Cookie Consent by Free Privacy Policy website

Zpět

0 Jak na jaře osvěžit ložnici? Zkuste vyměnit záclony a povlečení

Your vote is:
0.00 z 0 Hlasů

S jarem máme chuť  uklízet, rekonstruovat, měnit a vylepšovat. Jenomže co udělat s ložnicí? Nábytek máme relativně nový, ale pořád to není ono. Nejspíš je tedy správný čas na změnu bytových textilií.

Záclona je v ložnici nezbytností

Prostoru ložnice dává právě záclona příjemný romantický vzhled. Dokonce ji lze „zopakovat“ třeba v podobě krásně romantických nebes nad postelí. Nezbytností je pak proto, že nám přes den poskytuje v ložnici soukromí. Pro noc pak potřebujeme závěsy, optimálně zatemňovací, nebo lze záclony doplnit pouze okenními žaluziemi či předokenními roletami.

Dlouhá nebo krátká?

Pokud je to kvůli topení možné, je lepší volit dlouhou záclonu po zem a přes celou zeď. Prostoru dává kompaktnost i pocitově příjemné teplo. Pokud používáte romantické vzory pro povlečení, nemusíte se bát krajkových záclon a záclon s výraznými vzory. Kdo preferuje různé moderní povlečení, ten by měl záclony vybírat spíše střídměji, bez zbytečných celoplošných vzorů. Na záclony se specializuje firma DANTE.CZ. V sortimentu firmy nechybí ani další bytový textil. Třeba právě zmíněné povlečení.

Nové povlečení = nová ložnice

Dominantním designovým prvkem ložnice je povlečení. Mělo by být samozřejmostí, že ladí barevně s dalším bytovým textilem, ale i s výmalbou zdí. V Dante koupíte kvalitní bavlněné povlečení, povlečení z bavlněného saténu i na údržbu velice snadné krepové povlečení. Snadno si vyberete levné i luxusní kousky a též povlečení pro děti.

Potřebujete speciální povlečení? Sortiment Dante zahrnuje prodloužené povlečení, francouzské povlečení a rovněž vzory povlečení vhodné pro muže, tedy třeba do pánských penthouse.

Na jaře je vhodné povlečení s jarními a letními vzory. Hodí se květiny, ale též teplé jarní barvy, které do ložnice vnesou pozitivní energii, tak potřebnou proti pověstné jarní únavě.

Copyright © 2013 - 2023 All-bazar.cz s.r.o.