Cookie Consent by Free Privacy Policy website

Zpět

0 Masáž jako cesta k vlastní duši

Your vote is:
0.00 z 0 Hlasů

Pokud chcete udělat něco pro sebe a najít cestu k vlastní duši, vyzkoušejte masáž. Ta může být skvělým pomocníkem a rádcem, jak pracovat s myslí i tělem. Masáž vás dovede až k sebelásce a naučí vás vnímat vše kolem sebe hlouběji. Nebojte se vyzkoušet tantrickou nebo erotickou masáž.

 

Jak vybrat masáž pro duši

Možná vás překvapí, že masáž může být nejen potěcha pro tělo, ale také potěcha pro duši. Vyberte si takovou masáž, která vás obohatí, bude pro vás zajímavým a novým zážitkem. Vyzkoušejte erotickou masáž pro pár, tantrickou masáž se smyslnou masáží intimních partií nebo jinou relaxační a regenerační masáž.

 

Čím masáž obohatí

Pokud se ptáte sami sebe, proč jít na masáž a čím vás obohatí, zkuste se zamyslet, jak na masáž většinou jdete. Ve většině případů jdete unavení, plní starostí a chcete si odpočinout. Po masáži pak odcházíte jako znovuzrození. Najednou cítíte příval energie, držíte své tělo vzpřímeně a zvyšuje se vám i sebevědomí.

 

Práce s myslí

Při masáži také pracujete se svou vlastní myslí. U erotických masáží se naučíte pracovat se svým studem a naučíte se milovat své tělo. Tento druh masáže vám pomůže pochopit, že nahota je přirozená a že se nemáte za co stydět.

 

Práce s tělem

Nejen u klasické erotické masáže, ale také u speciální nuru masáže, případně u tantrické masáže se učíte pracovat i s vlastním tělem. Právě na masáži poznáváte, co se vám líbí a co je pro vás přitažlivé.

 

Erotická masáž

Erotická masáž vás také naučí, jak vnímat orgasmus a jak jej intenzivněji prožít. Velkou výhodou je také to, že tento druh masáže pomáhá s neplodností a u mužů řeší i problémy s předčasnou ejakulací.

 

Tantrická masáž

Práci s dechem vás naučí tantrická masáž, která patří mezi nejoblíbenější. V některých případech se dokonce naučíte dosáhnout orgasmu i bez doteku. V tomto případě je velmi důležité správné dýchání, které vás dovede až téměř k mimosmyslovému prožitku.

 

Výhody masáže

Masáž tak přináší mnoho výhod, které působí na fyzické i psychické zdraví. Mezi nimi například zbavení se stresu, relaxace v příjemném prostředí a s hýčkáním, napravení milostného života a také třeba zmírnění bolestivé menstruace nebo vyřešení neplodnosti.

Copyright © 2013 - 2023 All-bazar.cz s.r.o.