Cookie Consent by Free Privacy Policy website

Zpět

0 Plynové lahve – energie pro topení, vaření, či grilování

Your vote is:
5.00 z 3 Hlasů

Plynové lahve jsou praktickým vybavením, které najde různé využití v domácnosti. Vybírat přitom můžete z různých velikostí. Jejich výhodou je snadná dostupnost a bezpečnost. Můžete je tak využít k vytápění nebo si užít grilování s přáteli.

Menší lahve

V nabídce najdete plynové bomby o velikosti 2 a 5 kilogramů, které jsou prodejné. Při prvním nákupu tak zaplatíte za obal, který bude váš. Jakmile vám plyn v lahvi dojde, zaplatíte pouze za jeho doplnění. Na prodejním místě tedy vyměníte starou lahev za novou naplněnou. Tato velikost se skvěle hodí pro grilovní, není totiž příliš těžká a vejde se do většiny grilů. Obsahuje přitom dostatek plynu, aby vám vydržela po celou grilovací sezónu.

Větší lahve

Další možností jsou pak větší topné lahve o hmotnosti 10 a 33 kilogramů. Tyto lahve jsou neprodejné. Nemůžete si je tedy zakoupit, ale půjčit oproti vratné záloze. Neplatíte za obal, ale pouze za obsah. Jakmile tedy spotřebujete LPG, stačí se dostavit na prodejní místo společně se zálohovým listem, za který vám budou vráceny peníze. Případně můžete prázdnou lahev vyměnit za plnou. V takovém případě zaplatíte pouze za plyn.

Široká prodejní síť

Výhodou plynových lahví PRIMAGAS je zejména snadná dostupnost. Najdete je v podstatě všude. Dostupné jsou v různých hobby marketech, stavebninách a dalších prodejnách. Zakoupit je však můžete například také na některých čerpacích stanicích a samozřejmě v provozovnách samotné společnosti. Jestliže sháníte plynovou bombu pro svou domácnost, mapu prodejních míst najdete na www.primagas.cz.

Plynové lahve jsou praktické a využijete je při různých situacích. Samozřejmostí je přitom vysoká bezpečnost díky pravidelným kontrolám. Lahev s sebou můžete vzít kamkoliv, kde není plynová přípojka. Ať už ke grilu, či třeba na vaření.

Copyright © 2013 - 2023 All-bazar.cz s.r.o.