Cookie Consent by Free Privacy Policy website

Zpět

0 Přesun strojních zařízení nemusí být složitým utrpením. Jak na to?

Your vote is:
5.00 z 1 Hlasů

Na území České republiky každým dnem putují desítky a desítky několikatunových zařízení, jejichž cesta vede do nejrůznějších technologických firem. Nezáleží na tom, jestli se jedná o soustruhy, drtiče kamene či třeba automatizované výrobní linky, jejich převoz patří do rukou pouze ověřeným odborníkům. Na koho vsadit?

Stoprocentní jistota

Pokud v dohledné době plánujete stěhování strojního zařízení, rozhodně musíte vzít v potaz rovnou několik důležitých aspektů. Alfou i omegou všeho je nalezení zkušených profesionálů, kteří poskytují multidisciplinární zvedací i logistická řešení. Ti by vám v každém případě měli zajistit záruky v podobě dostatečného pojištění, přičemž se budou hodit i další dodatkové služby.

Za zmínku stojí například zkušená společnost Ais Eurelo, jež se ve svém odvětví pohybuje déle než čtyřicet dlouhých let. Ačkoliv je její specializací přeprava strojů, v případě zájmu vám pomůže i s jejich dočasným skladováním, přípravou podlahy v nové hale, demontáží, elektrotechnikou i finální montáží všech zařízení. Samozřejmostí je i vystavení potřebné dokumentace v jazyce země, do které se chystáte přestěhovat.

Komplexní péče

Velkým benefitem kooperace s těmito experty je možnost stěhování celé továrny nejen do jiného kraje České republiky, nýbrž i do rozdílné části světa. Problémem není ani těžké technické zvedání a podobné speciality, na něž si konkurence netroufne. Nejdříve si však prohlédněte internetové stránky pod vloženými odkazy a přečtěte si základní informace. Díky nim získáte jasnější představu o dané příležitosti.

Následně si stačí rozkliknout kategorii „Kontaktujte nás“, zvolit příslušnou kancelář a použít uvedené telefonní číslo. Spojíte se se zákaznickou linkou, jež vám moc ráda se vším poradí a zodpoví jakékoliv dotazy.

Copyright © 2013 - 2023 All-bazar.cz s.r.o.