Cookie Consent by Free Privacy Policy website

Zpět

0 Montérky se vyplatí nakupovat online

Your vote is:
0.00 z 0 Hlasů

I prodej pracovního oblečení a ochranných pomůcek se již dávno přesunul na internet. Montérky se tak staly dostupnějšími i pro ty, již je nefasují jako pracovní oděv.

Online prodej pracovního oblečení dnes využívají firmy i soukromé osoby

Vždyť montérky a další pracovní oblečení potřebujeme pro své zaměstnance, ať jich máme pár, desítky, nebo dokonce stovky. Sortiment se rozšířil, montérky nejsou jenom klasické modré, střihy se nabízí pro muže, pro ženy a samozřejmostí jsou již i dětské montérky. Takže pro lidi, pro které je typická práce kolem rodinného domu a na zahradě, nebo mají poněkud „špinavější“ hobby a opravují si třeba staré motorky či staví velké modely, jsou montérky ideálním domácím oblečením.

„Tak do montérek a jde se!“

Tak vypadají víkendy na českých chalupách, na vesnicích i u majitelů rodinných domů. Týden co týden je nutné posekat trávník, udělat práce kolem zahrady, opravit, co se porouchalo v domě, případně se pustit do předělávek a úpravy bydlení. To nejsou práce, pro které by vám stačily tepláky. Potřebujete oblečení z materiálu odolného mechanickému poškození, nejlépe též různým olejům a další nezdolné špíně. Rovněž musí být pohodlné a s dostatkem kapes pro všechny ty drobnosti, jež potřebujeme při kutění a domácích pracích nosit u sebe. V létě oceníme montérkové kraťasy, na jaře a v létě klasické montérky, v zimě zateplené. Montérky jsou připraveny na každé roční období a s nimi rovněž my.

Jak si vybrat montérky?

Zvažujte, pro jaké roční období si je pořizujete. Vyberte si též pečlivě střih. U montérek se rozhodně neoplatí dokazovat si, že se vejdeme i do o dvě čísla menšího oblečení, než je naše skutečná velikost. Musí být pohodlné, a pokud by nám ta správná velikost přece jenom poněkud padala přes pas, řešením nemusí být jenom pásek. U lidí s pár kily navíc, ale rovněž u žen, jsou oblíbenými montérky s laclem. Ty nám navíc nabídnou jako bonus i praktickou náprsní kapsu.

Copyright © 2013 - 2023 All-bazar.cz