Cookie Consent by Free Privacy Policy website

Zpět

0 Jaké druhy povlečení existují a podle čeho vybrat to správné?

Your vote is:
0.00 z 0 Hlasů

Při výběru ideálního povlečení hodně záleží na konkrétních potřebách a nárocích. Naštěstí existuje dostatečně velký výběr, kde najdou tu správnou variantu i náročnější. V článku se dozvíte o základních variantách povlečení a zjistíte několik praktických rad pro bezproblémový nákup.

Druhy povlečení

Když se pustíte do hledání povlečení, pravděpodobně zjistíte, že to není tak jednoduché a existuje hned několik různých druhů. Vzájemně se liší v mnoha různých parametrech. Za zmínku například stojí příjemně hebké a lehké ložní prádlo ze saténu. Pro zimní měsíce zase volte spíše flanelové modely, které lépe drží teplo a zahřívají. Praktickým kouskem se snadno může stát také krepové povlečení, kde je hlavní výhodou fakt, že se po vyprání nemusí žehlit, a přesto je rovnou připravené k použití.

Výběr podle rozměrů a materiálu

Při výběru se orientujte podle konkrétních požadavků. Pokud máte velké přikrývky, vybírejte prodloužené povlečení. V opačném případě volte klasickou variantu, která bude přesně sedět na lůžkoviny. Sledujte tak rozměry, ale nezapomínejte prověřit i materiál. Kvalitní povlečení by mělo být vyrobené především z bavlny. Ta je příjemná na dotek a jde o vhodnou variantu i pro lidi s citlivou pokožkou, takže i pro děti. Kvalitní ložní prádlo si navíc udrží svůj krásný vzhled a barvy i po více vypráních za dodržení podmínek stanovených na štítku.

Nezapomeňte na krásný vzhled

Protože máme v dnešní době skutečně široké možnosti, není problém vybírat vysněné povlečení na internetu i přímo v kamenných prodejnách. Obě varianty nabízí osvědčená česká společnost Vesna. Snadno tak jistě najdete takovou barevnou kombinaci, která se bude hodit k ostatnímu vybavení v místnosti. Problémem nejsou ani různé speciální postavičky a zvířátka na dětské povlečení.

Copyright © 2013 - 2024 All-bazar.cz