Cookie Consent by Free Privacy Policy website

Zpět

0 Podzimní trendy v líčení – co se letos nosí?

Your vote is:
0.00 z 0 Hlasů

V létě většina z nás sázela na přirozený vzhled. Ostatně bronzově opálená pokožka ani žádné velké „vylepšování“ nepotřebovala, nebyl tak důvod to s líčením přehánět. Vystačili jsme si jen s řasenkou a pomádou na rty. Na podzim si ale přijdou na své všechny dámy, které preferují výraznější make-up. Představujeme trendy, které k nám proniknou z přehlídkových mol.

 

Zlato

Zlaté stíny se staly trendem už loni na podzim, na výsluní se ale udržely i letos, proto by tento kousek dekorativní kosmetiky neměl ve vaší výbavě chybět. Nádherně totiž podtrhne barvu vašich očí. Zahalte se do zlaté a vykouzlete si romantický a sexy pohled, který rozhodně nikdo nepřehlédne. Stačí přitom víčka jenom decentně a lehce „poprášit“ zlatem. V případě večerního slavnostnějšího líčení se můžete odvázat víc a vsadit na dramatičtější stínování a vše ještě doplnit třpytkami. Nepřeženete-li to s jejich množstvím, dodají vám na svůdnosti a tajemnosti. Ve vyšším věku už byste se jich ale měli vyvarovat a vsadit raději na matné struktury stínů.

 

Růžová

Růžová sice nepatří mezi typické podzimní barvy, ale letošní trendy říkají něco jiného. Potvrzují, že se skvěle hodí i do chladnějších dnů a hlavně sluší blondýnkám, brunetkám, zrzkám i černovláskám. Uplatnění najde v případě očních stínů i tvářenek - zkombinujete-li stejné tóny, dosáhnete svěžího, přirozeného a jemného vzhledu. Navíc vám odpadnou starosti s tím, jak vybrat správnou rtěnku, která bude s líčením ladit. Ani tady totiž s odstíny růžové neuděláte chybu.

 

Výrazné oční linky

Nápadné oční linky zažívají znovu svůj velký boom, nesmí proto chybět v žádném výraznějším líčení. Vsadit můžete na klasiku v podobě kočičích očí, do popředí se ale dostávají i tzv. fox eyes či plovoucí linky ve stylu hollywoodských celebrit. Nemusíte ale zůstávat jen u tradiční černé oční tužky, zvolte třeba temně modrou, která sluší všem. Naprosto skvěle pak vypadají i bílé linky, které působí neotřele a zajímavě, ale přitom nepoutají zvýšenou pozornost. Tak naličte se podle posledních trendů a buďte za hvězdu!

Copyright © 2013 - 2023 All-bazar.cz s.r.o.