Cookie Consent by Free Privacy Policy website

Zpět

0 Ozdobte zahradu moderním dětským hřištěm či domečkem

Your vote is:
0.00 z 0 Hlasů

Pokud vašemu domu náleží prostorná zahrada, vyhraďte nějakou část pro dětské hřiště. Zatímco v kuchyni budete vařit, vaše děti si budou hrát v domečku a klouzat na skluzavce. Spojíte tedy příjemné s užitečným. Důležité však je sáhnout po bezpečném řešení, aby si vaše ratolesti neublížily. V následujících řádcích vám prozradíme, co všechno by takové hřiště mělo splňovat.

V současné době je poměrně těžké dítě zabavit. Spousta ratolestí od útlého věku upírá svůj zrak na počítač, tablet či televizi, což však není pro jejich vývoj dobré. Dopřejte svým dětem pobyt na čerstvém vzduchu a zabavte je různými prolézačkami, houpačkami a dalšími atrakcemi.

Fantazii se meze rozhodně nekladou

Dětská fantazie je bohatá, a proto byste i tak měli přistupovat k výběru hřiště. Velké oblíbenosti se těší dětské domečky, z nichž si ratolesti udělají pevnost, hrad, ale i druhý domov. Budou tam trávit spoustu času. Jednou si zahrají na princezny a prince, podruhé zase na policajty a zloděje, přičemž domeček poslouží například jako vězení.

Zapomenout nesmíte ani na skluzavky, jejichž délka je různá. Pohybuje se od 1 do 5 metrů. Záleží tedy i na věku vašich dětí.

Zábava je nekonečná

Trh je opravdu rozmanitý a v nabídce jsou různorodá řešení. Dávejte si pozor na to, z jakého materiálu jsou dětská hřiště vyrobená. Ideální je například severský smrk, ale zajímavou volbou je akát, jenž je charakteristický dlouhou životností.

Složíte si dětské hřiště podle toho, co bude vaše dítě bavit. Vybírejte tedy jednotlivé prvky klidně s ním. Poradí vám, s čím si bude a nebude hrát. Obraťte se v této oblasti na společnost HEROLD – dětský svět a zahrada s.r.o., která má na tomto trhu dlouholeté a bohaté zkušenosti. V případě nejasností vám poradí. Všechna její hřiště jsou certifikovaná a splňují všechny normy pro bezpečnost.

Copyright © 2013 - 2023 All-bazar.cz