Cookie Consent by Free Privacy Policy website

Zpět

0 Pořiďte si do svého salonu IPL epilátor i s kurzem používání

Your vote is:
5.00 z 3 Hlasů

Chloupky jsou dnes vnímány nejen jako nehygienické, ale i neestetické, proto si je většina žen různými způsoby odstraňuje. Vosk nebo žiletka sice fungují, ovšem vyžadují pravidelnost a spoustu času, který bychom přitom mohly věnovat rodině, svým koníčkům či něčemu jinému. I to jsou důvody, proč se spousta žen rozhodne pro laserovou či IPL epilaci.

IPL epilace je žádaným ošetřením, takže pokud ho začnete nabízet ve svém kosmetickém studiu, o zákaznice určitě nebude nouze. A možná ani o zákazníky, protože i spousta mužů si z estetických důvodů nechává odstranit chloupky na hrudi a jiných místech.

Jak funguje IPL epilace?

IPL epilátor využívá intenzivní pulzní světlo, anglicky Intense Pulsed Light, odtud tedy jeho název. Světlené impulzy zahřívají chloupek až ke kořínku, přičemž jsou zacílené pouze na daný chloupek, tudíž nezasahují ostatní tkáně. Chloupek uvedou do klidové fáze, ten vypadne a jeho další růst se zpomalí.

IPL je vhodný pro většinu typů pleti a chloupků. Výjimkou jsou tmavá pokožka a velmi světlé (šedé, blond, zrzavé) chloupky. Kontraindikací používání jsou epilepsie, těhotenství, popáleniny, kožní onemocnění jako lupénka a ekzém. Technologie se nesmí používat na mateřská znaménka, čerstvá tetování a vousy, jež mají příliš silné folikuly.

Používat IPL epilátor zvládnete i vy

IPL epilátory se dnes dají pořídit i pro domácí použití, na jejich využívání není nic složitého. Přesto pokud si pořídíte IPL epilátor v e-shopu Dr-nek.cz, můžete si ho koupit i s video kurzem, který vás naučí správné používání. Pro provozovatele kosmetických salonů je to žádoucí, určitě nechcete svým klientkám způsobit žádná poranění.

Spolu s IPL epilátorem dostanete USB flash disk s video kurzem a tištěná skripta, vše je možné nastudovat tehdy, kdy se vám to bude hodit.

Copyright © 2013 - 2023 All-bazar.cz s.r.o.