Cookie Consent by Free Privacy Policy website

Zpět

0 Paletové vozíky, vysokozdvižné vozíky a kladkostroje mají své nezastupitelné místo v celé řadě odvětví

Your vote is:
0.00 z 0 Hlasů

Většina firem v České republice i v ostatních vyspělých státech světa využívá při drtivé většině realizovaných činností techniku. S jejím využitím lze snadno a v krátkém časovém horizontu realizovat úkoly, které by jinak stály neúměrné úsilí či dokonce byly zcela nemožné. Velkou roli ve fungování moderní společnosti přitom hraje manipulační technika, zejména paletové vozíky a kladkostroje.

Kde se používají paletové vozíky, kladkostroje a vysokozdvižné vozíky?

  • Kladkostroje lidstvo využívá již dlouhou řadu staletí. A dosud nebyly vytlačeny. Kladkostroj je zařízení s jednoduchým, ale velice účinným mechanismem, které usnadňuje zvedání břemen do výšky. Kladkostroje nacházejí využití zejména ve velkých skladovacích prostorách, kde je třeba dopravovat zásoby, materiál či zásilky do horních polic ve velkých regálech. Uplatňují se však i ve stavebnictví, pomáhají v autoservisech a opravnách nejrůznější techniky, ve výrobních závodech a mnoha dalších provozech. Dostupné jsou jak ruční kladkostroje, tak i elektrické kladkostroje.

  • Paletové vozíky jsou pravidelně k vidění na prodejních plochách supermarketů, hypermarketů a dalších rozlehlejších obchodů. Prodavači na nich vozí ze skladu zboží, jež je třeba vyrovnat do regálů. Drtivá většina paletových vozíků však pracuje v zákulisí a do kontaktu s nimi přicházejí převážně pracovníci. Paletové vozíky jsou zcela zásadním vybavením pro logistické firmy, sklady a dopravní společnosti, neobejdou se bez nich ani továrny, své místo mají i v potravinářských závodech, ve stavebnictví i jakékoli další oblasti, kde se k manipulaci s nákladem využívají palety.

  • Elektrické vysokozdvižné vozíky obstarají manipulací s paletami snadno, rychle a bez emisí. Elektrické vysokozdvižné vozíky jsou vhodné pro použití v interiéru a vybavené zdvihem i pojezdem. Žádný moderní sklad se bez nich neobejde.

Copyright © 2013 - 2023 All-bazar.cz s.r.o.