Cookie Consent by Free Privacy Policy website

Zpět

0 Jak zhubnout? Zkuste body wraps

Your vote is:
0.00 z 0 Hlasů

Rádi byste zeštíhlili postavu, zpevnili pokožku a odstranili nadbytečnou vodu s toxiny? K tomu všemu vám pomohou body wraps, tělové zábaly, které šokují lidi po celém světě. Vypadá to skoro až neuvěřitelně, že nemusíte ani hnout prstem, a přesto zhubnete. V čem spočívá ono kouzlo?

Po hubnutí bez práce touží velká část populace. Skutečně není nutné přidat pohyb a stravovat se střídmě? Věřte, nebo ne, po aplikaci body wraps odejdete o pár cm hubenější.

Tělové zábaly body wraps zbaví tělo přebytečné vody

Na aplikaci body wraps si vyhraďte asi hodinu a půl času. V salonu, kam se na tělové zábaly vydáte, vás nejdříve přeměří, abyste mohli naživo vidět okamžitý efekt. Někdy následuje masáž pro uvolnění a poté už se přistupuje k samotnému zabalení do speciálních bandáží. Bandáže jsou namáčeny v kaolínu, minerálech a cesmínovém čaji s odvodňujícími účinky, případně v jiných směsích.

Zabalení budete vypadat trochu jako mumie, pak vás navléknou do speciálního obleku, aby vám nebyla zima, a několik desítek minut odpočíváte. Nic necítíte, pouze si užíváte klid a nicnedělání. Následně vás zase rozbalí a přeměří tělo.

Jak je možné, že se dostaví okamžitý efekt?

Již po první kúře v celkovém obvodu těla (měří se na několika místech) ubyde 5-30 cm. Některé salony dokonce nabízí vrácení peněz, pokud úbytek nedosáhne aspoň 5 cm. Jak si mohou být salony tak jisté účinky kúry? Je to jednoduché, body wraps z vašeho těla odstraní přebytečnou vodu, a tím skutečně zhubnete. Účinek nicméně není úplně trvalý, a proto je vhodné proceduru opakovat.

Salony dnes nabízí i různé typy tělových zábalů. Například salon Dr. Nek nabízí Body Wraps Slim v antistresové, sportovní variantě či variantě se zaměřením na bříško. Poskytují také různé kombinace zábalů pro dosažení co nejlepšího účinku, zábaly jsou namáčené v různých směsích. Přijďte vyzkoušet například body fit wrap a o účinku se přesvědčte sami.

Copyright © 2013 - 2023 All-bazar.cz s.r.o.