Cookie Consent by Free Privacy Policy website

Zpět

0 Pijete vodu z kohoutku? Udělejte něco pro své zdraví, používejte vodovodní filtr

Your vote is:
0.00 z 0 Hlasů

 

Používáte na pití, vaření nebo mytí ovoce a zeleniny vodu z kohoutku? Pak byste měli vědět, že i když je kohoutková voda pravidelně kontrolována, mohou se v ní ve stopovém množství objevovat nežádoucí látky, které z dlouhodobého hlediska mohou mít vliv na vaše zdraví. Patří mezi ně například pesticidy, hnojiva nebo chlór. Z tohoto důvodu doporučujeme kohoutkovou vodu filtrovat.

 

Nežádoucí látky, které jsou obsaženy v kohoutkové vodě, a to i ve stopovém množství, mohou mít vliv na vaše zdraví. I když kohoutkovou vodu používáte pouze na vaření, vše, co je ve vodě nežádoucí, pouhým varem nezničíte. Dobrou zprávou ale je, že díky moderním technologiím je dnes možné vodu z kohoutku efektivně přefiltrovat.

Vodovodní filtrace (z kw vodovodní filtrace odkazujte na https://pristrojeprozdravi.cz/filtrace) zbaví kohoutkovou vodu zakalení, pevných částic i nežádoucích látek, jako jsou pesticidy, hnojiva, nebo chlór. Velmi patrný rozdíl poznáte už při pití obyčejného čaje nebo kávy.

 

Vodovodní filtr

Pro efektivní filtraci vody doporučujeme vodovodní filtr, který je možné umístit na kuchyňskou linku nebo pod ni, takže nikde nepřekáží.

 

Filtrační konvice

Oblíbenou alternativou vodovodních filtrů jsou filtrační konvice. Filtrační konvice využívají lidé v domácnostech, v kancelářích nebo na chatách a chalupách.

 

Přístroje pro zdraví

Rozhodli jste se udělat něco pro své zdraví a pořídit si vodovodní filtr, filtrační konvici nebo jiného praktického pomocníka, který vám pomůže připravit zdravější pokrmy a nápoje? Praktické produkty, jako jsou filtry na vodu, filtrační konvice, sušičky na ovoce a další, najdete v e-shopu Přístroje pro zdraví.

Více info na https://pristrojeprozdravi.cz/

Copyright © 2013 - 2023 All-bazar.cz s.r.o.