Cookie Consent by Free Privacy Policy website

Zpět

0 Nosiče kol vám mohou dost usnadnit cestování

Your vote is:
0.00 z 0 Hlasů
Léto je ideální doba vzít si v práci dovolenou a vyrazit konečně někam na kolo. Jestliže už máte okolí vašeho bydliště proježděné křížem krážem, zkuste letos naložit kolo na auto a vyrazit někam do neznáma. Aby byl převoz bezpečný a pohodlný, je třeba pořídit kvalitní nosič na kola.

Zapomeňte na výškové limity

Pokud se budete rozhodovat o tom, zda jsou lepší nosiče kol na tažné zařízení, anebo na střechu, přikláníme se rozhodně k té první variantě. Ačkoliv se vám mohou zdát pořizovací náklady poněkud vyšší, jedná se o investici do budoucnosti, která se každému vášnivému cyklistovi rozhodně vyplatí. Kromě toho má tento typ celou řadu výhod, jako například malý aerodynamický odpor, s čímž se samozřejmě pojí i minimální spotřeba paliva navíc.
 
Dále se při převozu kola nemusíte obávat žádných výškových limitů, jako tomu je v případě, když máte své kolo připevněné na střeše automobilu. Nosiče kol na tažné zařízení se pyšní jednoduchou a rychlou instalací, přičemž následné upevnění kola je též samo o sobě časově nenáročné a snadné. Jelikož jsou kola umístěna v zákrytu, jsou tím pádem lépe chráněna před povětrnostními vlivy. Mimo jiné se nemusíte obávat ani hluku během transportu.

Dostatek úložného prostoru

Jelikož jsou kola upevněna za autem, stále vám zbývá prostor na střeše, jež lze perfektně využít. Pokud vás jede na tuto cyklistickou dovolenou vícero, rozhodně s sebou vezete i více zavazel. Když vám nestačí úložný prostor vašeho kufru, řešení nabízí střešní box umístěný právě střeše vozidla. Cestujte chytře a využijte všechny možnosti na maximum. Vyplatí se to.
 
Velký výběr jak nosičů na kola, tak i střešních boxů naleznete v internetovém obchodě Filson Store. Máte možnost zde nakoupit zboží od různých ověřených značek, jako je například Thule a mnoho dalších.

Copyright © 2013 - 2023 All-bazar.cz s.r.o.