Cookie Consent by Free Privacy Policy website

Zpět

0 Likvidace aut je hračka! Peníze dostanete na ruku

Your vote is:
0.00 z 0 Hlasů

Máte doma auto, které už se ani nehodí nazývat autem, jde spíše o autovrak? Takový vrak dokáže přidělat pěkné vrásky na čele. Mnoho lidí vůbec neví, kam ho odvézt, a v případě, že jde o nepojízdný vrak, ani nevědí, jak by ho vlastně měli někam odtáhnout. Všechny tyto potíže je ale možné nechat na odbornících. O váš autovrak se postarají a peníze za něj vám vyplatí v hotovosti na ruku.

Na likvidace vozidel se specializuje společnost ZAHOTOVÉ, která působí po celé ČR. Pro vrak si k vám klidně přijede a zajistí jeho odvoz. Peníze vám přitom vyplatí hned na místě na ruku.

Podle čeho se stanovuje cena za výkup vozidel?

Výkupní cena záleží na mnoha faktorech. Zpravidla se bere v úvahu stav automobilu a jeho kompletnost, originalita jednotlivých dílů, poptávka po jednotlivých dílech na trhu a také aktuální výkupní cena železa. Jelikož zákazníci obvykle chtějí znát aspoň přibližnou výkupní cenu ještě předtím, než si domluví osobní schůzku, nabízí společnost ZAHOTOVÉ možnost určení přibližné ceny prostřednictvím online formuláře. Do formuláře je třeba co nejpodrobněji zadat veškeré údaje o vašem automobilu (vraku) – značku, rok výroby, typ auta, objem motoru, palivo, najeté km, doplňující údaje a také fotografie. Čím lépe auto popíšete, tím přesněji budou odborníci schopní stanovit cenu.

Auto od vás vykoupí už do 24 hodin

Společnost ZAHOTOVÉ za vámi přijede opravdu kamkoliv po republice, a to do 24 hodin. Záleží samozřejmě hlavně na vás, kdy budete mít čas. Samotný výkup je rychlá záležitost. Odborník, který přijede, vůz důkladně prohlédne a určí konečnou cenu. Připraví vám k podpisu kupní smlouvu, předá protokol o ekologické likvidaci a je hotovo. Víc už se o nic nestaráte. K výkupu přitom potřebujete pouze občanský průkaz, malý a velký technický průkaz, a není-li auto vaše, tak i plnou moc vlastníka. Ať už vás tedy zajímá likvidace aut Praha, nebo vám stojí autovrak v jakékoliv jiné části republiky, obraťte se na ZAHOTOVÉ.

Copyright © 2013 - 2023 All-bazar.cz s.r.o.