Cookie Consent by Free Privacy Policy website

Zpět

0 Jaký typ nábytku zvolit do dílny? Jednoznačně vítězí plechové skříně

Your vote is:
0.00 z 0 Hlasů

V případě, že máte na starosti nakoupení nového nábytku do dílny a šaten ve vaší firmě, případně si třeba zařizujete domácí dílnu, což je v dnešní době krize v důsledku pandemie nového koronaviru poměrně častým jevem, čeká vás výběr dílenských skříní. V tomto směru jednoznačně dominují plechové modely, a to hned z několika důvodů.

Odolnost a stabilita – základní přednosti plechových dílenských skříní

Zásadní je, aby dílenské skříně byly dostatečně stabilní a odolné, na vzhledu a designu zase až tolik nezáleží. Praktičnost a funkčnost jsou mnohem důležitějšími parametry. Právě proto je rozumné zvolit plechové skříně, byť třeba jen ty nejobyčejnější. Jsou totiž vyrobené z materiálu, který toho poměrně dost vydrží, dílenská skříň z plechu vám ve firmě či v domácí dílničce vydrží klidně deset a více let, pokud se zrovna někdo nerozhodne ji rozkopat a zdemolovat.

Další důvody, proč zvolit plechové modely skříní

Velkou předností, jíž se plechové skříně mohou pochlubit ve srovnání s ostatními modely, je snadná údržba. Tomuto materiálu totiž nevadí kontakt s prachem a různými tekutinami, s nimiž v dílně skříně snadno postříkáte, tedy kupříkladu olejem apod. Na dřevu by takovéto látky zanechaly nesmazatelné stopy a mohly by skříň poškodit, u plechové skříně však nic podobného nehrozí, stačí jen občasný běžný úklid, který ve větších firmách zcela nepochybně zajistí úklidová služba.

Plechové skříně lze využívat k mnoha účelům. Dobře poslouží jako úložné místo pro oblečení zaměstnanců, v tom případě stačí zvolit nejjednodušší varianty. Dílenské skříně z plechu jsou rovněž praktické pro ukládání nepotřebného nářadí a dalších pracovních pomůcek.

Asi nejlepším řešením je dílenská skříň s plnými dveřmi, která nejúčinněji chrání předměty uvnitř, v obchodech se však dnes dají pořídit například také plechové skříně s dveřmi, jež mají skleněnou či plastovou výplň, aby bylo vidět do jejich vnitřní části. Záleží jen na vás, jakému modelu dílenských skříní dáte přednost. Cenové rozpětí se pohybuje od jednotek tisíc korun u základních variant až po desítky tisíc za precizně provedené skříně.

Copyright © 2013 - 2023 All-bazar.cz s.r.o.