Cookie Consent by Free Privacy Policy website

Zpět

0 Jak sladit šperk a outfit

Your vote is:
5.00 z 1 Hlasů

Většina z nás má oblíbené šperky, na které nedá dopustit a nosí je téměř denně. Přemýšleli jste však někdy nad vhodnou kombinací šperků a vašeho oblečení? Podívejte se na rady, které vám ulehčí nejen kombinování, ale taky nákup oblečení a šperků.

 

Sportovní styl oblékání

Pro milovnice sportovního oblékání se může zdát těžké sladit vhodný šperk s ležérním a pohodlným stylem. V dnešní době se však dá kombinovat téměř všechno. Navíc si můžete vybrat jemné a decentní doplňky, například šperky s perlami. Pokud vybíráte prsten nebo náramek, myslete na to, že jej můžete při sportu sundat, abyste jej nezničily nebo neztratily?

 

Elegance v oblékání

Mnohem snáz se vybírají šperky pro elegantní outfit. Tento styl oblékání doplní luxusní šperky s drahými kameny, ale také výraznější šperky. Vždy se snažte mít výrazný jen jeden šperk, abyste nepůsobily přeplácaným a příliš extravagantním dojmem. Pořiďte si tedy výraznější náušnice nebo třeba výraznější náhrdelník, ostatní šperky by měly být decentní.

 

Výběr šperků

Při výběru šperků myslete na to, jaké oblečení máte nejvíc zastoupeno ve svém šatníku. Vyberte si takové šperky, které váš styl podtrhnou a mohou vás i opticky zeštíhlet. Nebojte se delších náušnic, výrazného náhrdelníku nebo prstenu s drahými kameny. Výběr šperku můžete nechat i na svém partnerovi, nebo na tom, kdo vás chce obdarovat. Stačí mu přiblížit svůj styl a u prstenu je vhodné říct i velikost.

 

Barvy a styl oblečení

Co se týče výběru šperků podle barev, opět zohledněte barvu oblečení ve svém šatníku. O šatníku se říká, že byste měly kombinovat maximálně dvě až tři barvy. Pokud máte v šatníku neutrální barvy, mohou být šperky výraznější a nemusíte se bát ani barevných drahých kamenů. Ty se hodí i k bílé a černé barvě. U barevnějšího šatníku volte klasické stříbrné, platinové nebo zlaté šperky.

 

Co spolu kombinovat

Kombinujte šperky se společenskými šaty, s kostýmkem, ale nebojte si vzít luxusní šperk i k džínům a bílé košili. Pokud máte tričko, košili nebo halenku s výstřihem, právě zde se bude vyjímat náhrdelník. U vyčesaných vlasů a odhaleného krku si vyberte delší a výraznější náušnice. Nebojte se ani neobvyklých kombinací a možná už brzy zjistíte, že se staly trendy.

Copyright © 2013 - 2023 All-bazar.cz s.r.o.