problému dosáhnout jak na řídítka, tak na pedály. Dítě by také ze sedla mělo dosáhnout alespoň špičkami na zem. Jízda musí být především radost Děti by si měly jízdu na kole hlavně užívat. Ne ji brát jako něco nepříjemného. To berte v úvahu, když vybíráte, s jakým vybavením jízdní kolo pro své dítko pořídíte. Například při řazení. Jízdní kolo s přehazovačkou by mělo dítě mít až ve chvíli, kdy dokáže vyvinout dostatek síly pro ovládání páček bez toho, aby odvrátilo pozornost od řízení samotného. Podobně to je s přechodem mezi brzděním tzv. dozadu a pákovými brzdami. Výrazně příjemnějšího jezdění se malí cyklisté dočkají s lehčím kolem. Čím nižší hmotnost rámu, tím lépe. Dítě by mělo své kolo samo zvednout a opět položit na zem. Lehká kola se vyrábí z hliníku a hliníkových slitin, extrémně málo pak váží rámy z karbonu. Doplňky a bezpečnost Na žádném dětském kole by neměly chybět odrazky a světla, ve městě se pak hodí zvonek. Samozřejmostí, kterou svému dítěti nikdy nezapomeňte připomínat, je dětská přilba a její správné nošení. Ta musí na hlavně perfektně sedět, nesmí se na ní samovolně nijak pohybovat.

 • 0 Proč jsou erotické panny stále populárnější?

  0.00 z 0 Hlasů

  Proč jsou erotické panny stále populárnější?   Obchody s erotickým zbožím na celém světě hlásí stále se zvětšující poptávku po realistických erotických pannách, známých také jako sex dolls. Stále větší množství lidí, a to nejen mužů, ale i žen dává přednost milování s realistickou pannou či panákem (ano, velmi oblíbené jsou i figuríny v mužské podobě) před vztahem s živým partnerem. Co je důvodem tohoto trendu?   Uspěchaná doba nepřeje vztahům   Hlavním důvodem stoupající obliby realistických panen je nedostatek času. Lidé jsou zavaleni pracovními povinnostmi a na partnerský život jim ho příliš nezbývá. Randění se skutečnými lidmi je navíc podnik s nejistým výsledkem, který vás může stát spoustu peněz a času a k sexu třeba vůbec nedojde. Ženám zase hrozí, že narazí na podivína či stalkera, kterého se poté nebudou moci zbavit. Nic z toho vám se sex dolls nehrozí. Můžete s nimi mít sex, kdykoli chcete a jak dlouho chcete. Realistická panna se na vás nikdy nenaštve, nikdy vám neodmítne splnit i ty nejzvrhlejší erotické fantazie.   Realistické panny jsou dokonalejší než většina žen   Dalším důvodem růstu popularity realistických panen je také skutečnost, že jsou velice hezké, daleko hezčí než většina dívek, které jste kdy potkali. Jak se můžete přesvědčit z fotografií na e-shopu https://www.topsexdolls.cz, jsou vyrobeny tak precizně a detailně, že je na první pohled nerozeznáte od skutečných žen z masa a kostí. Také mužské verze realistických silikonových panen určené ženám a gayům své živé předlohy hravě předčí. Jejich mužské chlouby jsou totiž vždy připraveny k akci a nikdy se neunaví. Pokud uvažujete o pořízení některé z těchto dokonalých milenek či milenců, navštivte stránky největšího autorizovaného dovozce erotických panen v Česku - Topsexdolls.cz. Najdete zde obrovský výběr panen od nejlepších světových výrobců.

 • 0 Svatba Brno? Skvělá volba!

  0.00 z 0 Hlasů

  Svatby už jsou povoleny! Sice jen do deseti osob, ale víte, co se říká? Že nemusí pršet, stačí když kape. Netoužíte-li tedy po svatbě jako Brno, stále si můžete dopřát svatbu Brno. Ve stylovém penzionku, kde se o vás budou starat jako o vlastní. Pravá nefalšovaná veselka by se měla odehrávat na Moravě, jak vám zcela jistě potvrdí nejenom každý Moravák, ale i nejeden Čech. Na Moravě totiž disponují tím, co svatbu povyšuje na zcela novou úroveň. Nefalšovanou cimbálovkou a vynikajícím vínem. Cimbálovka se na Moravě tak nějak lépe poslouchá a víno lépe pije, nemyslíte? Aby váš svatební den byl nezapomenutelný Svatební den by měl být pro všechny zúčastněné nezapomenutelný - pro snoubence i svatebčany. Ti by se měli rozplývat při pohledu na stoly prohýbající se vynikajícím jídlem i pitím. Zkrátka by se na hostině měli dobře najíst, napít a skvěle se pobavit. Omezení jejich počtu proto využijte v jejich prospěch. To, co ušetříte na svatebčanech, již se v důsledku nařízení vlády na vaši hostinu nedostanou, investujte do těch, kteří o toto privilegium ochuzeni nebyli. Zřejmě do vašich nejbližších, již si to zaslouží. Romantické ubytování jako pro princeznu Kde takovou svatbu uspořádat? Co byste řekli stylovému brněnskému penzionku Kovárna s vlastními klenutými vinnými sklepy? Nabízející romantické ubytování, kouzelný krb a jedinečnou stěnu z historických signovaných cihel? Taková může být vaše svatba Brno. Vítejte v kouzelném penzionu Kovárna, kde váš svatební den, ale i zásnuby a rozlučku se svobodou pojmou nanejvýš stylově. Neomezený raut a nefalšované veselí Je libo následující scénář vaší svatební hostiny: oběd sestávající ze čtyřchodového svatebního menu podávaný ve stylové jídelně s kachlovými kamny. Večeře formou teplého i studeného rautu za doprovodu zmíněné cimbálovky? K tomu to pravé a nefalšované veselí až do časných ranních hodin. Je toto svatební hostina dle vašeho gusta? Svatba Brno tak, jak má být? Tak neváhejte! Manželství přeci jen uzavíráme párkrát za život, tak bychom si to měli pořádně užít!  

Copyright © 2013 - 2020 All-bazar.cz s.r.o.