Cookie Consent by Free Privacy Policy website

Zpět

0 Obal na Iphone SE se zajímavým designem již od 339 korun!

Your vote is:
0.00 z 0 Hlasů

Hledáte originální obal na Iphone SE? Takový, který bude z kvalitního silikonu, či tvrzeného plastu, aby dobře chránil váš telefon před nárazem? Obaly ze špičkového materiálu, se zajímavým designem a za dostupnou cenu rozhodně nejsou úzkoprofilovým zbožím. Spíše naopak. V internetových e shopech se jich najde skutečně hodně. Jak si objevit ten pravý? Pojďme se podívat na to, co je dobré vzít při výběru do úvahy.

 

Fantazii se meze nekladou. Buďte kreativní!

Iphone není levná záležitost. Pokud už se pro něj rozhodnete, měli byste si ho odlišit od iphonů vašich přátel či třeba kolegů a kolegyň v zaměstnání. Tady bude nejdůležitější osobitý design jeho obalu. Ovšem obalu, který bude iphone dobře chránit. Vždyť se dost často stane, že nám telefon upadne. Není nutné platit vysoké částky za opravy.

 

Knížková pouzdra nebo silikonové obaly?

Na internetu nejčastěji najdete knížková pouzdra která se otevírají bokem. Bývají vyrobena z jemné kůže a zajistí tak ochranu mobilního telefonu z každé strany. Nicméně doba přeje jinému materiálu, a sice silikonu. Klasické silikonové obaly, které mají zesílené rohy, se prodávají nejvíce.

 

Jedinečný člověk má jedinečný obal

Na internetu můžete objevit obaly, které budou přizpůsobeny našim speciálním potřebám a koníčkům: vodotěsné, sportovní, nebo extra odolné, outdoorové z polykarbonátu a s odnímatelným páskem na ruku. Většina z nich má protiskluzový povrch, takže se skvěle drží vruce.

 

Obaly pro horolezce, dobrodruhy a smolaře

Pečlivě zvažujte, kde a jak by se mohl váš iPhone poškodit. Třeba vodotěsné obaly nejsou pouze pro milovníky bazénů. Určitě znáte historku, že někomu spadl mobil do záchodu, nebo s ním vkráčel do moře. Pokud patříte mezi podobné smolaře, můžete si pořídit ten voděodolný z hliníku, který váš mobil v žádném případě utopit nenechá.

Rádi si vyrazíte do přírody? Zdoláváte hory? Zaujmout vás mohou superodolné obaly, které budou váš telefon bezpečně chránit i v těch nejextrémnějších podmínkách. Pokud rádi skáčete bungee jumping, nebo si bezmyšlenkovitě sedáte tam, kde jste si telefon před chvílí položili a není to stará nerozbitná Nokia, o které je známo, že přežije úplně všechno, tak se takový obal rozhodně vyplatí.


Jaké typy obalů existují?

  • Klasické.

  • Sportovní.

  • Silikonové.

  • Vodotěsné.

  • Univerzální.

  • Voděodolné.

  • Super odolné.

Design obalu. Téměř nic není nemožné

Patříte mezi milovníky přírody nebo milujete abstrakci? Na internetu je obalů s těmito motivy opravdu hodně. Ale můžete na něm najít i neonové, které svítí. Co třeba nějaká ilustrace? Nebo motivy pro zamilované? Máte rádi klasickou hudbu? Vše je možné.

Toužíte po vlastním motivu?

Fantazii se meze opravdu nekladou. Můžete si také koupit originální obal přímo od výrobce Apple. Většina z nich je však pouze jednobarevná. Pokud vás neosloví a toužíte po vlastním designu, určitě najdete několik firem, které vám pomohou vytvořit něco jedinečného. Těm stačí zaslat vlastní motiv a ony Vám takový obal vytvoří přímo na zakázku.

 

E-shopy nabízí rychlé doručení do dvou dnů!

Pouzdra a obaly sice najdete skoro v každém obchodě, ale je výhodnější si je vybírat na internetu. Tam najdete mnohem více variant. Většina e-shopů také nabízí rychlé doručení. Obal můžete mít doma už do dvou dnů.

Z jaké kategorie obalů byste si vybrali? Napište nám do komentáře!

Copyright © 2013 - 2023 All-bazar.cz s.r.o.