Cookie Consent by Free Privacy Policy website

Zpět

0 Kadeřnické potřeby, které by neměly ve vašem salonu chybět

Your vote is:
5.00 z 1 Hlasů

Kadeřnický salon je třeba vybavit nejen stylově, ale rovněž prakticky a funkčně. Personálu by se v něm mělo příjemně pracovat, komfortně se zde mají cítit také zákazníci. Je proto důležité zamyslet se nad správným výběrem nábytku, dekorací, kadeřnických potřeb a vlasové kosmetiky.

Volba vybavení je zásadní

Pokud jste se rozhodli provozovat vlastní kadeřnický salon, stojíte v prvé řadě před otázkou vhodně rozvrženého vybavení. Myslete hlavně na jeho účelnost, aby se kadeřnice během vlasových úprav neuběhaly. Z toho důvodu je vhodné vypracovat si plán, v němž si rozvrhnete nejen jednotlivé kusy nábytku, ale též kam umístíte kadeřnické potřeby. Kadeřnické úkony na sebe mají efektivně navazovat, abyste se vyhnuli časovým prostojům. Rovněž se zaměřte na volbu takového vybavení, jež vám významně ušetří práci a záda. Samozřejmostí jsou proto výškově variabilní židle, pojízdné boxy, skříňky a stolky.

Pro dokonalou úpravu

Kosmetické pomůcky a přípravky jsou stavebním kamenem, na němž kromě umu kadeřnice záleží. Proto je nakupujte pouze od prověřených výrobců, kteří si ručí za jejich kvalitu. Vlasová kosmetika pochybné kvality nakoupená v Číně může vlasy velmi poničit. To samé platí o stylingových přípravcích a barvách na vlasy. U nich věnujte pozornost složení, jež by mělo být jak k vlasům, tak k vlasové pokožce šetrné. Během vlasové úpravy vám přijdou vhod další nezbytné pomůcky, jimiž jsou kadeřnické nůžky, hřebeny různých tvarů a velikostí, skřipce, klipsy, spony, fény a žehličky. Barvení a melírování vlasů se neobejde bez profi alobalu, misek na barvu, štětců a rukavic. Pro pohodlí klientů se nesmí zapomenout na pláštěnky, případně límce na stříhání. Zabrání tomu, aby jim ustřižené vlasy zapadaly za krk a při barvení se neušpinili.

Copyright © 2013 - 2023 All-bazar.cz s.r.o.