Cookie Consent by Free Privacy Policy website

Zpět

0 Masáž jako cesta k nápravě partnerského vztahu

Your vote is:
0.00 z 0 Hlasů

Pro fungující a harmonický vztah je potřeba na něm pracovat. Vyzkoušejte například masáž jako ideální cestu k nápravě partnerství. Vyberte si masáž, která bude bavit vás i váš protějšek. Nebojte se nových zážitků a svěřte si navzájem své fantazie.

Jak vybrat masáž

Připravte si romantický večer, nezapomeňte na vychlazený šampus a jahody. S takto příjemnou atmosférou si se svým protějškem svěřte své fantazie. Může to být vyzkoušení nových pomůcek, okořenění milostného vztahu novými zážitky nebo přímo erotická masáž pro pár. Zažijte něco, co vám pomůže najít cestu zpátky k sobě.

Při výběru masáže se zaměřte na to, čeho chcete dosáhnout. Chcete si užít chvilku klidu a odpočinku ve dnech plných starostí a stresu? Vyzkoušejte klasickou relaxační masáž. Chcete povzbudit veškeré své smysly a udělat něco nejen pro tělo, ale i pro duši? Vyberte si tantrickou masáž. Pokud chcete podpořit svůj milostný vztah a oživit dlouholeté partnerství, ideální volbou je erotická masáž.

Erotická masáž pro pár

Erotická masáž pro pár je skvělým způsobem, jak se znovu zamilovat do svého a následně i do partnerova těla. Dopřejte si dvojitou dávku smyslnosti, doteků a rozmazlování. Nic vám nebrání užívat si tuto masáž pravidelně a udělat z ní společný koníček.

Velkou výhodou erotické masáže je naprosté uvolnění, povzbuzení všech smyslů a navození příjemné atmosféry. Nebojte se s partnerem pokračovat v rozmazlování i po masáži, například v klidu svého domova. Můžete se vzájemně hladit, líbat nebo si o právě proběhnuté masáži navzájem povídat. Možná odhalíte své erotické zóny nebo zjistíte, že podobnou masáž byste chtěli vyzkoušet i doma v páru.

Smyslnost při tantře

Skvělým způsobem, jak napravit partnerský vztah je přijít na to, co vás rozděluje. Upřímně si promluvte o tom, co vás trápí, co byste ve vztahu chtěli zlepšit. Tyto první kroky vás mohou dovést až k dalším prožitkům. Vyzkoušejte například tantrickou masáž, která vám pomůže znovu se do sebe zamilovat. Doma pak můžete pokračovat tantrickým milováním nebo vyzkoušet i několikadenní půst pro prohloubení vzájemné touhy.

 

Copyright © 2013 - 2023 All-bazar.cz s.r.o.