Cookie Consent by Free Privacy Policy website

Zpět

0 Nažehlovací obrázky spasí všechny maminky

Your vote is:
0.00 z 0 Hlasů

Také neustále řešíte díry na kolenou nebo skvrny, které nejdou vyprat? Už se nerozčilujte. Nemusíte trávit hodiny v koupelně s odstraňovačem skvrn, ani pracně zašívat každou díru. Kupte za pár korun nažehlovací obrázek a vyřešte problém rychle a elegantně. Děti budou spokojené, a navíc možná zabijete dvě mouchy jednou ranou.

Nažehlovací obrázky nejsou žádnou moderní vychytávkou, možná si je pamatujete i ze svého dětství. Stále existují a maminky si je stále chválí, protože jim šetří čas i starosti.

Obrázek správné velikosti může chránit děti na silnici

Nažehlovací obrázky koupíte v galanterii, případně na internetu. Například e-shop Altima.cz jich má poměrně bohatý výběr od krásných kytiček pro holčičky až po klučičí fotbalové míče. Altima je však obchod zaměřený na prodej reflexních prvků, a přesně proto má ve své nabídce i nažehlovací obrázky. Ony totiž mohou být reflexní a pak mají unikátní schopnost ochránit dítě při pohybu na silnici či u silnice. Oproti reflexnímu pásku mají jednu podstatnou výhodu – dítě si je nikdy nezapomene doma. Nažehlovací obrázek můžete nažehlit na jakýkoliv textil, na batoh to ovšem většinou nepůjde. Tam se vám bude hodit spíš klasická reflexní nášivka, i tu v e-shopu Altima.cz pořídíte.

Podle obrázku si dítko pozná své oblečení

Ve školce i ve škole se může stát, že i jiná maminka pořídí svému děťátku stejné oblečení jako vy. Jak ho potom nepoplést? Nejlepší je, když ho svému dítěti nějak označíte. Nejjednodušší je opět nažehlit pěkný obrázek. Inspirujte se tím, co má dítě rádo, pokud chodí do školky, našijte mu na oblečení stejný obrázek, jejž má ve školce na své skříňce. Pak bude hned jasné, komu tepláčky nebo mikina patří.

Zakryjí nedokonalosti na oblečení

Děti z oblečení rychle vyrostou, takže kupovat nové pokaždé, když ho ušpiní nebo v něm udělají díru, by bylo dost neekonomické. Raději použijte nažehlovací obrázek a máte vyřešeno. Je to rychlé a spokojené bude i dítko. Nakupte si jich zásobu a pak pouze nažehlujte. Na Altima.cz najdete i sady nažehlovacích obrázků a za velmi dobré ceny.

Copyright © 2013 - 2023 All-bazar.cz s.r.o.