Cookie Consent by Free Privacy Policy website

Zpět

0 Jaké jsou přednosti elektronické cigarety a na co si při jejím nákupu dát pozor?

Your vote is:
5.00 z 1 Hlasů

Stále větší počet kuřáků přechází od běžných cigaret k elektronickým. Pokud k této formě kouření nemáte zatím příliš velkou důvěru, je možná dobré si shrnout její pozitiva.

Menší zátěž organismu

V první řadě vám elektronická cigareta méně škodí. Běžné tabákové produkty totiž obsahují nejen nikotin, ale také desítky, ba dokonce stovky dalších škodlivých látek, jež vznikají i během spalování za vysokých teplot. Elektronická cigareta tedy může být cestou, jak snížit riziko nejrůznějších onemocnění a chorob. Dokonce jde o způsob, jakým se dá postupně zcela přestat se zlozvykem kouření, protože si zkrátka můžete postupně pořizovat modely s nižším objemem nikotinu. I to je jednou z velkých výhod e-cigaret.

Kouření bez zápachu

Většině lidí vadí zápach z cigaret a tabáku, a to včetně samotných kuřáků. Obzvláště v uzavřených místnostech. Používáte-li však elektronickou cigaretu, žádným zápachem nikoho neobtěžujete. Z úst vám totiž vychází pouze neškodná pára. E-cigaretu tak klidně můžete používat třeba v zaměstnání, doma, tedy všude, kde byste si již běžnou cigaretu nezapálili.

Pozor na certifikaci

Při nákupu e-cigarety je vždy zapotřebí volit kvalitu, tedy produkty osvědčených značek a výrobců. V tomto směru lze doporučit kupříkladu e-shop HQD.cz, kde najdete moderní elektronické cigarety v mnoha příchutích. V každém případě je praktické si ohlídat, zda má vámi zvolená elektronická cigareta příslušný certifikát, který prokazuje její pravost a zdravotní nezávadnost. Na trhu se totiž občas objevují laciné padělky, jimiž si pak lidé zbytečně zhoršují zdraví.

Dalším aspektem, na který je dobré si dát pozor, je výdrž. Pokud zvolíte jednorázovou e-cigaretu, pak by měl prodejce uvádět, kolik potahů výrobek vydrží. U doplňovacích variant pro změnu nesmí chybět návod na způsob, jakým se daná elektronická cigareta udržuje v provozu pomocí náhradních liquidů a nabíječky.

Copyright © 2013 - 2023 All-bazar.cz s.r.o.