Cookie Consent by Free Privacy Policy website

Zpět

0 Jaký typ pouzdra na iPhone potřebujete?

Your vote is:
5.00 z 3 Hlasů

Telefon bez pouzdra dnes nenosí téměř nikdo. Dnešní mobily jsou totiž dost drahé na to, abychom riskovali, že se při prvním pádu odřou, či jim praskne displej. A u mobilů značky Apple to platí snad dvojnásob.

Právě proto je trh s obaly a pouzdry na mobilní telefony tak obrovský. Vy se v něm možná ztrácíte. Jaký typ pouzdra si vlastně vybrat, abyste byli spokojení?

Flipové pouzdro, co chrání i displej

Prvním typem je tzv. flipové pouzdro, které je připevněné k zadní části telefonu, avšak zavírá se jako kniha, takže kryje i displej. Teoreticky si tedy už nemusíte pořizovat na iPhone ochranné sklo. Flipové pouzdro displej chrání před poškrábáním v kabelce. Nevýhodou je, že značně zvětšuje rozměry telefonu. Pokud ho tedy rádi nosíte v kapse, tohle možná nebude nejlepší volba pro vás.

Silikonové pouzdro

Patrně nejoblíbenější jsou aktuálně silikonová pouzdra. Jsou měkká, příjemná na dotyk a hodně toho vydrží. Nekloužou v ruce, dají se omývat, jsou výhrou snad ze všech úhlů pohledu. Dají se sehnat i v ultratenkém provedení, aby příliš nezvětšovala rozměry telefonu.

Tip: Vyberte si takové pouzdro, které kryje také boční, horní a spodní část telefonu. Vždyť právě tyto části se nejčastěji poškrábou.

Outdoorové pouzdro

Milujete outdoorové nebo extrémní aktivity? Pak vás budou zajímat pouzdra, která jsou odolná a z vašeho telefonu udělají prakticky nezničitelný kousek. Některá pouzdra dokáží zajistit i voděodolnost. Na druhou stranu nejde moc o pouzdra na běžné nošení, jsou obrovská a značně zvětšují rozměry telefonu.

Designová pouzdra

Další variantou jsou pak různá speciální designová pouzdra z plastu, dřeva a dalších materiálů. Tady už jde čistě o vkus. Myslete však na to, že tvrdé plastové pouzdro telefon při pádu nejspíš neochrání tolik jako měkký silikon. Na druhou stranu je stále vynikající ochranou před poškrábáním.

Stručně a jednoduše při výběru pouzdra záleží na vás a na tom, co hledáte. Velký výběr najdete na iPouzdro.cz, neváhejte se tam inspirovat.

Copyright © 2013 - 2023 All-bazar.cz s.r.o.