Cookie Consent by Free Privacy Policy website

Zpět

0 Od gauče ke kouči aneb Bikiny jsou nadohled!

Your vote is:
5.00 z 2 Hlasů

S blížícím se létem a plavkovou sezónou začínáme panikařit, že ty parádní bikiny z loňska vůbec nevypadají tak bájecně. Kraťásky nám obepínají nohy a my cítíme, že už naše křivky zažily lepší časy. Pláž, letní lásky, koktejly u bazénu. Dámy, nepanikařme, stále je čas vypracovat krásné nožky i zlepšit fyzičku a to i v době, kdy nám letní teploty už příliš nepřejí. Pohyb na čerstvém vzduchu dělá divy, chytíte trochu vitamínu D, opálíte se a třeba potkáte v parku sexy sportovce.

Některé už tuší... Ano! Běh. Ještě než nad tím mávnete rukou, že o to už jste se přece pokoušela, tak pozor, není běh jako běh...

Program "Od gauče ke kouči" je devítitýdenní program sestavený vrcholovými trenéry. Obrovskou výhodou je možnost snižovat/zvyšovat námahu individuálně v závislosti na Vašich potřebách a výkonnosti. Potřebujete pouze 20 minut třikrát týdně. A to přeci není zas tak mnoho, stačí si odpustit třeba jeden hovor s kamarádkou, koneckonců ji taky můžete vzít s sebou!

Cílem programu je připravit Vás pro běh na 5 km s časem pod 30 minut. Začínáte střídáním chůze a běhu (tzv. indiánský běh), postupně se výkon zvyšuje. Je důležité netlačit na pilu, ale začít pomalu a s klidem. Musíte nechat své tělo, aby si zvyklo na novou námahu. Před každým tréninkem se protáhněte a zahřejte. Po skončení taktéž, jinak si zaděláváte na pěknou svalovou horečku. Je bezva, že postupnou zátěží pěkně tvarujete, aniž byste měla v srpnu nohy jako Arnold.

Podrobný plán naleznete na bezvabeh.cz. Jak se mění Vaše fyzička, hmotnost a dojmy z běhu, si můžete zapsat do tréninkového deníčku nebo se poradit s dalšími běžci, když se Vám nedaří nebo ztrácíte motivaci.

Vrcholem tohoto programu, dalo by se říci "zkouškou", zda jste dobře trénovali, pro Vás může být akce We Run Prague, kde můžete své snažení otestovat na trase 10 km. Třeba Vás to tak chytne a budete navyšovat délku tratí, třeba Vás to bude prostě jen bavit.

Tak na co čekáte? Legíny a botasky máme doma každá!

Copyright © 2013 - 2023 All-bazar.cz s.r.o.