Cookie Consent by Free Privacy Policy website

Zpět

0 Nevíte, čím obdarovat blízké? Zkuste dárkové boxy

Your vote is:
5.00 z 1 Hlasů

Vymýšlení dárků většinou není jednoduché. Pokud si dotyčný neřekne, co by si přál, často sáhneme po univerzálním daru, jakým je kosmetika, někdo vymyslí porcelán, další něco laciného, a to pak stejně zahodíme. Buďte nápadití a nacpěte příval své přízně do dárkového boxu. Oč se jedná?

Dárková bedna pro každého

Dárková bedna je skvělý dárek, protože obsahuje mix toho, co se neztratí. Často jde o sladkosti a alkohol, výjimkou není ani kosmetika nebo něco pro děti. Záleží na personalizaci, můžete si vybrat dárkové boxy s obsahem Haribo bonbónů, Oreo sušenek, čokolády Kinder, lupínků Pringles, energy drinků. Existují dárkové bedny určené přímo pro ženy, muže nebo děti. V krabici s kosmetikou naleznete něco pro krásu, zapít ji ale můžete i bublinkami. Co je tedy dárková bedna? Dřevěný box, ručně vyráběný. Ke každé bedně je přiloženo páčidlo, aby se dobývání k dárku stalo vrcholem oslavy. Není to nijak složité, není potřeba síly kulturisty, zvládnou to v pohodě ženy i děti.

Dárkové boxy jako skvělý dárek

Páčením dárkové bedny zábava nekončí, protože každý box je napěchován spoustou dárečků, takže i jejich objevování je veselé. Mrkněte na Boxdarek.cz, kde najdete spoustu variací dárkových beden. Je navíc můžete vylepšit potiskem například číslicí narozenin, lze nechat napsat přání nebo můžete nechat aplikovat srdíčka. Každá bedna je zabalená do bublinek a kartonové krabice, která není označena logem firmy, takže lze nechat poslat bednu obdarovanému jako překvapení. A kdo nechce páčit, může využít šroubovák. Také se nabízí prázdná ručně vyrobená dřevěná truhla se zámečkem a pilkou, kterou lze naplnit dle vaší fantazie. Připravte proto svým blízkým pořádné překvapení a obdarujte je kouskem, který potěší i pobaví. A navíc ukážete, že nad dárkem i přemýšlíte, což doytčný ocení.

Copyright © 2013 - 2023 All-bazar.cz