Cookie Consent by Free Privacy Policy website

Zpět

0 Plynové krby: Efektivní a mimořádně elegantní řešení pro rodinné domy

Your vote is:
0.00 z 0 Hlasů

V okamžiku, kdy si zařizujete nové bydlení, je určitě vhodné se zamyslet nad tím, jakým způsobem budete vaši domácnost vytápět. Možností je celá řada. Tradiční variantou je využití plynového topení. V poslední době se do popředí poměrně výrazně dostávají plynové krby. Proč do nich investovat?

Hlavní přednosti plynových krbů

Topení plynem se už dlouhá léta považuje za poměrně výhodné z hlediska finančních nákladů. Je levnější nežli elektřina. Vytápění objektu ale nutně nemusí být jen otázkou funkčnosti, důležité je dbát rovněž na design. Právě z tohoto hlediska jsou plynové krby velmi elegantním řešením. Jde o spojení klasického plynového topení s designovým prvkem, kdy je v místnosti zabudovaný krb, který navozuje příjemné pocity a způsobuje onu pravou domácí atmosféru.

Moderní plynové krby jsou bezpečné a vysoce efektivní. Jejich účinnost se dá ještě vylepšit různými nástroji, díky nimž snadno regulujete hoření a intenzitu vyhřívání místností. Obvykle mají plynové krby zabudované funkce, s jejichž pomocí lehce nastavíte výkon a výšku plamene. Třeba i dle toho, jakou atmosféru v místnosti v daný okamžik chcete naladit.

Dálkové ovládání

Plynové krby v moderních verzích disponují kupříkladu také dálkovým ovládáním. Nemusíte pak zbytečně vstávat, požadujete-li změnu výkonu zařízení, stačí využít mobilní telefon s příslušnou aplikací a krb se nastaví dle vašich požadavků.

Žádné starosti s provozem

Plynové krby navozují příjemné klima a atmosféru. Naoko působí stejně elegantně a romanticky jako klasické krby na dřevo, je s nimi ale mnohem méně práce. Už jen tím, že nemusíte neustále přikládat, navíc plynové krby nejsou tolik prašné, nepřivádějí do ovzduší v místnosti popílek a saze. Pakliže se plynový krb postaví ve správné části domu, dokáže účinně vytápět celý objekt, čímž ušetříte další peníze. Dá se mluvit o tom, že plynové krby jsou ekologické a ekonomicky výhodné pro vytápění rodinných domů. Včetně těch, jež spadají do nízkoenergetické třídy.

Copyright © 2013 - 2023 All-bazar.cz