Cookie Consent by Free Privacy Policy website

Zpět

0 Kolo pro život

Your vote is:
5.00 z 2 Hlasů

Kolo pro život je název seriálu závodů horských kol. Popularita těchto závodů se rozšiřuje už od roku 2000. Závody začínají většinou kolem dubna. Startovní listiny bývají vyvěšeny na internetu před koncem zimy. Jsou vypsána místa konání závodu a jejich termíny, které připadají převážně na soboty. Hlavním sponzorem je Česká spořitelna a Kooperativa.

Průběh celého závodu

Po příjezdu musíte zajít k prezenci. Někteří se přihlašují na závody až na místě, někteří jsou přihlášeni přes internet. Jejich výhodou pak bývá sleva na startovném. Pravidla vyžadují, aby každý účastník závodu měl v době celého závodu, svoji přilbu nasazenou na hlavě. Bezpečnost především. Prezence bývá rozdělena podle tras, které se dělí podle jejich vzdálenosti. Děti mají své vlastní závody. Součástí každého startovního balíčku, po zaplacení, obdržíte startovní číslo, lístek na jídlo a pití a do tomboly. Podle trasy se pak v daný čas musíte připravit na start.

Po ukončení závodu si můžete dopřát sprchu. Po skončení všech kategorií, není ani seriálový závod Kolo pro život ochuzen o vyhlašování výsledků. Výsledkové listiny jsou k dispozici i na internetových stránkách. Vyhlašování výsledků bývá i po dokončení celého seriálu. Jsou tak oceněni nejlepší závodníci, kteří se zúčastnili závodů.

Copyright © 2013 - 2023 All-bazar.cz