Cookie Consent by Free Privacy Policy website

Zpět

0 Na kolik vyjde virtuální adresa v Praze?

Your vote is:
3.50 z 2 Hlasů

Virtuální sídla jsou v posledních letech doslova hitem. Všude se o nich mluví a využívá je čím dál větší množství firem. Také jste o něm přemýšleli? Pokud ne, měli byste. Jde totiž o záležitost za hubičku.

Taková virtuální adresa Praha 2 je skvělou volbou pro všechny, kteří pracují na dálku a žádné fyzické kanceláře nepotřebují. Častokrát si ale virtuální sídlo platí i firmy, jež kanceláře mají. Jaký je důvod?

Adresa v hlavním městě působí prestižněji

Většinou jde o prestiž. Sídlit v Praze působí přece jenom lépe než uvádět skutečné sídlo vašich kanceláří v nějakém menším městě. Výhodou může být také nižší četnost kontrol ze strany úřadů, v Praze sídlí tolik firem, že všechny prostě nestíhají být kontrolovány.

Pražská adresa zapůsobí na zákazníky, investory i různé obchodní partnery. Prahu uchovávají v patrnosti i cizinci, takže máte mnohem lépe otevřené dveře do zahraničí. Právě z těchto důvodů jsou virtuální adresy poskytovány zejména v Praze, poté v Brně a méně v dalších menších městech.

Už od 100 Kč měsíčně

A kolik takové virtuální sídlo v Praze stojí? Záleží samozřejmě na tom, v jaké části Prahy. Virtuální adresa Praha 1 je o něco dražší než adresa v jiné části hlavního města. I tak jsou však ceny velmi příznivé.

Například na Firmy-sídla.cz zjistíte, že když si sídlo pronajmete na 5 let, cena je 99 Kč za měsíc. Čím delší je doba pronájmu, tím lepší cenu získáváte.

Můžete se podívat na ceny u různých společností. Těch, co poskytují virtuální sídlo v Praze, je opravdu dost. Při srovnávání cen byste každopádně měli dbát na to, co všechno je obsažené. Tady je v balíčku označení sídla na budově, přebírání pošty, fungující recepce, káva, voda, wifi, pronájem zasedací místnosti.

Tak začněte působit seriózněji. Za 100 Kč měsíčně se to určitě vyplatí!

Copyright © 2013 - 2023 All-bazar.cz