Cookie Consent by Free Privacy Policy website

Zpět

0 Nechte si provést servis iPhone na počkání

Your vote is:
0.00 z 0 Hlasů

Málokdo může dát telefon na týden do opravy a fungovat bez něj. Právě proto vám radíme dát si rozbitý displej nebo nefunkční fotoaparát do opravy do specializovaného servisu. Tam, kde se specializují na značku Apple, mají pravděpodobně s takovou opravou již bohaté zkušenosti a zvládnou ji realizovat rychle.

Výměna baterie iPhone je příkladem zákroku, který by pravděpodobně zvládli v jakémkoliv servisu. Někdy jsou však závady komplikovanější a v takovém případě je určitě lepší obrátit se na specializovaný servis iPhone. Servisů zaměřených na značku Apple je v Česku celá řada.

Oprava iPhone na počkání není ničím zvláštním

Telefon donesete do opravny, odejdete si na hodinku do města, vrátíte se a můžete si ho směle odnést. Takhle rychlá je spousta oprav, pokud se vydáte za na slovo vzatými odborníky. Samozřejmě, někdy se mohou vyskytnout komplikace, nebo je oprava složitější, než se na počátku předpokládalo. Ve specializovaném servisu je ovšem šance takových komplikací minimální. Navíc když se vydáte do Apple servisu, můžete si být jistí, že mají skladem dostatek náhradních dílů, a tak nebudete muset na dodání dílu čekat.

Jste z menšího města a servis Apple u vás není?

Je zřejmé, že najít servis iPhone Praha či Brno nepředstavuje žádný problém. Žijete-li na vesnici, situace je jiná. Můžete si však objednat vyzvednutí zařízení kurýrem. Servis k vám pošle kurýra, zařízení opraví a pak ho zase kurýrem odešle na vaši adresu. U oprav nad 1999 korun je navíc vyzvednutí zcela zdarma. Případně je možné zařízení odeslat Českou poštou, riskujete ovšem delší dobu dodání.

A který servis takovou službu nabízí? Jde o iroom.cz, pro který je hračkou nejen servis iPhone, ale také oprava MacBook nebo iPad. Opravují všechna jablečná zařízení a ceny mají uvedené transparentně na webu. Předem tak víte, kolik za opravu zaplatíte.

Copyright © 2013 - 2023 All-bazar.cz s.r.o.